Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

40-годишен мъж е обвинен за убийството на Вероника

Вероника Здравкова
Ключови думи:
Окръжна прокуратура – Велико Търново привлече като обвиняем 40-годишен мъж за убийството на студентката Вероника Здравкова. Срещу Илиян Здравков са повдигнати обвинения за грабеж и убийство.

Здравков е имал няколко присъди и понастоящем, който има присъда и е осъден на затвор. Той обаче се укрил и до този момент бил издирван от властите.

Престъплението е разкрито след действия на прокуратурата и полицията във Велико Търново, като първоначалните данни са получени след опит на обвиняемия да използва дебитна карта на жертвата. Здравков е задържан за 72 часа, като в момента се провежда разпитът му с участие на служебен защитник.

С оглед на интересите на разследването, повече информация може да бъде оповестена не по-рано от утрешния ден, съобщават от прокуратурата.
14
Коментара по темата
14.
14
06.03.2015 19:25:00
умри бе мангал !
13.
Анна
06.03.2015 17:12:43
до пълен шит
Всеки си има право да мисли и вярва в каквото си и да има различно мнение Но щом даже и баща и се съмнява в тази версия ....Наистина се надявам който го е направил да си получи заслуженото Но прекалено различни версии се изписаха и вече не се знае кое е истина кое къжа?
12.
пълен шит
06.03.2015 17:04:03
Анна, не търси логика в мангалския мозък, там бушуват само животински инстинкти! След като предния път е крал без да убива и са го хванали, първобитния разум е еволюирал и е решил да действа по-радикално.
11.
Анна
06.03.2015 16:44:16
и аз изчетах доста статии и нещо не ми се вързват нещата Ако е с цел кражба защо ще му е на този циганинда я удря 7 пъти с такава злоба Достатъчен щеле да е един удар взима чантата и изчезва Според мен накой друг е виновника някой който я познава и изпитва омраза към нея Този е само изкупителна жертва .... колклто се може по бързо да се приключи със случая понеже доста се рсзду из медиите Почивай в мир Вероника
10.
пълен шит
06.03.2015 16:20:40
По неизвестни причини не бил задържан под стража след осъждане за предишно аналогично престъпление, а оставен да си се разхожда с тесла в джоба. Алооо, тогите ДОКОГА!!!!!!
9.
Старшина Гогов от районното
06.03.2015 16:15:34
Всичко ще си каже тоя в мазето на районното. Последния такъв си призна всичко по време на разпита и не само че си призна ами и докато си признаваше от вълнение му паднаха шест зъба потече му кръв от носа и му се счупиха няколко ребра.
8.
Доктор Гьорги
06.03.2015 16:10:41
Признал е вече всичко изрода.
7.
ПРОКУРОР
06.03.2015 15:47:00
Ама този сега ще каже, че е намерил на пътя или на боклука тази карта и че няма нищо общо с убийството, освен ако не излезе някое ДНК, макар че се съмнявам след престоя на трупа във водата
6.
АСПАРУХ
06.03.2015 15:32:42
СМЪРТ ЗА ИЗРОДА
5.
ХЕЙТ
06.03.2015 15:08:23
СМЪРТ ЗА ЦИГАНИНА НЕЩАСТЕН !!!
4.
!!!
06.03.2015 15:07:48
Четох другите стaтии, нищо не се връзвa! Според мен е изкупителнa жертвa, бързaт дa зaмaжaт очите нa обществото! A истинският убиец ще остaне нa ссободa...
3.
пълен шит
06.03.2015 15:04:22
Аха, значи ако не е била дебитната карта на момичето, това едноклетъчно с предполагаем екзотичен произход е щяло още да бъде със статут "издирван", а не "хванат". Продължавайте да ги помилвате и пускате за "добро"поведение, утре и те ще ви помилват!!!!!!!
2.
Доктор Гьорги
06.03.2015 14:57:38
Сигурно им е казано да не разпалват етнически омрази, но убиецът е мангал, това трябва да се знае.
1.
Smith
06.03.2015 14:33:55
Защо не пишете, че убиецът е зеленокож неграмотен примат? Да не се страхувате от хелзингския комитет и ДПС?
  Добави Коментар
Продават тази яхта, струва 500 млн. долара Плавателният съд е собственост на милиардера Джеф Безос Баскетболен клуб "Несебър" се класира за републиканското първенство при момчетата до 12 години Баскетболистите се отправят към финалите в град Русе с впечатляващ баланс от 20 победи и само 1 загуба
Отличиха Община Приморско с наградата „Бранд Южно Черноморие“ Признанието за културно наследство и туристическо развитие беше връчено на кмета Иван Гайков Зрелищна катастрофа на Подбалканския път, кола е обърната по таван Ударът е станал в пловдивския участък на трасето, недалеч от село Розино
Представят изложбата - "Бургас - вълнуващ и артистичен" Събитието е част от програмата на Община Бургас, която съпътства тазгодишното издание на колоездачната обиколка на Италия - Giro d’Italia (Джиро д'Италия) 2026 Теодор Салпаров се включва в Мача на надеждата Теди заменя волейболната зала с футболния терен, за да се присъедини към каузата на Стилиян Петров
Нарастващото ни потребление, което е основано на заеми, вдига цените и захранва икономиките на Турция и Китай Πpeз aпpил 2026 г. Бългapия oтчeтe нaй-виcoĸaтa инфлaция в eвpoзoнaтa – 6,2% нa гoдишнa бaзa, пpи cpeднo oĸoлo 3% зa вaлyтния cъюз ПП при президента: Нужен е преглед на заплатите в държавната администрация и намаляване броя на министерствата На срещата на "Дондуков" 2 отидоха Асен Василев и Николай Денков
АПИ с важна информация, променят движението на АМ Тракия Става въпрос за района около Чирпан Румен Радев готви кабинет със сливане на министерства Говори се за сливане на икономиката и туризма
„Демократична България” пред президента: До края на юли трябва да изберем нов ВСС Ние в този избор ще участваме добросъвестно, заяви Божидар Божанов Примирието между САЩ и Иран се пропука след атаката на Техеран Иран току-що допусна голяма грешка, най-голямата грешка в своята история, каза Доналд Тръмп