Новият областен управител на Сливен - с отнета книжка в Германия заради шофиране след употреба на алкохол
Новоназначеният областен управител на Сливен Михаил Кашеров е с отнето свидетелство за управление на МПС в Германия заради шофиране в нетрезво състояние, съобщава NOVA.
Заради този случай българските власти - включително МВР и Административният съд в Сливен - наскоро са отказали да му издадат нова шофьорска книжка.
Припомняме, че Михаил Кашеров вчера бе назначен за областен управител на Сливен. Завършил е Международни икономически отношения в УНСС. Той е дългогодишен мениджър в сферата на външната търговия, от 2012 г. до 2025 г. продължава кариерното си развитие във Федерална република Германия като търговски директор на местна компания.
5
Коментара по темата
5.
Войвода 101
14.05.2026 17:44:04
Наздраве!
4.
Ккк
14.05.2026 17:08:22
Имахме министър председател лежал в затвора в Чехия . Много бързо за забравяте,дайте им шанс на хората.....
3.
Роза
14.05.2026 16:51:58
Ми те новите, като старите ама по-убави. Язък им за обещанията
2.
c3po
14.05.2026 15:33:32
tyi s knijkite e s hema na tyrcite otnemat samo na
balgarite knijkite 6toto struvat 3000 eyro
i 6toto sa v mevereto im na rabota i
te zatva imat u4ili6ta za 6ofirane tam
6toto e s hema za pari
balgarite knijkite 6toto struvat 3000 eyro
i 6toto sa v mevereto im na rabota i
te zatva imat u4ili6ta za 6ofirane tam
6toto e s hema za pari
1.
Ха ха
14.05.2026 13:47:36
Няма проблем, няма да става областен управител на Германия, нали така.
А и предполагам, че скоро по магически начин ще си получи книжката обратно.
А и предполагам, че скоро по магически начин ще си получи книжката обратно.