Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Какво си казаха Тръмп и Росен Желязков

Премиерът участва в традиционния прием, даван от американския президент по повод сесията на Общото събрание на ООН
Ключови думи: тръмп, росен желязков, оон

Стратегическото партньорство между България и САЩ е ключово за възходящото развитие на отношенията ни. Това заяви министър-председателят Росен Желязков пред президента на САЩ Доналд Тръмп в Ню Йорк.

Премиерът Желязков участва в традиционния прием, даван от американския президент по повод сесията на Общото събрание на ООН.

В рамките на краткия им разговор министър-председателят посочи енергетиката и отбраната като едни от най-важните области, в които САЩ и България бележат исторически успехи и с ускорени темпове задълбочат сътрудничеството си.

Желязков ръководи българската делегация на 80-ата редовна сесия на Общото събрание на ООН - събитие, което съвпадна със 70-ата годишнина от членството на България в Организацията на обединените нации. Присъствието на премиера в Ню Йорк беше белязано от поредица от срещи, които очертаха стратегическите приоритети на страната ни.

27
Коментара по темата
27.
Предател
28.09.2025 21:28:02
Призна че е хей и прави фелацио на Бойкл
26.
до11_Подозрителния
28.09.2025 07:57:24
На БГ премиер е позволено да лъже както си иска народа си, защото 85% са дебили и всички са в кошарата, няма мърдане.
25.
Бат Танас
27.09.2025 21:24:19
В тоалетната казал на Роската - изкарай ми го да пусна една вода че ръцете ми са заети
24.
Поета с филията с ДДС мас и хайвер
27.09.2025 17:28:20
ТРЪМП:Роска смятам да дойда в хотел"ХАЯШИ' вземи кажи на жена си и дъщеря
си нали са актриси да ми докарат 4-5 млади пиченца(дънки номер 14 ама не мургавелки от гетото нещо Помачорско русо със сини очи и стегнати цицки да са са изкъпем в и под ВОДОПАДА ,водата във водопада да 27 градуса поръсена с розова вода,лотуси от Нали и билки от Тибет расли по южните склонове на Хималаите брани от девствени тибетски рано сутрин по Еньовден

РОСЕН:Йес сър,йес ъф корзе мистър президент

ТРЪМП:Роска и НИКАКВИ камери и видеозаписи ,достатъчно СЕКСкимпроматинкмамнот Руснаците.Ако разбера че ма снимате шинви оправи с 200 двеста и здраво шинви го наместя ши звъна на Ердоган да ви пусне 2 милиони сирийци и кюрди а ШЕ се обадя на много НЕПАЛците да ви спретнат безредици като в Катмамду,а Вашингтон пост и Дoйе Веле ще направят репортаж за Корупцията и Хотела с ВОДОПАДА и ще снимат как фалшифициране избори са 200 бил бюлетини в Костинброд

