Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

ГЕРБ и Патриотичният фронт се обединиха срещу ДПС

Партията на Лютви Местан се е превърнала в корпорация, каза Румяна Бъчварова, не сме против техните избиратели, а срещу порочния модел на управление
Ключови думи:

ГЕРБ и Патриотичният фронт се обединиха в позицията за изваждане на ДПС от властовите позиции. Това стана ясно на пресконференцията след днешните консултации между двете партии за съставяне на правителство. Представителят на ГЕРБ Румяна Бъчварова съобщи, че е прието искането на Патриотичния фронт, че не биха приели партньорство единствено с ДПС. "Не заради неговите избиратели, а заради порочния модел на управление", подчерта Бъчварова и добави, че партията на Лютви Местан се е превърнала  в "корпорация, която се възползва от своите властови позиции", пише БЛИЦ.
По четири точки ГЕРБ и Патриотичиня фронт не постигнаха договореност. За тях говори Менда Стоянова от преговорния екип на ГЕРБ. Вижте кои са спорните теми:1. Философията на данъчната система. ГЕРБ държи на тази от предходния мандат. "С колегите имаме различия. Предоставихме им аргументи, които се надяваме да разгледат", заяви  Стоянова.

2. Националната програма за санирането. "Много българи в многофамилни сгради разчитат на тази програма, а за патриотите тя не е приоритет", заяви Стоянова.

3. Здравната каса. "За следващия мандат ние предвиждаме няколко последователни стъпки. Не демонополизиране на касата, а това е тяхно изискване. На този етап не можем да се съгласим", коментира Менда Стоянова.

