Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Татяна Дончева: Разделянето на бизнеса между КТБ и Пеевски дава шанс да мине вот на недоверие

Татяна Дончева
Ключови думи: Татяна Дончева, предсрочни избори, ГЕРБ, Движение 21, Цветан Василев, Делян Пеевски
Разделянето на бизнеса между КТБ и Делян Пеевски дава шанс в бъдеще някой от вотовете на недоверие да мине, прогнозира по Би Ти Ви лидерът на "Движение 21" Татяна Дончева. Според нея дали това ще стане зависи от развитието на проекта на Цветан Василев "България без цензура".

По повод твърденията, че партията на Николай Бареков е рожба на Ахмед Доган, Дончева каза, че Делян Пеевски е Ахмед Доган. "Това, което прави Пеевски, е онова, за което Доган няма да си цапа ръцете и да напусне сараите си", допълни тя.

Дончева смята, че предсрочни парламентарни избори са възможни през късната есен. Тя допълни, че Цветан Василев е този, който може да "премести грамчето, което ще наклони везните". По повод поредният вот на недоверие, поискан от ГЕРБ, лидерът на "Движение" 21 посочи, че за пореден път няма да се извадят аргументи, които хората да изберат и той ще се провали.

"ГЕРБ нямат изпълнители за добра театрална постановка. Този вот е политически и е свързан с изборите", обобщи Дончева.

Коментирайки предстоящите евроизбори Дончева каза, че те са важни, защото в зависимост от резултатите от тях може да стане ясно дали има възможност да се промени политическата ситуация. За да стане това, някоя от новите партии трябва да покаже, че има потенциал да събере гласовете на недоволните от управлението 60% от българите.

Според Дончева залогът на тези избори е най-голям за "Атака". "Ако хората на Сидеров не влязат в европарламента, те ще трябва да предприемат стъпки, които да им гарантират участие в следващия парламент, иначе ще изпаднат и от него. Важна ще е и ролята на депутатите, които се обвързаха с Николай Бареков и също не е ясно каква позиция ще заемат след 25 май", допълни тя.

Що се отнася до БСП, Дончева заяви, че няма положение, при което левицата да загуби. "Те никога няма да го признаят. И двама депутати да вкарат, пак ще казват, че са спечелили", посочи тя.
0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Перфектни печени картофи със сирене за 30 минути Лесна рецепта Фреди Люнберг се извини на българските футболни фенове, замесен е бургазлия Той бе кошмар за националите ни
Лесна рецепта за домашен хляб Пригответе свеж хляб в домашни условия Голяма загуба сполетя Светлана Василева Загуби баща си
Елвиса попиля отпадналата от „Ергенът“ Ангелина: Беше там на почивка Попита я изобщо за кой ерген е била в шоуто и когато тя изтърси „за никой“ Мартин избухна Седем причини, поради които Тръмп не печели войната с Иран Какви са рисковете пред САЩ
Посрещнахме астрономическата пролет Това е денят на пролетното равноденствие, след него светлата част на деня започва да се увеличава Разкриха нов незаконен старчески дом край Варна Обектът в местността „Ален мак” е работил без лиценз под прикритието на стаи за гости
Изсипете това в чорапа си вечер и ще се почувствате преродени на сутринта Пробвайте и ще съжалявате, че не сте научили този трик по-рано Не всички банани са еднакви: Ето как зрелостта им променя ефекта им върху тялото Диетолозите обясняват кои са етапите на зрялост при бананите, как да ги разпознаем и кой от тях е най-подходящ
Сириец наръга българин в София Чужденецът е нанесъл удари с нож в корема и гърба на мъжа Бойко Борисов: Сорос няма нищо общо със служебния кабинет, Пеевски и Гюров говорят откровени неистини за Съвета за мир Президентът Тръмп ни знае Пеевски, ни Гюров и най-малко се интересува от тяхното мнение, каза лидерът на ГЕРБ