Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40%

Ситуацията на Северното Черномморие не е никак добра - празни ресторанти, празни плажове, по Южното е доста по-различно, тук сезонът вече е в разгара си
Ключови думи: Черноморие, северно черноморие, Флагман, туристи, Лято 2026

Докато по южното Черноморие сезонът е в разгара си, в края на юни сметките на туристическия бранш показват тревожна тенденция – с 35% по-малко туристи по Северното Черноморие в сравнение със същия месец на миналата година. В един от най-големите ни курорти – Златни пясъци, по-голямата част от хотелите са наполовина празни, въпреки сериозните отстъпки в цените, които предлагат.

Притеснението от липсата на гости се усеща още от таксиметровите шофьори в комплекса. "Все едно е като по време на пандемията – няма никакви туристи. Просто е критично. Като няма работа, не можем да си изхранваме семействата и да плащаме наеми", споделя Деян Проданов пред NOVA. Неговият колега Живко Караджов, който работи 45-о лято в Златни пясъци, е категоричен, че никога не е виждал толкова слаб месец юни.

Най-разтревожени обаче са хотелиерите. Заместник-председателят на Съюза на хотелиерите в Златни пясъци Станислав Стоянов отчита спад на гостите с около 35 спрямо миналата година. "Толкова зле не е било досега", признава той.

Кукуруз за 3,50 евро, хот-дог за 14 евро, дюнер за 18 евро: Новите ценови рекорди по Черноморието

Според бизнеса за отлива има конкретни причини. На първо място е липсата на транспортна свързаност – липсват редовни чартърни полети и адекватна пътна инфраструктура, проблем, който браншът повдига от години.

Роля играе и загубата на ключови пазари. "Имаме спад от над 30% при германските туристи. С годините изгубихме руския и прибалтийските пазари. Появи се и финансова криза в Румъния, която също показва колапс – загубихме румънския пазар, който може би беше един от най-големите", обяснява Стоянов.

За да спасят сезона, хотелиерите в комплекса предлагат сериозни отстъпки в цените – между 20% и 40%. По думите на Стоянов това е единственият начин браншът да се пребори за клиенти в момента, макар този ход да остава изцяло за сметка на хотелите. В същото време разходите на бизнеса не спират да растат. Управителят на хотел Светла Кръстева подчертава, че тази година харчовете за поддръжка са значително по-големи от миналогодишните.

Именно заради тежката ситуация браншът за пореден път настоява за намеса от страна на държавата. Хотелиерите предлагат туризмът да бъде включен в националната програма за възстановяване и развитие. "Да не се гледа на него като на изостанал отрасъл, а напротив – да бъде заложен като основен. Да се обърне повече внимание на рекламата, на по-голямата свързаност и на по-бързото инфраструктурно изграждане", призовават от Съюза на хотелиерите.

Не се хабете да снимате касови бележки, банално е! В Созопол плажовете са пълни, а заведения има за всеки джоб!

