Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Флагман. БГ пита: Ще прелитат ли линейките през транспортния ад край Сарафово при евентуален тежък инцидент?

Километричните опашки от автомобили се извиха заради асфалтиране на участък, дълъг малко над 1 км
Ключови думи: транспортен ад, тапа, задръствания, сарафово, инж. митко порязов, тежък инцидент, линейка, транспорт, обходен маршрут, бургас
Какво ще се случи, ако, например, в някой от най-популярните курорти по Северното Черноморие – Поморие, Несебър или Слънчев бряг стане тежък инцидент? Как линейките ще закарат до Бургас тежко пострадали хора през транспортния ад край Сарафово?

Сценарий, който е напълно възможен, тъй като активният летен сезон вече започна. А курортите са пълни не само с туристи, но и с хора, които са дошли да припечелят някой друг лев през лятото.

Може би шофьорите на „Бърза помощ” ще трябва да използват алтернативните маршрути на шефа на държавното Областно пътно управление (ОПУ) - Бургас инж. Митко Порязов. Както Флагман.БГ вече съобщи, това ще означава удължаване на пътя с около 50 км. Ами ако обиколката се окаже фатална за тежко пострадал турист? Тогава г-н Порязов ще подаде ли оставка? И дори и да го направи, ще спаси ли с поста си изпадналия в тежък нокдаун български туризъм?

А какво би станало при евентуален нов атентат на Летището? Тогава колко хора ще загубят животите си заради решението на един висш държавен служител, седящ в лъскавия си кабинет вече 8 години и ползващ се със сериозни привилегии?

Това е инж. Митко Порязов, отговорникът за пътя Бургас-Сарафово

Защо г-н Порязов реши да ремонтира най-натоварения пътен участък точно в началото на активния летен сезон? И ако живеехме в наистина нормална европейска държава, нямаше ли вече да се е разделил с апетитния си държавен пост?

Отговорите на всички тези въпроси може би ще научим съвсем скоро. До тогава не ни остава друго, освен да се надяваме, че до края на юни няма да има тежки инциденти и пострадали хора в транспортния ад, който предизвика шефът на ОПУ-Бургас инж. Порязов.
20
Коментара по темата
20.
Пари
15.06.2015 13:28:27
За изборите трябват пари,парите идват от ремонти.
19.
фенчо
15.06.2015 01:33:11
А кметчо? Все пак този път се води процентно и на Общината. Да не си измиват само ръцете....
18.
Никой
12.06.2015 20:12:00
До Петър Петров:
Толкова си прост и некъдарен, че се чудя как те взимат на работа. Ама само за клюкарска работа май ставаш.
17.
ivan
12.06.2015 14:33:59
chudo goliamo stanalo hahaha az pak zapalih busovete na konkurenta mi za zelenchici i ne me ebe koito mi zastane na patia shte go zapalia i shte mu zabia kirka. i onia kaput ne bil polucaval zaplahi toi ko ocakva da mu se obadia li ne se li seshta che az sashto sam v toia biznes na kolko sota im zapalih kolite nikoi nishto ne moje da mi napravi. che na toia li niama da mu palna busovete hah znaete li kolko pari ima tam . i spriaha da pishat za men zashtoto kasabova znae ko shte i se sluchi
i na neia
16.
Шофьор
12.06.2015 13:27:42
Преувеличавате....единствено преди 2 дни имаше невероятни опашки от Бургас до Сарафово и въпреки всичко минахме за около 20тина минути.Вече трети ден под ред пътувам,и да,колите са доста и се движат с около 40-50км,но всичко си е нормално !
15.
!!!!!!!
12.06.2015 10:24:56
Стига сте мрънкали вече два дни пътувам сутри в 8ч и следобед 17ч най-мното с около 15 минути по-късно се прибрах
14.
....
12.06.2015 09:03:29
Аман от недоволни, все мрънкате че улиците са зле, като почнат ремонти, що ги правели сега, ама вие не живеете в Германия бе хора, това е България, какво ще промените като мрънкате, да некомфортно е, да дразнещо е че работят със скоростта на заспала костенурка, но все пак ще спрем да си трошим колите (или поне за кратко) в този участък от пътя ... 15 дена все някак ще минат, но после като се качите на новия асфалт ще казвате "ейй че хубаво се кара като е ново".... А Флагман само се чудят как да нагнетят обстановката с непрекъснатите си статии "сензации" .... Айде със здраве и не забравяйте че все пак е ПЕТЪК!
13.
Koreniak
12.06.2015 08:51:30
Do nomer 11
Lajec i podmazvach...patia e istinski koshmar,prosto ne e za viarvane,che niakoi"specialist"moje da bzeme takova maloumno reshenie...hora bez neobhodimata kompetentost edinstveno i samo zaradi politicheskata partizanshtina zaemat vajni rakovodni postove i i sled tova ni prevrashtat v zalojnici na kreshtiashtata si nekompetentnost...horata,koito polzvat obsh.transport v posoka Bs-Saraf.pripadat ot goreshtina,zashtoto vodachite ne puskat klimaticite na modernite avtobusi...Za tezi,koito rugaiat Rusia i Putin moga samo da im kaja,da im nosite kufarite palni s zlato,diamanti,neft i pachki s miliardi dolari,a vie shte si ostanite nai-obiknoveni gladni hamalcheta za 5lv.na den nadnica,platena ot sashtite tezi RUSNACI!!!
12.
Към 11
12.06.2015 08:31:36
Ей смешник гейберастки,що не тръгнеш в 17,00 към Поморие??
Да те видим дали ще ти стигнат 20-30мин аванс??
Малоумен трол нещастен.
11.
Бургас
12.06.2015 08:10:01
Флагман вие сте интриганти.
Или ако цитирам класика Домусчиев- ОЛИГОФРЕНИ.
Снощи пътувах за Поморие към 18,30ч. и притеснен от "ЗАГРИЖЕНА ВОПЪЛ" тръгнах по рано 20-30м.
Пътя си беше нормално натоварен ,движението отлично сигнализирано и отбито в едната лента .
С две думи стигнах си нормално без проблеми.
Но вие си търсите сензации пи както казват старите хора "под вола теле" но под вола има нещо друго има и Касабова и Василев си мечтаят за него !
10.
baihui do#9
12.06.2015 07:59:00
Ti si pendel !
9.
до 8
12.06.2015 07:39:20
До 8: хаха как ще е наша работа във първата година на окупаторите изтребват и убиват 30,000 от интелигенцията на България. Не цигани, а най най истинските българи. Това са твоите "руснаци" мръсни терористи!!!!!
8.
стига повече с
12.06.2015 06:18:51
тия руснаци,ограбването и рушенето на България си е наша работа,започнало след 1997а и продължаващо днес от всички български политици!!!
7.
Тракиец анти-Руснак
12.06.2015 06:10:15
През август 2013 г Паметникът на съветската армия беше боядисан в розова боя и с надписи на чешки и български "Bulharsko se omlouva!!!" и "България се извинява!!!" във връзка с отбелязването на Пражката пролет. В началото на 2014 г. - по време на протестите в Киев, на паметника беше написано "Слава Українi" ("Слава на Украйна") и "Капутїн" и изрисувано над тях знамето на Украйна. През септември същата година граждани изписаха "Окупатори!" върху паметника.
6.
До 3
12.06.2015 00:41:26
До 3: тъпак, ние сме на дъното щото руснаците ни крадоха и грабиха 50 години. След такава подигравка и ти ще си на дъното.
А през 1934 бяхме в средата на Европа със фабрики пълни със германска техника, години по напред от селеещите монголци в Мослква.
5.
Потресен
11.06.2015 23:32:03
Сега Бойко да го уволни ....... и повече никой да не го пусне на държавна длъжност !!!!!!!!!
4.
аз да питам флагман
11.06.2015 22:36:51
А на кмета Николов защо не му държите сметка за същото-цял Бургас е разкопан в началото на летния сезон.Ама какво му пука нали кмета си има хотел със 170 стаи в Приморско.
3.
ВЪЗМУТЕН
11.06.2015 22:35:11
"Прости като руснаци"?!

