Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Жега и жълт код за 13 области, но температурите падат рязко утре вечер

Предупредителен жълт код за високи температури е обявен за 13 области в страната.
Ключови думи: времето, жълт код, жега, дъжд

Предупредителен жълт код за високи температури е обявен за 13 области в страната. Жегите вече са на по-малко места, но затова пък температурите са малко по-високи от вчерашните. От 35 до 38 градуса ще достигнат температурите.
Край морето на много места денят започва отново с мъгла.
Температурата на морската вода ще е около 27 градуса. Вълнението ще е слабо.
Утре отново ни очакват жеги, но в събота през нощта срещу неделя ще настъпи рязка промяна във времето. Тогава на места падането на температурите ще е с 10 градуса. Следващата седмица ще е дъждовна. Между 22 и 27 градуса ще са максималните температури. 
Оплаквахме се от жегите, а сега ще се питаме къде остана лятото, възкликна водещият на „Здравей, България“ Виктор Николаев.
0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Прогноза за времето и деликатно поверие за 19 юни Отдава се почит на Паисий Хилендарски Социолог: Бургас е любимо старозагорско пристанище Хващайте влака и отивайте в прочутия ни морски курорт, съветва той
„Нефтохимик“ вкара втори отбор в Елитната юношеска група след драма с русенския „Дунав“ В редовното време двубоят завърши 2:2, а при дузпите бургазлии показаха по-здрави нерви и надделяха с 9:8 "Дивият звяр" Меси и неговата армия: Как за 10-секунди цяла Аржентина се сби за Лео "Гаучосите" с емблематичния номер 10 за лидер са повече от отбор
Тъжният край на една драма: Почина миньорът, който задуши болната си жена по нейна молба Случая придоби световен отзвук "Никога няма да излезеш от затвора" Това са думи на съдия по разтърсващо дело
Какво се случва с децата от жестоката катастрофа в Горна Оряховица Две момчета са настанени в "Пирогов" с медицински хеликоптери Фатален полет с парапланер: 63-годишен мъж се оплете в жици и почина Властите разследват трагедията
Надуха цената на царевицата по плажа Някои коментират, че в по-малките и отдалечени курорти царевицата струва 4 евро Великобритания доставя 150 000 дрона на Украйна до края на 2026 г. Пакетът е част от по-широк британски заем за Украйна на стойност 2,26 милиарда паунда
Какво става с Варна?! Мъж стреля и хвърля ножове Същият често изправя на нокти хората от квартал „Трошево“  Под 17% от битовите отпадъци у нас се рециклират Екоминистърът заяви, че е много вероятно до две години страната ни да получи осъдително решение във връзка с прилагането на принципа "замърсителят плаща"