В Несебър цените са по-ниски от стола на парламента

Имало и ресторанти с нормални цени в Слънчев бряг

83
Коментара по темата
83.
Тия са виновни
27.06.2026 18:08:22
ВИНОВНИ са чиновниците на държавна работа, които постоянно си УВЕЛИЧАВАТ заплатите всяка година..
Така цените в България стават КОЛКОТО в ГЪрция, Италия и Испания и чужденците НЯМАТ полза да идват в България..
Трябва да СПРАТ и вноса на китайски стоки, заради кото ФАЛИРАТ българските фирми Производители..
82.
Тия са виновни
27.06.2026 18:08:15
ВИНОВНИ са чиновниците на държавна работа, които постоянно си УВЕЛИЧАВАТ заплатите всяка година..
Така цените в България стават КОЛКОТО в ГЪрция, Италия и Испания и чужденците НЯМАТ полза да идват в България..
Трябва да СПРАТ и вноса на китайски стоки, заради кото ФАЛИРАТ българските фирми Производители..
81.
Тия са виновни
27.06.2026 18:08:09
ВИНОВНИ са чиновниците на държавна работа, които постоянно си УВЕЛИЧАВАТ заплатите всяка година..
Така цените в България стават КОЛКОТО в ГЪрция, Италия и Испания и чужденците НЯМАТ полза да идват в България..
Трябва да СПРАТ и вноса на китайски стоки, заради кото ФАЛИРАТ българските фирми Производители..
80.
паткан
27.06.2026 18:06:47
Не може да привличаш туристи с junk food , цени на копотори колкото за петзвезден , и нископлатен обслужващ персонал от пакистан.
Икономическата логика казва, че трябва да даваш добри заплати , за да могат хората да се върнат и да ги изхарчат при теб.
Тези глупаци се самоубиват, и мислят че проблемът е в клиентите.
79.
Хахахахахаха
27.06.2026 17:58:08
Качеството на обслужването е НУЛЕВО! И го казвам като професионалист в туризма с 15 години стаж, който преди 20 години си тръгна и повече не погледна назад! Казвам го и като турист, който НЕ си дава парите на измамниците в България. Стойте гладни! Сами си го направихте!
78.
Хахахахахаха
27.06.2026 17:56:20
Качеството на обслужването е НУЛЕВО! И го казвам като професионалист в туризма с 15 години стаж, който преди 20 години си тръгна и повече не погледна назад! Казвам го и като турист, който НЕ си дава парите на измамниците в България. Стойте гладни! Сами си го направихте!
77.
Аде бе Капути Пробити
27.06.2026 17:52:46
Къде са Милионите Туристи от Влизането на Еврото в БГ....Дето превалутирането щеше да ги Докара ....Айбе бе Бойковци , Мойковци , Асенчо Кирчовци и Атанасовци Кокорчовци. , Дебели БСП Лайномети и ИТН Мангали -даже не мога са сетя кои Лайнари се казвахте , Само за Цървула славчо се сещам - дългия Боклук....Евахте ли ни Мамата....Всичките на Бесилото
76.
Антон
27.06.2026 17:50:15
Докато Налбантов и Алибегов не кажат, че е така НЕ ВЯРВАМ!
75.
Антон
27.06.2026 17:49:18
Докато Налбантов и Алибегов не кажат, че е така НЕ ВЯРВАМ!
74.
Антон
27.06.2026 17:49:01
Докато Налбантов и Алибегов не кажат, че е така НЕ ВЯРВАМ!
73.
Антон
27.06.2026 17:48:11
Докато Налбантов и Алибегов не кажат, че е така Е ВЯРВАМ!
72.
До Андрей! от Мис Гербова
27.06.2026 17:37:58
