Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Министър Ивелина Василева: Все по-често най-атрактивните заглавия четем първо във Флагман.Бг

Пожелавам читателите Ви да продължат да се увеличават и Вашият ентусиазъм за откриване на точната и вълнуваща информация да не Ви напуска, написа екоминистърът до редакцията ни
Ключови думи: бургас, флагман.бг, рожден ден, ивелина василева, екоминистър, поздравителен адрес, вълчо чолаков, областен управител, диян димов, пристанище бургас, изпълнителен директор


Трета седмица в редакцията на Флагман.Бг все още получаваме поздравления за 4-ия рожден ден на най-голямата интернет медия в Югоизточна България.

Министърът на околната среда и водите Ивелина Василева честити празника на екипа ни с поздравителен адрес и разкошен букет. „Поздравявам целия екип на Флагман.Бг по повод рождения ден на най-голямата интернет медия в Югоизточна България. Вече 4 години Вашият сайт ни информира за важните събития, които се случват не само в Бургас и региона. Едно от големите Ви постижения е, че успявате, на местно равнище, да се конкурирате в информационния поток от новини с националните медии. Все по-често най-атрактивните заглавия могат да се прочетат първо във Флагман.Бг.
Пожелавам читателите Ви да продължат да се увеличават и Вашият ентусиазъм за откриване на точната и вълнуваща информация да не Ви напуска”, написа екоминистърът до редакцията ни.

Областният управител на Бургас Вълчо Чолаков ни подари уникална композиция от символи и специално послание, свързано с нея.

„Числото 4 е символ на универсална устойчивост и стабилност. "В духа на символите приемете един повече символичен, отколкото материален подарък, подарък – пожелание:

Дървото на живота – за здраве и дълголетие.

Стълбата – Вашият път нагоре.

Добрата новина – необходимост, стремеж, основа.”, пише губернаторът на Бургас Вълчо Чолаков в пожеланието си до екипа на Флагман.Бг.

Областният управител на Бургас Вълчо Чолаков ни подари уникална
композиция от символи и специално послание, свързано с нея


Изпълнителният директор на „Пристанище Бургас” ЕАД Диян Димов също ни поздрави по случай празника. „От името на Пристанище Бургас ЕАД Ви поздравявам за Вашия четвърти рожден ден. За тези години Флагман.Бг успя да стане неразделна част от ежедневието на бургазлии.  Благодарение на своя професионализъм Вашият екип успя да отвоюва авторитет, да отстоява позиции, да се бори за каузи.

Успяхте да се утвърдите като водещ информационен източник за най-съществените събития и се превърнахте в лидер на българското медийно пространство и в региона.
Желая на екипа на Флагман.Бг здраве, професионално дръзновение и повече добри новини за Бургас и региона”, пожелава ни Диян Димов.
Направи гръмко изказване за Русия От Кремъл отдавна искат мир, твърди Лукашенко Новият папа е голям фен на... Лъв Четиринадесети е привърженик на италианския Рома
Много се харесват Памела Андерсън и Лиъм Нийсън - това ли е новата звездна двойка? Преследва я маниак Мъж тормози Анистън
Продават на загуба Бившата двойка иска да се отърве от имение Спират им парите? Скандал със Семен Новиков и Кирил Милов
Притеснителна информация за Варна Наркотици отведоха трима в арестите Извънредно: Крум Зарков се оттегля като секретар на президента Причината е идеята за референдум за еврото
Задава ли се потоп в областите Бургас и Ямбол  BG-ALERT с предупреждение за опасност Див екшън в Перник Четирима младежи са задържани
Голям проблем с водата в... Село Полковник Серафимово Гръмна бомба за него Ще води "белия балет"