4. Реформите в съдебната система.
18
Коментара по темата
18.
KIRO SKALATA
17.10.2014 16:34:57
джонатайка, по-голяма фашкия от теб няма.
17.
Наблюдател
17.10.2014 10:50:42
Симеонов се надупи на Бойко точно както направи Сидеров навремето, само с тази разлика, че изрече няколко хиляди усуквания за заблуда на избирателите си!Днес в студиото на Нова Симеонов стана за СМЯХ и ПОДИГРАВКА НЕ САМО ЗА МИСЛЕЩИТЕ НАЦИОНАЛИСТИ, но и за ЦЯЛАТА НАЦИЯ!Беше толкова жалък, че на човек чак му домъчнява за него.
16.
patriot
17.10.2014 09:59:47
Valeri Simeonov i Kasabova pak ni predadoha. za tova li se borihme? da se poddavat na vliqnito na peevski? Kasabova da priznava dali e polu4avala pari za mediqta si ot nqkoq ot mediynite firmi na Irena Kristeva? ne slu4ayno pitam?
15.
културно
17.10.2014 09:21:36
500 години стигат!
14.
културно
17.10.2014 09:21:36
500 години стигат!
13.
Ооопсссс
17.10.2014 08:57:52
Касабова,никъде и никой от преговарящите от двете партии не каза.че застават срещу ДПС.Айде,не се правете на по-праведни от Папата!! Те и РФ искаха да се прекрати системата на управление"Пеевски",което си е съвсем същото-вън ДПС от властта, ама ГЕРБ,нещо не кандисха,а с НФСБ се целунаха. Не е само за ДПСто май?? Да не говорим,че днес в Нова Валери каза,че не го интерисува дали партиите се казват ДПС или ББЦ,щом подкрепяли тяхната програма за управление.
12.
НАДУПЕНИ
16.10.2014 21:35:53
ВАЛЕРИ СИМЕОНОВ И ВАЛЕНТИН КАСАБОВ , ПРИГОТВЕТЕ ВАЗЕЛИНА :) ОТГОВОРНОСТ КЪМ НАРОДА , АБЕ ВИЕ СЕ ПРОДАДОХТЕ ЗА ВЛАСТ .
РАЗОЧАРОВАХТЕ МНОГО СВОИ ИЗБЕРАТЕЛИ
11.
От Руен
16.10.2014 21:00:11
Как е Касабов? Боли ли дупето?
10.
джонатайка
16.10.2014 20:54:14
Тези мекотели от пф не осъзнават,че ако ДПС/турците/се обиденят срещу такава измет наричащи се патриоти ще бъдат изметени като конски фъшкии.
9.
Remember 45 years!
16.10.2014 20:10:24
Bulgari i Traki,
VIGTE IM MUTRITE NA TOZI PATRIOTICHEN FRONT. EDIN PROLICHA NA TURCHIN. DRUGIA NA DEBEL RUSNAK. TOVA NE SA BULGARI I TRAKI. TRUGNALI DA ATAKUVAT PARTIATA NA MALCINSTVATA. NE STAVA TAKA. TEZI MUTRI SA OPASNI ZA BULGARIA ZASHTOTO NE SA EXPERTI A SA NACIONALISTI< V LOSHIA SMISUL NA DUMATA. TOVA NE SA KOMPUTURNI EXPERTI. TOVA NE SA EXPERTI OT HARVARD ILI OXFORD. TOVA NE E DAVID CAMERON. TOVA SA NIAKAKVU TUPACI I MUTRI KOITO SEIAT UMRAZA V HORATA!!! NIKAKVI PATRIOTI NE SA!!! TE ISKAT DA VI OGRABIAT!!! PAZETE SE!!!! NE IM DAVAITE!!! GOSPOD DA NI PAZI OT MUTRI!!! ISKAME SI EXPERTITE UCHELI NAVUN!!!!
8.
дядо
16.10.2014 20:07:30
Само на мен ли ми се струва,че е бъркано названието на ПФ,мисля ,че е ПАРИЧЕН ФОНД ;)
7.
ПРЕДАТЕЛИ
16.10.2014 19:59:39
ПРЕДАТЕЛИ , ЖАДНИ ЗА ВЛАСТ !
КАСАБОВИ И ВАЛЕРИ СИМЕОНОВ , ХОРАТА РАЗОЧАРОВАНИ ОТ ГЕРБ ВИ ПОВЯРВАХА , ВИЕ СЕ НАВЕДОХТЕ И ЩЕ СТЕ АУТ НА СЛЕДВАЩИТЕ ИЗБОРИ ГЪЗЕДАВЦИ !!!!!!!!!
КАВО ВИ ОБЕЩА БОЙКО МУРТАРА ?!!!!
6.
ЖАДНИ ЗА ВЛАСТ , НАДУПИХА
16.10.2014 19:56:18
Добре ,че не гласувах . Аз мисля ,че ГЕРБ са мутренска партия .
Хресвах НФСБ , но имах съмнения ,че Симеонов и Касабов са жадни за власт и ще се надупят на ГЕРБ и така стана !
5.
njkoi
16.10.2014 19:16:26
1 2 3 вие сте някакви неграмотни шматки и тъпи забравих да кажа това е добра новина за всички българи дано се обенят тези които мислят за нацията и направят това което го чакаме вече 25 години А НА ТУРЦИТЕ ИМ НАПОМНЯМ ЧЕ ГРАНИЦАТА Е ОТВОРЕНА И ВСЕКИ КОЙТО СЕ МИСЛИ ЗА ТУРЧЕН ДА СИ ХОДИ В ТУРЦИЯ ТУКА НЯМА РАБОТА
4.
АДАНО
16.10.2014 18:28:41
Изметете ги на цяло !
3.
Северина
16.10.2014 18:13:57
Абе, Герб не бяха ли ЗА Турция в ЕС? Патриоти? Спасение на България? Дръжки!
2.
ВЕФ
16.10.2014 18:12:39
Ааа, не, не. Касабова, не ни го под33насяй по този начин заглавието. Валери и Каракачанов клекнаха на мутрата. Нали Валери напусна Атака защото била подкрепила ГЕРБ, сега кво ще обяснява? Жалка история.
1.
дядо
16.10.2014 18:03:58
първите мижитурки легнали на мутрата...само и само да се докопат до кокала
  Добави Коментар
Ясна е причината за катастрофата с полицейска кола край Плевен Патрулка се блъсна заради шофьор, направил обратен завой  Затварят кръстовище в ж.к. „Зорница“ заради изграждане на ВиК мрежа От местната администрация призовават гражданите да спазват въведената временна организация и при възможност да избягват участъка
Нищо ново - от утре пак почват ремонт на АМ "Тракия" Дейностите ще се изпълняват в аварийната лента, където ще бъде разположена нужната техниката Зрителите изобщо не я харесват, но бТВ пак ще я върне на екран Зейнеб не се беше появявала в ефира на Би Ти Ви от началото на юни, което накара много зрители, които не я харесват, да въздъхнат с облекчение, че вече няма да я засичат на екрана
Световна титла за Ванеса Калчева от престижния Dance World Cup Finals в Испания Морето върна двойно Северния плаж на Приморско Заради съчетанието на уникалната природа, чистите води и просторните плажове, българската Копа Кабана буквално се пука по шевовете от туристи
Почина известен български лекар, напусна ни едва на 59 години Д-р Станислав Димитров се отличаваше с много точна диагностична мисъл и задълбочени познания. Беше и изключително работлив Прокурорският син бил на плажа в Черноморец. Къде спи РУ Созопол? Туристи дори са сигнализирали на патрулен екип, но не им обърнали внимание 
Ирина Тенчева с незабравим празник край морския бряг в Гърция Ирина, която от доста врене е въздържател и се придържа към здравословен начин на живот, е направила изключение за специалния ден Мразя морето, не искам и да чуя за почивка – София ми е напълно достатъчна, обяви този известен българин Приятелството с Коцето е истинско – музиката ни е различна, но душите се разбират, твърди Фънки
Израелски затворник копае собствения си гроб, вижте видеото Евиатар е отвлечен на 7 ноември 2023 година от фестивала "Нова" в пустинята Негев Какво е общото между Лейди ГаГа и Лили Иванова Българската прима изпя хита, който сега Лейди ГаГа пее, още през 1973 година