При толкова много туристи гладни за пица и болонезе, цената е ок! Щом не са проблем за теб, откъде ти хрумна, че са проблем за останалите? Реалността по морето в момента показва, че профилът на туриста се е променил – хората имат пари и са готови да ги харчат. Созопол и Райският залив не се състезават за титлата най-евтина дестинация. Те продават локация и емоция. Няма такова нещо като скъпо или евтино извън баланса между търсене и предлагане. Щом Райският залив е пълен с клиенти, готови да дадат тези пари за пица и паста, заведението си е свършило работата. Профилът на туриста по нашето море се промени. Времената, в които се търсеше евтиния, отдавна отминаха. Днес хората имат възможности, искат да си угодят на момента и не гонят сметката до стотинка, когато са излезли да се забавляват. Докато има кой да пълни масите на тези цени, всяко евро надолу би било чиста загуба. Созопол никога не е претендирал да бъде социална трапезария – купонът и гледката си имат цена, и пазарът в момента очевидно я плаща с удоволствие.
71.
Няма значение север юг
27.06.2026 17:32:51
Мизерия и бавноравиващи селяни. КАКВО ПРЕДЛАГАТ ТЕЗИ ХОТЕЛИЕРИ И РЕСТОРАНЬОРИ.
70.
Няма значение север юг
27.06.2026 17:32:51
Мизерия и бавноравиващи селяни. КАКВО ПРЕДЛАГАТ ТЕЗИ ХОТЕЛИЕРИ И РЕСТОРАНЬОРИ.
69.
Няма значение север юг
27.06.2026 17:32:51
Мизерия и бавноравиващи селяни. КАКВО ПРЕДЛАГАТ ТЕЗИ ХОТЕЛИЕРИ И РЕСТОРАНЬОРИ.
68.
Няма значение север юг
27.06.2026 17:32:50
Мизерия и бавноравиващи селяни. КАКВО ПРЕДЛАГАТ ТЕЗИ ХОТЕЛИЕРИ И РЕСТОРАНЬОРИ.
67.
Няма значение север юг
27.06.2026 17:32:50
Мизерия и бавноравиващи селяни. КАКВО ПРЕДЛАГАТ ТЕЗИ ХОТЕЛИЕРИ И РЕСТОРАНЬОРИ.
66.
Няма значение север юг
27.06.2026 17:32:50
Мизерия и бавноравиващи селяни. КАКВО ПРЕДЛАГАТ ТЕЗИ ХОТЕЛИЕРИ И РЕСТОРАНЬОРИ.
65.
Няма значение север юг
27.06.2026 17:32:50
Мизерия и бавноравиващи селяни. КАКВО ПРЕДЛАГАТ ТЕЗИ ХОТЕЛИЕРИ И РЕСТОРАНЬОРИ.
64.
Няма значение север юг
27.06.2026 17:32:50
Мизерия и бавноравиващи селяни. КАКВО ПРЕДЛАГАТ ТЕЗИ ХОТЕЛИЕРИ И РЕСТОРАНЬОРИ.
63.
Няма значение север юг
27.06.2026 17:32:49
Мизерия и бавноравиващи селяни. КАКВО ПРЕДЛАГАТ ТЕЗИ ХОТЕЛИЕРИ И РЕСТОРАНЬОРИ.
62.
Няма значение север юг
27.06.2026 17:32:49
Мизерия и бавноравиващи селяни. КАКВО ПРЕДЛАГАТ ТЕЗИ ХОТЕЛИЕРИ И РЕСТОРАНЬОРИ.
61.
Няма значение север юг
27.06.2026 17:32:49
Мизерия и бавноравиващи селяни. КАКВО ПРЕДЛАГАТ ТЕЗИ ХОТЕЛИЕРИ И РЕСТОРАНЬОРИ.
60.
Няма значение север юг
27.06.2026 17:32:49
Мизерия и бавноравиващи селяни. КАКВО ПРЕДЛАГАТ ТЕЗИ ХОТЕЛИЕРИ И РЕСТОРАНЬОРИ.
59.
Няма значение север юг
27.06.2026 17:32:49
Мизерия и бавноравиващи селяни. КАКВО ПРЕДЛАГАТ ТЕЗИ ХОТЕЛИЕРИ И РЕСТОРАНЬОРИ.
58.
Няма значение север юг
27.06.2026 17:32:48
Мизерия и бавноравиващи селяни. КАКВО ПРЕДЛАГАТ ТЕЗИ ХОТЕЛИЕРИ И РЕСТОРАНЬОРИ.
57.
Няма значение север юг
27.06.2026 17:32:48
Мизерия и бавноравиващи селяни. КАКВО ПРЕДЛАГАТ ТЕЗИ ХОТЕЛИЕРИ И РЕСТОРАНЬОРИ.
56.
Няма значение север юг
27.06.2026 17:32:48
Мизерия и бавноравиващи селяни. КАКВО ПРЕДЛАГАТ ТЕЗИ ХОТЕЛИЕРИ И РЕСТОРАНЬОРИ.
55.
Няма значение север юг
27.06.2026 17:32:48
Мизерия и бавноравиващи селяни. КАКВО ПРЕДЛАГАТ ТЕЗИ ХОТЕЛИЕРИ И РЕСТОРАНЬОРИ.
54.
Няма значение север юг
27.06.2026 17:32:48
Мизерия и бавноравиващи селяни. КАКВО ПРЕДЛАГАТ ТЕЗИ ХОТЕЛИЕРИ И РЕСТОРАНЬОРИ.
53.
Няма значение север юг
27.06.2026 17:32:47
Мизерия и бавноравиващи селяни. КАКВО ПРЕДЛАГАТ ТЕЗИ ХОТЕЛИЕРИ И РЕСТОРАНЬОРИ.
52.
Няма значение север юг
27.06.2026 17:32:47
Мизерия и бавноравиващи селяни. КАКВО ПРЕДЛАГАТ ТЕЗИ ХОТЕЛИЕРИ И РЕСТОРАНЬОРИ.
