Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Сигнал до Флагман.бг: Батки с татуси гонят учениците от ОУ „Елин Пелин“ от спортната им площадка

Училищната спортна база е една от най-добрите в страната. Удоволствие е за децата там да играят, но все по-често могат на футболния терен да се видят 40-годишни мъже, бягащи след 20 грама въздух
Ключови думи: игрище Меден рудник, футбол Меден рудник, училище Елин Пелин,

Обновената спортна база на Основно училище „Елин Пелин“ в бургаския ж.к. „Меден рудник“ е като магнит за батки с татуси, разкри читател на Флагман.БГ.

Той се обърна към редакционния ни екип чрез платформата „Вашият сигнал до Флагман“ с молба да помогнем. „Става въпрос за отскоро обновеното футболно игрище до училището, което е за деца, но откакто е обновено, всяка вечер там се подвизават роми на възраст 30-40 години. Те гонят децата, за да могат да си играят. Това все пак е безплатна площадка за деца“, коментира нашият читател. 

„Ако искат да се изявят като футболисти, да отидат и да си платят. Има достатъчно такива игрища, но не те гонят децата и си позволяват да правят, каквото си искат там все едно е направена за тях. Моля ви вземете това под въпрос, защото ще стане по зле! Има родители, които са на моето мнение, че това е за деца, а не за закоравели престъпници на по 3-4 десетки години със татуси от ромски произход“, добавя той.

„Всяка вечер викат на цигански и тормозят всички. Ако никой не обърне внимание, има хора като мен, които биха могли, но все пак сме европейска държава нали така“, пише още възмутеният бургазлия. 
 

13
Коментара по темата
13.
М.Иванов
24.09.2025 22:09:30
Отделно паркинга и улиците около училището са толкова разбити,а се ползват всекидневно от много хора
12.
М.Иванов
24.09.2025 22:08:00
Става въпрос за футболното игрище.Днес около 16 ч пристигна тумба роми около 13-14 годишни и започнаха да играят мач,докато по-малки деца си играеха на някои от вратите.Отделно игрището вече е заринато с боклуци
11.
Iceto
24.09.2025 14:48:14
На въпросната спортна площадка си ходят само българи, в много редки случаи ще има някой друг мангал, не знам за какво качвате и вярвате на подобни измишльотини от "анонимен гражданин"
10.
Това е
24.09.2025 10:20:11
Мръсна напаст. Мангалите нямат интеграция. Тумора на обществото. Мръсна измет
9.
Някой
24.09.2025 08:50:03
Ей това е само глупаци коментират вечер говорим за 5 6 часа след обед минавал съм оттам като си прибирам детето от Елин Пелин преди имаше само деца а сега роми мини виж не коментирай явно нямаш деца към mariachi е това
8.
292
24.09.2025 08:22:54
До 2. Що да е тъп? В минали времена е имало стражарски пост на стария надлез на ж.п. линията. И циганин е можело да мине по него към центъра само с документ, че има причина да премине. Опитите за нелегално минаване през линиите са били единични, защото хванатите са били смилани от бой на място и стоварвани в насипно състояния от файтона на пристава на видно място в махалата. Вярно, нямало е либерлна толерантност, което според нечии сегашни разбирания е лошо. Но е липсвала и циганска престъпност, което според абсолютно всеки е повече от добре.
7.
Ийеааъъъ
24.09.2025 07:07:19
Батки с матки пъдят шматки от площадки
6.
До 7
24.09.2025 06:30:11
Да и аз това се питам, по това време освен да търсят майка ти - каква работа имат децата навън?
5.
оффф....
24.09.2025 01:15:46
в статията пише ВЕЧЕР
Каква е работата на деца ВЕЧЕР навън
4.
Mariachi
24.09.2025 00:02:26
Заглавието е просто НОМЕР 1...….А накрая въпросния гражданин със изявлението че и той можел да направи нещо , ама не искал ,защото сме били европейска държава ....това направо е ШЕДЬОВЪР....
И за десерт - той човечеца ме молил кой да е за помощ....а ВАС ...ВАС ви молил за помощ....
Този път ме намерихте....ще заспя със леееека усмивка....
3.
Баварец репатрак
23.09.2025 22:55:51
Ромите не обичат полиция,а полицията служи на някого на които служат и ромите,няма как да се случи едното без другото...
2.
No¹
23.09.2025 22:52:00
Maй си тъп бро,по сто
1.
Меден рудник
23.09.2025 22:47:27
Едно време циганите са ги биели и са стояли в комлука. Меден рудник също е цигански квартал, заради евтините жилища
  Добави Коментар
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Той даде на Беларус точно една седмица да изпълни искането Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии Най-романтичните зодиакални знаци – мечтатели и всеотдайни любими Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати Финансовият експерт сравни възнагражденията в Европа и посочи как добавките увеличават доходите в парламента
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06) Испания, Белгия, Аржентина, Франция, Португалия, Англия, Бразилия и Германия излизат в следващите дни Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини Внезапна смърт покоси собственика на „Пацони“ Пламен Здравков
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан Израел продължава да пречи на крехкия мир Скрит риск дебне Черноморието под земята Солената вода заплашва подземните сладководни пластове при суша, прекомерно водочерпене и сезонен туристически натиск
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ Американците не се отказват от пътуване, но избират по-близки дестинации, по-кратки престои и по-строг бюджет Гръцки остров пусна първия AI туристически гид Andros AI отговаря на въпроси за забележителности, хотели, плажове, транспорт и храна
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син Организатор и домакин на събитието е Регионална библиотека „Пейо Яворов“, а инициативата се реализира с подкрепата на кмета Димитър Николов и в партньорство с писателя Марин Трошанов АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията Тримата работници са от пътноподдържаща фирма и са били на терен за косене и почистване на отпадъци