А бе неграмотник!
Ако руснаците бяха прости, Община Бургас нямаше да е с най-големия бюджет след софийския!
Виж, какъв си ти и тогава съди за другите!
Ако не бяхме най-простите в Европа, щяхме ли да сме най-бедната, най-болната, най-мързеливата и най-изчезващата нация в Европа?!
Щяхме ли да сме на абсолютното дъно във всички класации?!
2.
Николай Петров
11.06.2015 22:29:38
ОСТАВКА
1.
Ж
11.06.2015 22:18:28
Прости като руснаци. Един път не могат да планират.
  Добави Коментар
Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра Твърди се, че риалити звездата е сближил отношенията си с млада моделка, а русокосата красавица научила за предателството от трети лица Пиян моторист катастрофира край Пловдив Водачът е настанен в болница с наранявания, след като се блъсна в мантинела с близо 3 промила алкохол
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест Маршът обедини ЛГБТ+ хора, военни, ветерани и активисти за човешки права Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи Дипломатът и политик си отиде на 82 години
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници Зрелостниците от трите местни училища получиха своите дипломи за средно образование в препълнения салон на читалището Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка 10 години след референдума ново изследване показва сериозно разочарование от икономическите последици и миграционната политика на Обединеното кралство
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи Футболистите на Димчо Ненов се събират на 29 юни за първа тренировка преди новия сезон в Трета лига Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Рухна и митът за влиянието на зелените. Средно на всяка от четирите партии се падат по малко над 4000 гласа
Продавач-консултант е хитът на пазара на труда, бизнесът дава до 1500 евро заплата Всяка втора обява у нас е за търговски кадри или складови работници, като компаниите масово привличат служители с акции, ваучери и луксозни бонуси Киър Стармър подаде оставка след едва 23 месеца като премиер на Великобритания Лидерът на лейбъристите се огъна под натиска на собствената си партия, а Анди Бърнам вече се очертава като фаворит за поста
Магия край Бургас: Делфини изнесоха приказен спектакъл пред бургазлия с джет Невероятният морски танц се разиграл вчера привечер, секунди след като първият бозайник изплувал пред джета на Мартин Млад шофьор извърши над 50 нарушения на пътя, КАТ масово наказва „тарикати“ по магистралите Общо 122-ма пияни и дрогирани водачи са задържани при мащабна акция на Европол, всеки втори проверен е в нарушение