51.
Няма значение север юг
27.06.2026 17:32:47
Мизерия и бавноравиващи селяни. КАКВО ПРЕДЛАГАТ ТЕЗИ ХОТЕЛИЕРИ И РЕСТОРАНЬОРИ.
50.
Няма значение север юг
27.06.2026 17:32:47
Мизерия и бавноравиващи селяни. КАКВО ПРЕДЛАГАТ ТЕЗИ ХОТЕЛИЕРИ И РЕСТОРАНЬОРИ.
49.
Няма значение север юг
27.06.2026 17:32:47
Мизерия и бавноравиващи селяни. КАКВО ПРЕДЛАГАТ ТЕЗИ ХОТЕЛИЕРИ И РЕСТОРАНЬОРИ.
48.
Няма значение север юг
27.06.2026 17:32:46
Мизерия и бавноравиващи селяни. КАКВО ПРЕДЛАГАТ ТЕЗИ ХОТЕЛИЕРИ И РЕСТОРАНЬОРИ.
47.
Няма значение север юг
27.06.2026 17:32:46
Мизерия и бавноравиващи селяни. КАКВО ПРЕДЛАГАТ ТЕЗИ ХОТЕЛИЕРИ И РЕСТОРАНЬОРИ.
46.
Няма значение север юг
27.06.2026 17:32:40
Мизерия и бавноравиващи селяни. КАКВО ПРЕДЛАГАТ ТЕЗИ ХОТЕЛИЕРИ И РЕСТОРАНЬОРИ.
45.
Няма значение север юг
27.06.2026 17:32:40
Мизерия и бавноравиващи селяни. КАКВО ПРЕДЛАГАТ ТЕЗИ ХОТЕЛИЕРИ И РЕСТОРАНЬОРИ.
44.
Няма значение север юг
27.06.2026 17:32:39
Мизерия и бавноравиващи селяни. КАКВО ПРЕДЛАГАТ ТЕЗИ ХОТЕЛИЕРИ И РЕСТОРАНЬОРИ.
43.
Няма значение север юг
27.06.2026 17:32:35
Мизерия и бавноравиващи селяни. КАКВО ПРЕДЛАГАТ ТЕЗИ ХОТЕЛИЕРИ И РЕСТОРАНЬОРИ.
42.
Онуфрий
27.06.2026 17:30:50
Да вдигнат цените. Така ще компенсират загубите. Между другото и на юг не е както миналата година. Мазута и цените спират хората. За едното е иновен оня в Киев, за другото-нашите си мутробизнесмени.
41.
Цървул
27.06.2026 17:27:18
Алибегов каза , че туристите били повече от миналата година . На него ще вярвам .
40.
Цървул
27.06.2026 17:24:02
Алибегов каза , че туристите били повече от миналата година . На него ще вярвам .
39.
Рептили
27.06.2026 17:22:48
То се знаеше, това трябваше още април да ви е станало ясно ама като вниманието не е насочено в правилната посока и като национална медия върти всякакви глупости ненужни, с които да ви държи в оковите на страха и гнева (под контрол), всичко друго, но не и нещо, с което да сте в час със света и оставаш малко в шок, когато вземат да се случват събитията. Другия месец сащ и израел като ударят иран и започне енергийна криза и дори и малкото туристи ще се разбягат да се прибират стресирани. Сега нарочно леко паднаха цените на горивата, за да може да се източат набързо резервоарите до идното събитие и да сме в пика на кризата без петрол точно по това време
38.
ОЛИГОФРЕНИ ОТ flagman.bg
27.06.2026 17:17:56
оправете си сайта, за да не пишат коментиращите едно и също нещо по 10 пъти!
37.
ОЛИГОФРЕНИ ОТ flagman.bg
27.06.2026 17:16:19
оправете си сайта, за да не пишат коментиращите едно и също нещо по 10 пъти!
36.
ЗЛЕ Е, АМА ЩЕ СТАВА ВСЕ ПО-ЗЛЕ
27.06.2026 17:12:54
И за кой ли път, идиоти, посочете ми друга страна по света, която разчита на сезон от само 3 месеца, за да развива туристически бранш. Бяхме морска дестинация преди 35 години, когато принудително 400 милиона туристи от соцлагера ходеха на море само тук и в Румъния.
35.
Радваме се
27.06.2026 17:09:46
На най обективната медия.
34.
Радваме се
27.06.2026 17:07:54
На най-обективната медия.
33.
Радвай се
27.06.2026 17:06:22
По-полека много си се разпенил да ни ти хвръкне тапата, нали на юг сте цъфнали и вързали с туристите събота - неделя от Ямбол и Сливен и панелкаджиите Софиянци.
32.
Нека
27.06.2026 16:57:36
Ко стана вееее?

