×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Извънредно! Застреляха мъж в ауди в центъра на Бургас (СНИМКИ)
  • Заради ракетния обстрел: Болница в Йерусалим лекува десетки пациенти под земята
  • БАБХ откри растеж на бактерии и плесени в училищни сандвичи
  • Иран заплаши Румъния заради US самолетите на нейна територия
  • БАБХ наложи карантина на 20 хектара лозя край Велико Търново
  • Колкото пациенти - толкова медицински специалисти: Частните болници на бунт срещу стандарта по здравни грижи
  • България: По-скъпо е, отколкото в Япония и Германия взети заедно
  • "Крещи, напада и заплашва": Потърпевши сигнализират за агресивен мъж в столичен квартал
  • Агенцията за пътна безопасност дала милиони на външни изпълнители: Разследване на ИПБ
  • Шест партии играят в следващия парламент
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Скрита конкуренция за проститутките в Слънчев бряг, публичен дом на колела тръгва в курорта


Скрита конкуренция за проститутките в Слънчев бряг, публичен дом на колела тръгва в курорта
Уличните жрици ще имат сериозни конкуренция през това лято
16 Май 2016, Понеделник, 03:20 ч.
Източник: Труд

Автобусът плейбой бар тръгва от началото на юли
Полицията в най-големия български курорт - Слънчев бряг, засече и прибра първите проститутки за сезона. Те все още не са по алеите на комплекса, а се подвизават на околовръстното шосе, за да забият някой шофьор на камион. В Сънито сега е бедно откъм жадни за ласките им туристи - предимно младоци англичани, ирландци, скандинавци. Сега има израелци и поляци, но те си падат повече по здравословните разходки край морето и не обръщат внимание на нашенките.

По морето кадри няма. Въпреки че хотелиерите проглушиха ушите на всички държавата да вземе мерки и да им помогне при набирането на персонал, така и си останаха само с плановете. Но каквато е кризата за висококвалифицираните кадри, такова е дереджето и в бизнеса с плът. Дефицит тази година ще има и сред проститутките. За нашенските жрици Сънито е нещо като уоркшоп. Тук започват като начинаещи, обучават се по едно лято и после драсват към чужбина. Любима дестинация им е Германия.

"Бях на летището в Берлин, когато кацнаха два наши самолета, пълни с бармани и сервитьори. И проститутките се изнесоха", алармира преди две години врял и кипял в туристическия бранш хотелиер. И мъката с кадрите у нас наистина започна. Но има разлика все пак в двата бранша.

Ако за готвачите, самите хотелиери си били виновни, оплюха ги като майстори в кухнята. "Не дават пари и продукти. Искат да сготвиш заек за туристите, но ако можеш сам да отидеш на лов и да го застреляш, или пък като фокусник да си го извадиш от джоба", коват ги бивши морски готвачи.

Миналата година проститутките също бяха кът, но мерак незадоволен не остава. Сънито се наводни с „креолки“ от ромските махали на континентална България, които драстично свалиха цените. "Неопитни, но пък млади", рекламираха ги сутеньорите. До седмица-две ще стане ясно каква част от тях пак ще се върнат в курорта за повторен уокршоп или ще дойде новината, че повечето от тях са погълнати от западноевропейската икономика на сластта.

Първите заловени момичета са... българки, от старозагорско. На ръба на пълнолетието са - едва стържат границата от 18 години. Брюнетки и много красиви, разказа човек от курорта. Тази година явно ще залагат на естествената хубост - подозират местните. Дано обаче да има кой да я оцени. Още повече, че британската младеж предпочита да плува в алкохол на дълги дистанции, така както и останалите младоци от Западна Европа, които идват предимно за алкохолен туризъм. Ако след петата чаша ги удари нагонът, ще им е все тая в размазания фокус какво стои срещу тях - красиво, гримирано или караконджул.

Преди време проститутките цяла зима се готвеха за предстоящия сезон. Имаше си тенденции, както във висшата мода. Изрусяваха се, за да паснат на вкуса на скандинавците, после подчертаваха екзотичен произход, по едно време някои дори си слагаха сини лещи, за да ловят по-богати летовници, придобивайки интелигентен вид и дълбочина на погледа.

