Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Румен Петков откри предизборната шатра на АБВ в Бургас (ВИДЕО)

Актьорът Тончо Токмакчиев (вдясно) посети предизборната шатра на АБВ в Бургас и пожела късмет на лявата коалиция и своя добър приятел Румен Петков
Ключови думи: Румен Петков, коалиция АБВ, парламентарни избори, Петко Иванов
Зам.-председателят на АБВ Румен Петков откри предизборната шатра на Коалиция АБВ в Бургас. Мястото, където бургазлии ще може да се запознаят с програмата и приоритетите на алтернативната лява коалиция и срещнат с кандидат-депутатите, е на на бул.“Богориди“ до пресечката с ул.“Михаил Лермонтов“. При откриването на шатрата Румен Петков бе приятно изненадан от своя добър приятел Тончо Токмакчиев, който го поздрави и пожела на коалицията късмет на предстоящите парламентарни избори.

„Бургас е град с особено място в нашето ежедневие, защото има много интелект, много сила и потенциал, който трябва да бъде реализиран. АБВ е политическата сила, която може да му даде този шанс“, каза пред журналисти в Бургас Румен Петков. Той подчерта, че е много важно на 5 октомври избирателите да гласуват осъзнато, а не да се поддават на емоции и празни обещания. По думите му Румен Петков бургаската листа е една от най-силните с изключително качествени хора, което дава гаранция, че те ще защитават интересите на бургазлии.

Обичаният бургаски актьор Тончо Токмакчиев се оказа близък приятел и с Румен Петков, и с Антон Коджабашев
Областният лидер и шеф на предизборния щаб на АБВ в Бургас Петко Иванов бе категоричен, че кампанията върви изключително добре. Срещите, които организира лявата коалиция в областта провокират сериозен интерес и подкрепата към АБВ расте с всеки изминал ден, подчерта Иванов. В същото време хората поставят и много сериозни проблеми, които ще бъдат едни от приоритетите на АБВ в 43-ото Народно събрание. “Във всички морските общини настояват да бъде създадено Министерство на туризма. В малките населени места се оплакват от битовата престъпност. Част от тези приоритети са попаднали в нашата програма, за други сме отворени да изслушаме мненията и да работим с пълни сили, за да направим живота на хората много по-добър“, зарече се Петко Иванов.

Той припомни, че на срещата със симпатизанти в Царево им бил поставен въпроса за налагане на мораториум за износ на необработена дървесина. „Ние сме първата политическа сила, която ясно заяви, че трябва да има забрана за износ на необработена дървесина, защото това е удар по българската екология. За съжаление последните две правителства обаче не направиха нищо, за да се справят с този проблем“, отбеляза от своя страна Румен Петков.

АБВ участва на парламентарните избори с бюлетина № 14

Купуването и продаването на гласове е престъпление!
7
Коментара по темата
7.
abc
22.09.2014 16:54:12
А оня смешник с големите мустаци до тях,който събира подписи против НАТО ? Какъв го дири там , вместо да ходи да реди фаянс.
6.
ole
20.09.2014 11:59:01
Начии, с битовата пристъпност мой да се опрай само фирмата на бачо Петко, по 300 кинта на охранител на село и готово. Младежката безработица също е изликувана от тоя - вече целия Бургасъ се изреди през автопатрулите му.
5.
абв
19.09.2014 22:10:01
Тия са големи боклуци най големите крадци от бспто се събрали на едно място
4.
3S
19.09.2014 17:46:01
Наистина много жалки----вижте ги само как говорят
3.
Без Коментар
19.09.2014 15:14:04
Жалка картинка...
2.
bubu
19.09.2014 14:28:56
А айтоския крадец и предател Деян Господинов не учасва ли на седянките?
Осъждан крадец и предател на червената идея!
1.
juju
19.09.2014 14:20:08
Ренегата Петков,бившия полицай Иванов и за цвят щангист,генерал и виден представител на Сашо Апашо/вечен кандидат/ водят актииивна кампания- по кръчми,паланки или седенки?
  Добави Коментар
Несебърлийката Ивелина Пехливанова с фурор на световно първенство Тя завоюва две отличия - второ и четвърто място Къща на ужасите: Съпруг принуди жена си да спи с над 120 мъже Жестокото посегателство стана в Швеция
Фортуна се усмихна на Левски, ЦСКА и Григор Димитров Футболните отбори с преодолими съперници в Европа, Гришо ще бъде част от Уимбълдън 13-месечно момченце бе убито, 10 трагични пропуска на системата Смрязаващ случай във Великобритания
Защо Gen Z плаща за тишина Това е отговор на свят, в който закупуването на жилище, създаването на семейство и дългосрочната сигурност изглеждат трудно постижими Туристическият бранш на спешна среща с АПИ. Стана ясно кога приключват ремонтите на АМ "Тракия" За улеснение на трафика до приключване на ремонтите на АМ „Тракия“ всеки петък от 16 ч. до 23 ч. и в неделя от 15:30 ч. до 22 ч. ще се ограничава движението на тежкотоварните камиони
Община Бургас ще подмени стари и опасни дървета по ул. „Оборище“ Експертна комисия е обследвала дърветата и е установено, че голяма част от дърветата са с нарушена коренова система КУБ с официална позиция: Не сме анклав или престъпна групировка Цялата дейност през 2023–2026 г. е изцяло потвърдена с официални документи
Ще има ли зоополиция и ефективни присъди срещу насилието над животни Според активиста Явор Гечев липсват работещи механизми за прилагане на законите „Двигателят на времето“ събра иновативни училища в Бургас! Регионален образователен форум по Национална програма „Иновации в действие“ обедини образователни институции, университети и ученици в тридневна среща за обмен на добри практики и модерни решения в обучението
Европарламентът затяга мерките срещу изкуствения интелект Повечето от разпоредбите на Закона за изкуствения интелект ще започнат да се прилагат на 2 август 2026 г След палежа: Скопие уверява, че насилието няма да бъде толерирано Задържан е 44-годишен мъж, а разследването продължава