"Не искаме ганювци.
Не искаме руснаци.
Не искаме тези. Не искаме онези.
И да не ми купувате таратора, пак ще има
силен сезон и нова яхта."

Обаче....УЙ.
31.
Андрей
27.06.2026 16:56:55
Честно казано пред час в Созопол на райския залив за една пица, две пасти болонезе и ризото с гъби ми поискаха 80 евро. Не са ми проблем за мен но са голям проблем за туристите. Тези хора не са отишли в Монако да обядват. Мястото е супер но цените ни са вече много сериозни и съответно за тези пари хората търсят супер качество и обслужване а таково няма на много места.
30.
Нека
27.06.2026 16:56:46
Ко стана вееее?

"Не искаме ганювци.
Не искаме руснаци.
Не искаме тези. Не искаме онези.
И да не ми купувате таратора, пак ще има
силен сезон и нова яхта."

Обаче....УЙ.
Какво стана веееееееее?

(пише се ву-лгарно, защото те самите са ву-лгарни копеуета)
29.
Нека
27.06.2026 16:56:45
Ко стана вееее?

"Не искаме ганювци.
Не искаме руснаци.
Не искаме тези. Не искаме онези.
И да не ми купувате таратора, пак ще има
силен сезон и нова яхта."

Обаче....УЙ.
Какво стана веееееееее?

(пише се ву-лгарно, защото те самите са ву-лгарни копеуета)
28.
Нека
27.06.2026 16:56:44
Ко стана вееее?

"Не искаме ганювци.
Не искаме руснаци.
Не искаме тези. Не искаме онези.
И да не ми купувате таратора, пак ще има
силен сезон и нова яхта."

Обаче....УЙ.
Какво стана веееееееее?

(пише се ву-лгарно, защото те самите са ву-лгарни копеуета)
27.
Нека
27.06.2026 16:56:41
Ко стана вееее?

"Не искаме ганювци.
Не искаме руснаци.
Не искаме тези. Не искаме онези.
И да не ми купувате таратора, пак ще има
силен сезон и нова яхта."

Обаче....УЙ.
Какво стана веееееееее?

(пише се ву-лгарно, защото те самите са ву-лгарни копеуета)
26.
Нека
27.06.2026 16:56:40
Ко стана вееее?

"Не искаме ганювци.
Не искаме руснаци.
Не искаме тези. Не искаме онези.
И да не ми купувате таратора, пак ще има
силен сезон и нова яхта."

