Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Русия пренасочва туристи от Египет към България

Ключови думи:
Терористичните заплахи и растящото напрежение между Русия и Турция оказват влияние на връзките между България и Русия, но въпреки това политическите и икономическите отношения ще продължат да се развиват в положителна посока, прогнозира Александър Василенко, депутат от Държавната Дума на Федералното Събрание на Руската федерация и координатор на парламентарната група за взаимодействие с българското Народно събрание.

Политикът уточни, че заради сложната обстановка и с Турция, и с Египет, където бе извършен атентат, Русия пренасочва туристите си към България. „Това беше направено, въпреки че отношенията ни на официално ниво не са доста топли.

"Мисля, че появата на активни руски туристи в България ще бъде допълнителен стимул. Планирам да посетя България още веднъж по време на действащия мандат на Държавната Дума, който приключва през септември", каза Василенко. Той ще посети България през пролетта, за да обсъди с депутатите руските предложения за двустранно икономическо сътрудничество.
3
Коментара по темата
3.
ТАРИКАТИ
03.03.2016 13:38:53
ТЪПАНИ НЕ ЛЪЖЕТЕ ХОРАТА РУСНАЦИТЕ СА ИЗВИЛИ ВРАТОВЕ ОТ ГЛАД, ИСКАТЕ ДА ВИ НАЕМАТ ПРАЗНИТЕ МАГАЗИНИ ПО МОЛОВЕТЕ НАИВНИТЕ ТЪРГОВЦИ.
2.
Авар
03.03.2016 13:11:35
Нека да идват. Може да изпълнят и завета на Ленин - перефразиран Екскурзия до България без билет за връщане. Да идват православните,че малко останахме. Нали все от изток и север е попълнението на тези древни земи.
1.
druga tema
03.03.2016 13:01:53
Abe to vie kakvo pishete tezi hora kato che li niamat svobodno mislene. Che Rusia, che Rusia, ste kajete che vsicki tam v paket se dvijat.

Eba si primitivnite bokluci.
  Добави Коментар
Това е новата Мис България. Харесва ли ви? 26-годишната софиянка впечатли журито и публиката с присъствие, интелект и увереност, приемайки короната от миналогодишната победителка Боряна Миткова Избухна лудост по хапче, от което забравяш да ядеш То обаче е твърде опасно
Камион избухна в пламъци на Прохода на Републиката, образувала се е тапа Огънят се е прехвърлил към гората Те загубиха сина си, а убиецът му получи условна присъда "След наше обжалване присъдата бе изменена на 2 години и 4 месеца ефективна, което също е безумно решение“, споделят почернени родители
Извънредно! Запалиха колите на служител от Главната инспекция по труда Случаят е от Монтана  Истински ужас се крие зад убийството на 45-годишната жена от София Мъжът й - бивш боксьор, запалил е къщата й, докато децата са били вътре
Ива Митева: Както е тръгнало, какво им пречи да избират и президента от Народното събрание По думите ѝ мястото на председателя на Народното събрание не е в Домовата книга, защото това нарушава разделението на властите Името на Ръждавичка от "Игри на волята" идвало от сорт череши Най-силната жена в шоуто е състезателка по спортна аеробика
Нежно и вкусно тиквено ризото, няма го по ресторантите Това е рецептата Средната пенсия ще е 541 евро, а за полицаи и военни ще е двойно по-голяма Прогнозата е броят на пенсионерите за 2026 г. да е около 2 066 700,
Андре Токев готвел на Бил Клинтън с опрян до главата автомат Майсторът готвач разказа и за преживяванията си в затвора, влязъл там след като беше заснет да шофира пиян Бременна ли е или е напълняла, питат фенове Почитателите на певицата отбелязват, че коремчето ѝ изглежда леко надуто напоследък