РОСЕН:Донт уори мистър президент ъф д Юнайтед стеийтс,Айм юорс фак'н слейв енд шабес гойм
23.
Какво си казаха
27.09.2025 16:07:45
Тръмп: нали обещахте да паднете на волейбол ,защо ни бихте?
Желязков : съжалявам ,децата не са знаели ,какво правят ,но ще им дърпам ушите ,като се прибера
22.
EKCXУМАТОPЪТ
27.09.2025 14:56:16
Xиляди бизннeccмени и шшиббъните и cceмейсттва ще претърпят тежки птттп-та. Ще се разложaaaт и вмиришат , червеите ще пъплят по разлагащите и се телца. Ще ги снимаме с телефоните си и ще ги качваме по сайтовете за да се гавppим.!.
21.
55
27.09.2025 14:56:09
казаха си че единият е пенсионер,а другия гейтак
20.
292
27.09.2025 14:19:03
Пинко, даде ли всичко от списъка, който моите хора ти връчиха? Тъй вярно, Рижко, даже и плюс.
19.
УдоМача
27.09.2025 13:27:48
Цялата новина е едно голямо бла-бла-бла! А какво още сме обещали.. Бог да ни е на помощ!!!
18.
.
27.09.2025 13:09:02
Тръмп: здрасти е премиер
Жрлязков: надупени сме вече
Тръмп: ехх идваш подготвен, знаеш как да ни задоволиш нас, травеститите кравари
Желязков: Бойко ме учи и тренира, професионалист е
Тръмп: кой беше ти?
Желязков: е как, аз съм представител на голямата клоака. Тряа се борим стещу лошите руснаци и техните перално
Тръмп: сащ са номер едно нали го знаеш
Желязков: ма мноо ясно ве. Искам да попитам, кога ще започнат масовите стелби и в българските училища, така по американски пример?
17.
До Ню Йорк и назад
27.09.2025 12:46:50
За къв х.й Тръмп ще иска да се среща с този абориген Желязков? Това е само пропаганда на смотаната партия на Боко.
Няма начин Тръмп да се е срещал със Желязков, че и да е докарал Мелания да се снимат. Пълна смехория е това.
16.
Фентанийл Армстронг
27.09.2025 12:37:06
Желязков най-много да се е снимал с ВОСЪЧНИТЕ фигурни на Доналд и Мелания.
Страшни клоуни са ГРОБ - партията под наем.
15.
Велева
27.09.2025 12:25:43
Желязков не е имал среща с Тръмп, а със секретаря му. И единственото за което са говорили е молба да изкарат Шиши от магнитски, защото това щяло да бъде стратегическо за България и САЩ. Шиш щял да свърши доста работа за САЩ като стане премиер с гласовете на зомбитата в БГ.
14.
Тръмп му каза че:
27.09.2025 12:18:30
Няма да извадят дебелия от “Магнитски”.
13.
Бай Хуй
27.09.2025 12:09:58
Снимката е фалшива. Няма такава снимка.
Това е монтаж. Баси измекярите са ГЕРБ.
12.
Arnold
27.09.2025 12:00:47
Момчета, това е фантастичен продукт, препоръчвам на всички да го опитат, няма да съжалявате. Пенисът ми е твърд като на 19-годишен, твърд като камък, и трае два часа без прекъсване, а след седмица забелязах, че е станал малко по-голям. Фантастичен продукт е, жена ми е щастлива, а аз се чувствам като истински мъж. Препоръчвам на всички да го опитат, това е нещото----- https://shout.to/menstillpro
11.
Подозрение
27.09.2025 11:55:55
Снимката на Желязков и Тръмп е толкова неестествено осветена и подредена, че напомня на сцена от восъчната галерия на мадам Тюсо;
Или е толкова зле направен монтаж, че прилича на опит за възстановка на среща от 1835 г. — когато хората още са стояли неподвижни по 15 минути, за да се "снеме" портретът им;
Или е толкова концептуално объркана, че само ИИ, Photoshop и археологически ентусиазъм биха могли да я произведат;
Или пък някой наистина е решил, че държавничеството минава през филтър „антична драма + Instagram noir“.
Всъщност, при детайлно разглеждане на снимката, визуалните несъответствия (различно осветление, остри контури), продължават да бъдат силни индикации за фотошоп или дигитална манипулация.
​Много е вероятно снимката да е фалшива, създадена чрез вграждане на изображението на Росен Желязков (или друг политик) в публично достъпна снимка на Доналд и Мелания Тръмп.
Лесно може да се провери, че на сесията на ООН Доналд Тръмп беше с червена, а не със синя вратовръзка. Вероятно я е сменил специално за сминката с Росен Желязков.
Журналистите да изпратят запитване до Белия дом дали е истинска, защото, ако се окаже, че българският премиер си е позволил да лъже, намесвайки в лъжата американския президент и съпругата му, скандалът ще е исторически.
10.
Фалшив пиар
27.09.2025 11:47:55
Росен Желязков е НИКОЙ за Доналд Тръмп!!!
Росен Желязков е говорил с много по-ниско ниво от него, което е СРАМНО: с представители на САЩ — посолството, вицепрезидента, дипломатическия корпус!!
ХАЙДЕ СТИГА СТЕ ЛЪГАЛИ БЪЛГАРСКИЯ НАРОД ВИЕ ОТ ГЕРБ - измамници такива, да ви имам фалшивия пиар!!!
9.
Възмутен
27.09.2025 11:46:32
НЯМА информация, че Росен Желязков действително се е срещнал лично с Доналд Тръмп и е обсъждал лично с него „стратегическо партньорство"!
Всички цитирани публични изявления са в контекста на двустранните отношения с правителството на САЩ, вицепрезидента или представители на дипломатическата мисия.

Какво е потвърдено:

Желязков е разговарял със Сюзън Фалатко, временно управляваща посолството на САЩ в България, за стратегическото партньорство между България и САЩ.