Тази година мотото им очевидно ще е "Бъди себе си". Голямо усилие за задържане на повърхността, защото нищо в Слънчев бряг вече не е като преди по отношение на проститутките. Дори много плейбой барове са се префасонирали в хранителни магазини. Липсата на опитни кадри и ромките, които масово упражняваха "две в едно" - секс и обир или дори "обир без секс", срутиха трайно търсенето. Дори и сред пияните туристи.

Новото при упражняващите най-древната професия този сезон е, че със сигурност ще имат скрита конкуренция. В лицето на сервитьорки и особено на камериерките.

Ударите под кръста лъснаха още миналото лято по хотелските коридори. Тогава пишман-съпруг разкри жена си и я натири заради това, че носела по 50 лева всеки ден бакшиш от "доволни клиенти".

"Камериерките например са по-близо до туристите. Не е нужно да се пържат по алеите, имат пряк контакт с потенциалния клиент, а и той си има терен", ядосват се сутеньорите. Те вече са в Слънчев бряг и оглеждат обстановката.

Както и миналата година, квартири за база ще наемат в близките до комплекса селища.

Тази година в Слънчев бряг със сигурност пак ще цъфне хитът на миналия сезон - автобусът плейбой бар. Публичният дом на колела взриви духовете, когато се разкри, че паркира дори в центъра на курорта. Танцьорки излизат на вратата и изпълняват страстен танц. Мераклиите влизат в автобуса, след половин час излизат. После автобусът се мести - отпътува за други спирки и нови "зрители". След края на миналия сезон се заговори, че щял да "зимува" в столицата.

Пак миналото лято сутеньори крояха големи планове, съвместно със собственици на плейбой барове. Смятаха да правят иновации - "проститутки зад витрини", заимствано от Холандия. Нищо такова обаче не се случи. Автобусът отнесе тези смели идеи и засега плацдармът за жриците си остава - по алеите, както винаги си е било.

Между другото, в средата на юли миналата година, наблюдатели на нощния живот в комплекса предупредиха, че проститутките в Слънчев бряг бездействат. Младоците туристи не проявяват голям интерес към платената любов, за да не си харчат парите "залудо". Трябва да са много пияни, но и тогава жриците не били на далавера, защото туристите били похарчили почти всичко за пиячка. Проститутките бяха изправени на нокти и обмисляха нови клопки за клиенти например да стоят до храстите с бутилка водка в ръка.

Досега обаче всички спасителни уж идеи се оказват неработещи. Но нов сезон - нов късмет. Като се вземат предвид първите "лястовички", заловени от полицаите, вещи в бранша на майтап или не анализират това така: Девизът да се заложи на естественото, младостта и неопитността на момичетата, може всъщност да им открие нови два хоризонта - на спонтанна любов с клиент и на широк хоризонт зад граница. И тогава - да му мислят сутеньорите.

