Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Шефът на полицията във Варна: Намерихме тялото на 3-годишната Жана

Безжизненото телце е открито на метри от срутена къща, където смъртта си намериха други петима души
Ключови думи: варна, потоп, трагедия, ужас, наводнение, жертви, порутени къщи, жана, дете, али
Още едно тяло на дете е открито във варненския квартал "Аспарухово". Преди около час е намерено телцето на 3-годишната Жана, заяви шефът на варненската полиция главен инспектор Николай Калчев.
Телцето на момиченцето е открито на метри от срутената къща на улица „Горан студена“ №68, където смъртта си намериха още петима души.
В момента на мястото се извършва оглед и се очаква трупна линейка да откара поредното мъртво тяло от водния ад в моргата, съобщи Блиц.
Вчера бе погребан 13-годишният Али, както го знаят роднините му (Стефан Емилов). Днес близките ще трябва да подготвят и погребението на сестричката му Жана, или както те я знаят – Рефие. Тялото на момиченцето ще бъде взето от близки на майката Магда, която също загина в злополучната къща.
Остава неизвестно къде водната стихия е отнесла тялото на 6-годишния Марин, чиято майка Добринка го търси безутешно вече пети ден, пише 24 часа.
1
Коментара по темата
1.
бургазлия
23.06.2014 18:21:57
Бог е дал живот и при Бог е отишло детето. А ние все още живите можем само да се покаем и да вършим добро.
  Добави Коментар
Почина създателят на OnlyFans  43-годишният предприемач е починал след дълга битка с рак, а новината поставя въпроси за бъдещето на платформата и нейната собственост Рекорден интерес към вот в чужбина, 50% повече българи са заявили желание да гласуват Близо 44 000 заявления за гласуване са подадени извън страната
Поморие ще отбележи Деня на Тракия с панихида и поднасяне на венци Несебър представи визия за опазване на Стария град до 2045 година Документът поставя основите за нов план за управление на обекта на ЮНЕСКО
Мъж отвлече бившата си от столичния квартал Дианабад 49-годишният е качил насила 37-годишна жена в автомобил, а двамата са установени по-късно същия ден в село Ковачица Община Карнобат започна подмяна на кошчетата за отпадъци Новите съдове са с устойчиви материали и защитен механизъм срещу разпиляване на отпадъци, а общината планира поетапно обновяване и в други обществени зони
Ужасна катастрофа на АМ "Тракия", ТИР и бус се смачкаха. Свидетел: Има тяло на части! Затворени са активната и аварийната ленти, посочват от АПИ Не давайте на децата си тези играчки - откриха фентанил в кукли Барби Наркотикът е намерен в опаковки в магазин, продадени са поне 5 бройки вече
ГДБОП иззе 400 мастербокса цигари без бандерол при акция Трима души са задържани за 24 часа, а според първоначалните данни контрабандната стока е била подготвена за износ към Румъния през Дунав Гърция дава до 60 евро за гориво и още помощи заради скъпия петрол Правителството отпуска 300 млн. евро, за да ограничи удара върху домакинствата и бизнеса
Откриха четирима младежи край хижа "Марица" след нощно издирване Автомобилът им затънал в труднодостъпен район, липсата на обхват усложнила ситуацията Фондовите пазари в Европа отново се понижиха След резките спадове на фона на продължаващите опасения за по-широкото икономическо отражение на конфликта