Разговарял е всъщност с представители на САЩ — посолството, вицепрезидента, дипломатическия корпус.
8.
Браво
27.09.2025 11:40:17
Волейбол:
България - САЩ 3:2
България - Чехия 3:1
Исторически финал на българските волейболисти!
7.
Прес съобшение на ПП ГЕРБ
27.09.2025 11:39:16
При срещата на премиера Желязков с американския президент, Тръмп е оптправил официална покана към лидера на ПП ГЕРБ г-н Бойко Борисов да посети САЩ и да гостува в резиденцията Мар-а-Лаго, където с Тръмп ще играят билички.
6.
Пропаганда !
27.09.2025 11:10:19
Да припомня :
Желязков, НЯМАШЕ НИТО ЕДНА ОФИЦИАЛНА СРЕЩА С ВЛОСТТА НА САЩ !

ХАЯЯЯШИИИ !!
5.
Пропаганда !
27.09.2025 11:08:43
Официална вечера за ДВЕСТА И ДЕСЕТ ЧОВЕКА И ОТДЕЛНО ЖЕНИТЕ ИМ.
Та, какво може да си кажеш за 3 мин отделени за теб.
А КАКВО ЩЕ ЗАПОМНИ ТРЪМП ?
НИЩО !

ТЪПА ПРОПАГАНДА НА бтв и Нова !
4.
Ту ту ту тууу
27.09.2025 11:07:07
Че нашите измекяри ще го поемат до ушите от Перчема и чичо Сам няма да ги гони по магнитски,не политици а мърши
3.
Винету
27.09.2025 11:06:30
Бъдете сигурни, че Боко всеки момент ще излезе и ще каже, че Тръмп се е интересувал как е Бойко? Всчики само за Боко са говорили в кулоарите на сесията на ООН. Колко е велик и какви успехи постига България под негово ръководство.
2.
Винету
27.09.2025 11:04:01
Тръмп го е питал само как е Бойко Тиквата?
1.
Абе
27.09.2025 10:45:31
Какво да си кажат.Тръмп си е казал.Абе тоз абориген откъде дойде.Разкарайте го.Наверно не повече от добър ден.Едва ли Тръмп ще иска да го слуша.Изобщо няма интерес дори да го вижда
  Добави Коментар
Мария Бакалова с послание: Българското кино заслужава световно признание След натоварена година с международни премиери, българската звезда сподели, че иска да снима повече у нас и да помага за развитието на родното кино. Епичен кадър от Мирноград! Дядо Мраз се завърна, за да развее руското знаме Обкръженият град се очаква да си върне скоро предишното име. Кръстен е на Георги Димитров
Проф. Николай Овчаров: България стои достойно сред великите цивилизации на света Известният археолог представи новата си книга „Великите цивилизации на Америка“ и подчерта значението на държавната подкрепа за културното наследство Пампорово посрещна първите скиори: пистите са отворени, а празничното настроение вече е по склоновете Ски сезонът започна с пет писти и седем лифта, а курортът очаква до Нова година да работи на пълен капацитет
Радослав Ревански за Бриджит Бардо: Тя е жената, прославила Белица с Парка за мечки За нас, жителите на община Белица, тя ще остане завинаги жената, която даде втори живот на мечките и превърна Белица в място на надежда, състрадание и ново начало, написа кметът във фейсбук Спокойна и ясна новогодишна нощ: слаб сняг само в планините и Североизточна България Вятърът ще отслабва след полунощ, температурите ще са между минус 5 и 0 градуса, а през първите дни на 2026 г. времето остава предимно слънчево и спокойно
Пожар в Русе: Лек автомобил пламна пред блок в квартал „Здравец-Изток“ Жители се включиха в първоначалното гасене, но огнеборците предотвратиха по-голяма трагедия – разследват се причините за инцидента 18-годишен младеж е задържан за шофиране след употреба на кокаин Той е бил спрян за проверка на булевард „Монтана“
Пълен срив на полетите в Русия! Украйна атакува с десетки дронове Руската държавна новинарска агенция РИА Новости съобщи, че повече от 300 полета са били отменени или се движат със закъснение и около 70 самолета са били отклонени към други летища Лукс, лъжи и лисици на токчета- как моделка от Ел Ей граби богаташи Наложиха й домашен арест
28 причини да си мъж Популярен пост от социалните мрежи  Имотите продължават да поскъпват: В кои градове цените растат най-бързо? Данните на Националната статистика показват, че през третото тримесечие на тази година ръстът в цените е 15,4% на годишна база