Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Коли паркират в пешеходна зона и пречат на бургазлии

Кадри с автомобили, паркирали върху плочките на пешеходната зона, изпрати Иван Димитров.
Ключови думи:
В центъра на Бургас непосредствено до главната улица най-демонстративно някои шофьори си спират колите на плочките, оплака се възмутен гражданин в рубриката “Моята новина” на Нова телевизия. “Редно ли е колите да минават през пешеходната зона и да пречат на пешеходците? Това е направо нарушение на закона и Общината не взема никакви мерки. Подадохме сигнали и никой не ни отрази. Явно тези коли са на някои бизнесмени, които си плащат”, коментира Иван Димитров. Той изпрати на Нова телевизия и едноминутен клип, за да покаже как колите ”превземат” плочките и затрудняват пешеходците. “Това е безобразие! Оттам минават и малки деца, и майки, но постоянно се движат коли през пешеходната зона. Новите плочки дори вече са се отлепили от тежестта на колите. Това не е улица за коли, а пешеходна зона. Моля да отнесете въпроса към кмета на града”, призова възмутеният бургазлия.
5
Коментара по темата
5.
avera
27.01.2014 11:05:50
Нарежете им гумите два поредни дни и ще спрат да спират на плочките.
4.
aaaaaaaaaaaaa
23.01.2014 08:38:21
На новия тротоар на Ал.Стамболийски също се паркира,
въпреки че е зона за пешеходци и колелета,но никой не го интересува.Българският'' ШОФЬОР''е само за глоби и колчета тогава ще се научи ,че
тротоара е за вървене не за паркинг!!!!!!!!!!!!
3.
Пенка
23.01.2014 08:17:46
To това там си е улица!Не знам кой умник я направи с плочки!
Мен ми е интересно в синя зона защо някой си плащат,други не ги закачат изобщо - Пример улица Антим I и aвтомобилите от офиса на FedEx!!!
2.
1
23.01.2014 07:55:00
на посоченота място също е синя зона
1.
Клуб "Безопасни улици"
23.01.2014 07:11:36
А добър ден...

То да е само там... Ама така ще е докато КАТ в Бургас не им пука за неправилното паркиране, от 112 не отразяват такива сигнали, а от Общината си гледат само синята зона...
  Добави Коментар
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка 10 години след референдума ново изследване показва сериозно разочарование от икономическите последици и миграционната политика на Обединеното кралство ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи Футболистите на Димчо Ненов се събират на 29 юни за първа тренировка преди новия сезон в Трета лига
Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Рухна и митът за влиянието на зелените. Средно на всяка от четирите партии се падат по малко над 4000 гласа Продавач-консултант е хитът на пазара на труда, бизнесът дава до 1500 евро заплата Всяка втора обява у нас е за търговски кадри или складови работници, като компаниите масово привличат служители с акции, ваучери и луксозни бонуси
Киър Стармър подаде оставка след едва 23 месеца като премиер на Великобритания Лидерът на лейбъристите се огъна под натиска на собствената си партия, а Анди Бърнам вече се очертава като фаворит за поста Магия край Бургас: Делфини изнесоха приказен спектакъл пред бургазлия с джет Невероятният морски танц се разиграл вчера привечер, секунди след като първият бозайник изплувал пред джета на Мартин
Млад шофьор извърши над 50 нарушения на пътя, КАТ масово наказва „тарикати“ по магистралите Общо 122-ма пияни и дрогирани водачи са задържани при мащабна акция на Европол, всеки втори проверен е в нарушение Арестуваха китайски шпионин в София ДАНС подала сигнала, а Софийската градска прокуратура привлече мъжа като обвиняем
Платната отново изпълват Бургаския залив: Регата „Черноморец Бургас 2026“ се завръща Това е 17-ото поредно издание на ветроходното събитие Ранен мъж е арестуван за убийство след смъртоносно намушкване край Crystal Palace Районът е отцепен, разследващите събират доказателства
Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Според него, руски генерал е наредил на танковите колони да напуснат шосето и да навлязат в околните полета, въпреки неблагоприятните метеорологични условия. Добрата екипировка не спасила туристката в Пирин, кучето ѝ насочило спасителите Жената имала опит в планината и тръгнала подготвена, но паднала в труден участък край „Кончето“