Обаче....УЙ.
Какво стана веееееееее?

(пише се ву-лгарно, защото те самите са ву-лгарни копеуета)
25.
Нека
27.06.2026 16:56:37
Ко стана вееее?

"Не искаме ганювци.
Не искаме руснаци.
Не искаме тези. Не искаме онези.
И да не ми купувате таратора, пак ще има
силен сезон и нова яхта."

Обаче....УЙ.
Какво стана веееееееее?

(пише се ву-лгарно, защото те самите са ву-лгарни копеуета)
24.
Ами сегаааа
27.06.2026 16:55:42
Ко стана вееее?

"Не искаме ганювци.
Не искаме руснаци.
Не искаме тези. Не искаме онези.
И да не ми купувате таратора, пак ще има
силен сезон и нова яхта."

Обаче....УЙ.
Какво стана веееееееее?

(пише се вулгарно, защото те самите са вулгарни копеуета)
23.
Ами сегаааа
27.06.2026 16:55:40
Ко стана вееее?

"Не искаме ганювци.
Не искаме руснаци.
Не искаме тези. Не искаме онези.
И да не ми купувате таратора, пак ще има
силен сезон и нова яхта."

Обаче....УЙ.
Какво стана веееееееее?

(пише се вулгарно, защото те самите са вулгарни копеуета)
22.
Ами сегаааа
27.06.2026 16:55:32
Ко стана вееее?

"Не искаме ганювци.
Не искаме руснаци.
Не искаме тези. Не искаме онези.
И да не ми купувате таратора, пак ще има
силен сезон и нова яхта."

Обаче....УЙ.
Какво стана веееееееее?

(пише се вулгарно, защото те самите са вулгарни копеуета)
21.
Хармацупян
27.06.2026 16:55:12
"Когато влезем в еврозоната и приемем еврото, като органична част от Европа, ЩЕ БЪДЕМ ЗАЛЕТИ ОТ ЕВРОПЕЙСКИ ТУРИСТИ."

Хармацупяне, къдеее си бре ?
20.
Хармацупян
27.06.2026 16:55:09
"Когато влезем в еврозоната и приемем еврото, като органична част от Европа, ЩЕ БЪДЕМ ЗАЛЕТИ ОТ ЕВРОПЕЙСКИ ТУРИСТИ."

Хармацупяне, къдеее си бре ?
19.
Хармацупян
27.06.2026 16:54:51
"Когато влезем в еврозоната и приемем еврото, като органична част от Европа, ЩЕ БЪДЕМ ЗАЛЕТИ ОТ ЕВРОПЕЙСКИ ТУРИСТИ."