В категории: Несебър


8
Коментара
Флагман.БГ Намалете лошия холестерол с тези храни Намалете лошия холестерол с тези храни 16/03/2026, Понеделник 22:00 0
Тервел ИЛИЕВ Скалата с обръщение към украинския си двойник Скалата с обръщение към украинския си двойник 16/03/2026, Понеделник 21:30 0
Тервел ИЛИЕВ Гответе като професионалист: Основни правила Гответе като професионалист: Основни правила 16/03/2026, Понеделник 19:33 0
8
Коментара по темата
8.
По темата
16.05.2016 16:31:10
2
0
Незнам кой глупак е писал тия изречение но да,ви кажа сте крайно прости парчета паплач
Пишете ама и вий незнаете какво пишете работя в хотел в края на слънчев бряг преди влас пълно е с проститутки които се намират в центъра и евтеи които ги чукат вчера само съм вкарал 5 курви и тях ги чукаха над 10 евреи така че да си знаете че сте малоумници флегмани
7.
Plamen Dishkov
16.05.2016 16:28:33
0
2
kupuvam kosmodisk vtora ruka
6.
dsdsfd
16.05.2016 13:39:58
2
2
v 18 chasa shti iba gaza dokat gledash disni 4anel ,posle shti sq izprznq v okoto
5.
disney channel
16.05.2016 12:31:19
7
1
Ще гледате ли новия сериал Soy Luna?
Започва от тази вечер в 18 часа по Disney Channel!
4.
Do kurti
16.05.2016 12:00:07
2
3
Pera stiga si drankal razbira4o malko ti dadoxa dano do drugoto lqto da si taka jabo krastava kradec iznadilvach I narkoman si ti ni6to pove4e Sega postoqno trqbva da si v razrabotka ti I tvoite lapeta glupavite ti lumonki ti takiva gi tarsi6 glupavi I kot im kaje6 da Te slushat za slava xaxaxaxaxa baxti I prostacite ilko milko mitko tedri I Dr limoni na pap4o xaxaxaxaxa
3.
KIRO PRINCA
16.05.2016 11:29:01
5
12
tarsia spe6no glaven gotva4 za sezona
2.
КУРТИ
16.05.2016 11:14:39
3
5
АПРОПО.....ЕВРЕЙСКИТЕ ТУРИСТИ ДЕТО СТЕ ГИ ВИДЕЛИ ДА СЕ РАЗХОЖДАТ .....ТОВА Е В АНТРАКТА МЕЖДУ ХОДЕНЕ В 2 КАЗИНА ...ТЕ СА ЗАВИСИМИ ОТ ХАЗАРТА .....
1.
КУРТИ
16.05.2016 10:50:20
6
9
ХОДЕТЕ ТОГАВА ПРИ АМУДЖИТЕ В АНТАЛИЯ И БОДРУМ ТА ДА ЗАСТРЕЛЯ НЯКОЙ КЮРД .....ХОДЕТЕ В СКЪПАТА И ЛАЙНЯНА ГЪРЦИЯ КАТО СА ДУПИТЕ НА 60 ГРАДУСА ДА ВА ОНОДИ НЕКОЙ ЗАГОРЯЛ БЕЖАНЕЦ ИЛИ НА ЛАЗУРНИЯ БРЯГ ПРИ АРАБЕЛИТЕ А В ГЕРМАНИЯ ПРИЯТНО СЛУГУВАНЕ НА АРАБСКИТЕ ЧАРШАФИ НА МЕРКЕЛ .......СТОЙ СИ СТОЙЧО В БЪЛГАРИЯ .....МАЙНАТА И НА ....ТУРЦИЯ ГЪРЦИЯ И ГЕРМАНИЯ
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Морското турне на дует „Келтик“ и Николай Киселов за Деня на поезията започва от Бургас Морското турне на дует „Келтик“ и Николай Киселов за Деня на поезията започва от Бургас Те ще представят свои песни в Галерия „Богориди“ в четвъртък, а ден по-късно ще пеят и във Варна Приморско се превърна в сцена на театралната магия по време на първия фестивал „Сцена за вас“ Приморско се превърна в сцена на театралната магия по време на първия фестивал „Сцена за вас“ Любителски театрални състави от цялата страна представиха своето изкуство в рамките на четиридневен празник на сцената, който събра актьори, публика и творци в Приморско Шофьорите на линейки в Бургас излизат на протест, след като получиха 232 глоби от КАТ за месец Шофьорите на линейки в Бургас излизат на протест, след като получиха 232 глоби от КАТ за месец Половината спешна помощ трябва да остане без книжки - заради това, че са бързали за спасяването на човешки животи  Вътрешният министър: Мотивът за (само)убийствата до Петрохан и Околчица остава неясен Вътрешният министър: Мотивът за (само)убийствата до Петрохан и Околчица остава неясен Вероятно ще се търси със сексологичната и теологичната експертиза, каза той Свободна Палестина и ICE вън: Как тазгодишните Оскари станаха политически Свободна Палестина и ICE вън: Как тазгодишните Оскари станаха политически Посланията на звездите, които белязаха церемонията през тази 2026 година   Народният театър стартира кампания за младежи от 18 до 25 да закупуват билети за 5 евро Народният театър стартира кампания за младежи от 18 до 25 да закупуват билети за 5 евро Тя се провежда в периода 15 март - 30 април 2026 г. Ексклузивно! Проговори пред Флагман.бг телохранителят на демонстративно самоубилия се в центъра на Бургас бизнесмен Ексклузивно! Проговори пред Флагман.