Хармацупяне, къдеее си бре ?
18.
Aaaaa
27.06.2026 16:48:16
Богатите ходят в България. Бедните на Гърция.италия .Испания........
17.
Aaaaa
27.06.2026 16:48:09
Богатите ходят в България. Бедните на Гърция.италия .Испания........
16.
ТТ
27.06.2026 16:43:02
В Турция и Гърция получаваш условия, чистота и почивка за парите, които струва услугата там. Тук "услугата" не струва и 1/3 от това, което искат като цена.
15.
Ако не бяхте
27.06.2026 16:41:18
всички такива тарикати и измамници и ако предоставяхте туристическа услуга която да си заслужава, щяхте да имате.
14.
До Неа
27.06.2026 16:40:43
Само такива като теб реват за руснаци.
13.
:)
27.06.2026 16:40:28
В Поморие и Бургас е пълно!
12.
Мис Гербова
27.06.2026 16:38:49
Лъжат – бройте хавлиите по просторите, а не официално отчетените нощувки! Опитайте се да паркирате колата някъде – няма нито едно свободно място, паркингите са препълнени. Хотелиерите се научиха хем да крият доходи, хем вечно да се оплакват. Традиция е сезона да започне с черни прогнози. Целта винаги е една и съща: натиск за по-ниско ДДС, оправдание за надутите цени на чадърите и шезлонгите, и улавяне на наивни туристи с въдицата на уж големите намаления. Вижте и цените по заведенията, ако един бизнес наистина е пред фалит и отчаяно се бори за клиенти, първото нещо, което прави, е да свали цените по менютата.
11.
Бойкот на алчния сайт О.Л.Х.
27.06.2026 16:34:36
Горките, тази година няма да могат да си купят последен модел "Бентли"...
10.
Алчни хотелиерчета,
27.06.2026 16:33:18
Лакомията за бързи и големи печалби ви доведе до това Жалко съсътояние!
Скоро и отстъпки от 50% да дадете, пак ще ви бъдат Празни хотелчетата.
9.
Алчни хотелиерчета,
27.06.2026 16:32:45
Лакомията за бързи и големи печалби ви доведе до това Жалко съсътояние!
Скоро и отстъпки от 50% да дадете, пак ще ви бъдат Празни хотелчетата.
8.
Фентанийл Армстронг
27.06.2026 16:20:52
Не е от еврото. От световното е. Половината свят гледат световно, другата половина пропускат шанса да дойдат на Лайноморието и Мазутоморието.
Добре дошли в Клуба на богатите и дългоочаквания „Златен душ".
7.
Неа
27.06.2026 16:16:42
Ревете за руснаци а ?
6.
Неа
27.06.2026 16:16:29
Ревете за руснаци а ?
5.
Неа
27.06.2026 16:16:27
Ревете за руснаци а ?
4.
Неа
27.06.2026 16:16:22
Ревете за руснаци а ?
3.
морски
27.06.2026 16:11:06
Европа и България са със застаряващо население. Хотели и ресторанти по брега се увеличават всеки пореден Сезон. Със трици маймуни ловяха досега!!
2.
Драги хотелиери и кръчмари
27.06.2026 16:10:59
Много е просто и лесно! Просто върнете цените на всичко в нормалният им диапазон и хората ще дойдат! С вашите лакоми г@зове, дето искате да си купите по 1 апартамент или скъпа кола за един сезон няма да сполучите. Догодина съвсем ще я оплескате с това темпо на безумни цени!
1.
морски
27.06.2026 16:09:42
Европа и България са със застаряващо население. Хотели и ресторанти по брега се увеличават всеки пореден Сезон. Със трици маймуни ловяха досега!!
  Добави Коментар
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас В Бургас са извършени проверки в предприятие и склад Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност Управлението на риска започва от държавата – ако няма оценка, няма и безопасност, заяви директорът на ИПБ
Никола Цолов остана 9-и в спринта в Австрия след удар в първата обиколка Джон Бенет спечели състезанието край Шпилберг Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина Ще спрете да купувате от магазина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото Според астролога Бела Поп, мнозина може би наскоро са усещали монотонност и застой, но сега ситуацията се променя бързо Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Той беше един от известните турски актьори, чиито филми десетилетия наред се излъчваха по телевизията не само в Турция, но и в България
Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Сблъсъкът е възникнал, след като лек автомобил „Ауди“ е блъснал отзад движещо се пред него „Пежо“, като силата на удара е била толкова голяма, че едната кола се е преобърнала по таван на пътното платно Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил В черешова градина в кюстендилското село Пиперков чифлик посетителите не само могат да си наберат плодове, но и да научат как правилно се берат череши
Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Докато изолираното от света момченце издъхвало от сърдечна недостатъчност в Мичиган, майка му и баща му извикали ветеринар за семейното куче, но не и лекар за собствения си син 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар Роднините на Броуди Лийч вече са го идентифицирали, а органите на реда призоваха за пълно уважение към личното им пространство в този съкрушителен момент
Трагедия! Кола изхвърча от пътя, загина водачът Инцидентът е станал между харманлийски села Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички през зимата Ако новото правителство търси олигархия – ще я намери в пътната поддръжка и строителство, коментира тя