бг телохранителят на демонстративно самоубилия се в центъра на Бургас бизнесмен Около 14:30 часа двамата се разделили спокойно и Бургазлиев тръгнал сам към паркираната сутринта на ул. "Поп Георги" кола, веднага след това сложил край на живота си Нощното движение ще е променено в три тунела на АМ Хемус между 17 и 20 март Нощното движение ще е променено в три тунела на АМ Хемус между 17 и 20 март АПИ въвежда временна организация на трафика в тунелите Витиня, Ечемишка и Правешки ханове  Специализирана трудова борса в сферата на туризма ще се проведе в Бургас Специализирана трудова борса в сферата на туризма ще се проведе в Бургас Очаква се участие да вземат повече от 30 работодатели Окръжният прокурор на Бургас Георги Чинев: Самоубийство е, със законно притежаван пистолет Окръжният прокурор на Бургас Георги Чинев: Самоубийство е, със законно притежаван пистолет Намерихме проектила – извън колата е, казаха от прокуратурата 
Мощни взривове в Дубай и Багдад, ирански дронове атакуват посолства и нефтени находища Мощни взривове в Дубай и Багдад, ирански дронове атакуват посолства и нефтени находища Ударено е австрийското посолство и щаба на мисията на ЕС в Ирак Протест срещу „Зара“ в Англия: Отказали помощ на бяло момиче, пребито от мигранти Протест срещу „Зара“ в Англия: Отказали помощ на бяло момиче, пребито от мигранти От магазина виждали как жестоко я ритат на земята, но останали безучастни Лари Джонсън: Ще преживеем глобална депресия заради войната, а не само рецесия Лари Джонсън: Ще преживеем глобална депресия заради войната, а не само рецесия Независимо от риториката на Тръмп, икономическата болка ще стане прекалено силна за много от съюзниците на САЩ, каза US експертът Димитър Гърдев: Тръмп иска помощ дори от Китай, импийчмънтът му е обещан при провал в Иран Димитър Гърдев: Тръмп иска помощ дори от Китай, импийчмънтът му е обещан при провал в Иран US президентът се сблъска с нещо, което се случва при война – правиш едни планове, а се получава нещо различно, каза бившият шеф на на комисията по европейски въпроси и външна политика  Германия отказва да се включи в военната подкрепа за Ормузкия проток Германия отказва да се включи в военната подкрепа за Ормузкия проток Берлин отхвърли искането на Доналд Тръмп да помогне за осигуряването на сигурността в Ормузкия проток, заявявайки, че войната не е на НАТО Израел има военни планове за още три седмици война с Иран Израел има военни планове за още три седмици война с Иран Израелската армия заяви, че разполага с хиляди цели за поразяване, докато конфликтът в Близкия изток продължава да се разширява Коранът отеква силно, докато палестински рецитатори се събират в Газа Коранът отеква силно, докато палестински рецитатори се събират в Газа Oпустошението от войната не помрачи традицията за Рамазан с рецитали на свещената им книга като източник на надежда и сила Болница в Йерусалим лекува пациенти в подземно отделение заради ракетния обстрел Болница в Йерусалим лекува пациенти в подземно отделение заради ракетния обстрел Медицинският център „Шааре Цедек“ премести стотици пациенти под земята след засилени атаки и очаква нови ранени Трима чужденци са задържани в Дубай след като изпратили снимки от експлозията на свои близки Трима чужденци са задържани в Дубай след като изпратили снимки от експлозията на свои близки След атака с дрон близо до летището Два пъти в рамките на час: Заловиха млад водач да шофира с близо 200 км/ч в Сливенско Два пъти в рамките на час: Заловиха млад водач да шофира с близо 200 км/ч в Сливенско Книжката на водача е отнета и са му съставени актове за 2100 лева
Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Пеевски управлява ГЕРБ с фейсбук статуси Виц на деня Виц на деня Между мъже:
- Скарахме се с жена ми и после тя ми призна, че съм прав. Какво да правя? Никога не съм попадал в такава ситуация.
- Извини и се. Кажи, че не си искал да бъдеш прав.
Виц на деня Виц на деня - Мамо, защо татко си отиде от вкъщи?
- Ти знаеш ли как се изтриват съобщения във Вайбър?
- Знам.
- Е, той не знае...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако тъщата почне да ти вика "синко", значи на село е пълно с работа!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори