Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Фатална катастрофа на пътя Бургас - Слънчев бряг, виновникът офейка (ОБНОВЕНА)

Почина 77-годишна жена, на мястото на сблъсъка почерня от полиция
Ключови думи: полиция, българия, ахелой, бургас, слънчев бряг, катастрофа

Пътят Бургас - Слънчев бряг е затворен. Движението се отбива през Ахелой. 

Един човек загина вледствие на жестока катастрофа между кола и мотопед. Фаталният удар се случи вчера около 23:45  часа. 

Сблъсъскът стана на пътя между Поморие и Несебър, в отсечката между кръговото на Ахелой и с.Равда.

Мотопед "Пежо", управляван от 77- годишен софиянец, с който се превозвала негова връстничка от София, е блъснат от неустановен до момента автомобил.  Вследствие на зловещия удар пътничката е откарана в УМБАЛ – Бургас, където починала от нараняванията си. Водачът на мотопеда е настанен за лечение в болница "Сърце и мозък" - Бургас с четири счупени ребра и фрактура на таза.

Работата по установяване на другия участник в пътния инцидент продължава, което налага затварянето на пътната отсечка и пренасочване на трафика през Ахелой.

На мястото е пълно с полиция.

Видео: Шофьори Несебър

34
Коментара по темата
34.
Нюз
14.08.2025 23:43:38
Там си беше, въобще не е бягал с контактен ключ на таблото......
33.
КСТ пак бяха неадекватни
14.08.2025 20:35:09
Заради това ли вчера бяха спрели движението от кръговото на Ахелой към Слънчака? Никой не беше обозначил със знаци примерно, че каращите с 70-80km/h могат да направят верижна катастрофа с поне 20 автомобила! Добре, че Waze ми изписка иначе щеше да стане страшно. Пускам аварийните, а отпред ми се изтъпанил бус на Криминална лаборатория и някаква патрулка. Така не се прави драги ми полицаи, застрашихте живота на десетки шофьори
32.
До 29. Брат
14.08.2025 12:48:15
Хубаво е да дадеш показания в най близкото районно...ако имаха светлоотразителни жилетки може би нямаше да стане така....божа работа
31.
Жоро Пумаков
13.08.2025 15:20:25
Отново украинци,взе да ни писва,чесно...
30.
Задържан е
13.08.2025 14:20:08
Вече писаха на други места .че е задържан.Прави впечатление,че не се споменава националност или име на задържания.
29.
Шофьор
13.08.2025 13:36:49
Същите ги изпреварих в района на Винпром Поморие в посока Поморие малко преди 21.00ч, караха по средата на лентата за движение облечени в тъмни дрехи, без светлини и без жилетки!
28.
Пю
13.08.2025 12:54:29
Щом е в Сърце и мозък пиши и него умрял
27.
Истина
13.08.2025 12:40:43
Ако бяха младежи и непълнолетни деца щяха да обвиняват родителите, които не са ги възпитали и контролирали. Кой ще бъде обвинен сега за неразумната постъпка на бабата и дядото?Това ли е примера който дават на внуците си?Нали казват старите хора са като малките деца. Тези двамата са доказателство.
26.
Габи
13.08.2025 12:34:43
На 77г.,на мотопед и късно през ноща?Спешно и необходимо ли е било това пътуване на тези хора?Много безрасъдна и рискована постъпка.
25.
Помак
13.08.2025 11:31:50
Ейй флегми това е лентата от Сл. бряг за Бургас я се оправете. И тези тъпи полицаи 2 дни оглед правят задръстване до Поморие
24.
do 17
13.08.2025 11:18:26
Явно не шофираш. Такива идиотии се виждат по пътищата ни, че двама пенсионери на мотопед в тъмницата, промъкващи се кой знае откъде, до кой знае къде, без никакви светлини, са един от най-малките бисери, които можеш да срещнеш...
23.
Покровск Мирноград
13.08.2025 11:00:43
ще бъдат напълни прочистени от славоукраинската чума.
Казачок ще се играе върху неонозначените им могилки.
Беззъбата евроотбрана нищо не моше, за да го шп
ре. А да. Моше шамо да фъффли.
22.
*********
13.08.2025 10:57:21
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
21.
Тротинеткаджия
13.08.2025 10:54:29
Сега и мотопедите ли ще забраните през тъмната част от денонощието
20.
до 15 АНАЛНО податливия ХЮМ
13.08.2025 10:54:23
По скоро е бил баща ти пияния тираджия. Бързал е да се прибира да шиба руцката си девочка вкъщи та да не го изпревари комшията (биологичният ти баща).
19.
Бургас
13.08.2025 10:52:19
Няма как да се скрие имаме камери
На КАТ , на общината , на ТОЛ и ТРИНОГИ
18.
Зак
13.08.2025 10:51:19
Значи за тротинетките на тъмно няма да може а за мотопеди може и то по двама глупави закони ... ако са украинци или някой големец няма да се разбере ако е някой обикновен човечец който не ги е видял вътре е с двата крака...
17.
До 16-я ММЮхлю
13.08.2025 10:48:11
Първо двете пенсии мога да си ходят където си искат и по всяко време, надявай се и ти да доживееш техните години, второ никой няма да тръгне с мотопед без светлини поне да вижда какаво има пред него на пътя, това го могат само умнокрасивитети от твоя ранг, и последно избягалия подобно на твоя модел умнокрасивитет най вероятно е бил и дрогиран или пиян, а може и двете, дори и по стария закон пак ще мине през съда и няма да мине с условна присъда без да се наложи да си продаде бъбрека
16.
Мммю
13.08.2025 10:39:47
Директно следствие от последните промени в законите! Първо имаш две пенсии, които тръгнали в 12 нощес на някъде! В тъмницата сигурно не ги е видял, никой не казва дали са имали светлини, светлоотразители и прочее! После като в станала белята си е казал, че по-добре да духне, отколкото да лежи в затвора, тъй като няма опция "нещастен случай". Като е изчезнал, пак може да го хванат, и пак ще лежи в затвора. Някаква лудост се случва в България!
15.
ДАА
13.08.2025 10:39:46
Най вероятно е някоя пияна украинка!
14.
До 9
13.08.2025 10:32:42
Има достатъчно камери да се види, кои коли, мотори или товарни са минали от там, после пак е лесно, но дознателите и криминалистите са на ниво 4 клас не за друго ама с купени или подарени дипломи толкова могат!
P.S. за всички коментиращи възрастта, дано и вие станете на 65 или 77, но се съмнявам с този мозъчен капацитет на бял заек!
13.
паткан
13.08.2025 10:23:16
Те дегенераривните изменения в мозъка не са при 70 годишните а при 18 годишните следствие на лоша храна, кофти начин на живот , лошо здравеопазване, и кофти наркотици.
12.
До 10
13.08.2025 10:10:51
Нали?
Дърти хипита със склерози. Бабата на 77 години в полунощ на мотор с набор?!??????
11.
!
13.08.2025 10:08:21
На тези 77 годишните кога ще забраните да шофират?!
Според Закона, позоваващ се на медицински изследвания, над 65 години дегенеративните изменения в мозъка са над допустимото. В полицията знаят това, обаче трябва категорична забрана за възрастни да шофират, щом навършат 65 години.
10.
123
13.08.2025 10:07:31
Че е пълно с шофьори идиоти е ясно, но къде са тръгнали тези 77 годишни пенсионери с мотопед в полунощ на този натоварен път.
9.
тез пък
13.08.2025 10:06:29
Ако е някой чужденец на помощи или гастарбайтер ще го хванат друг път.
8.
Голата истина
13.08.2025 10:05:50
Двама 77 годишни на мотопед, на скоростен път ??? Извинявайте ама взеха да прекаляват от третата възраст. Реакции, кръвно и т.н. След 70 г. да шофираш е си е хазарт а да мотопедисваш се е игра с един живот.
Прословутия случай със Сияна пак я караше дядо и на 76г.
7.
144000
13.08.2025 10:05:40
Задължително български имена на новородени с български паспорт! Без значение турци цигани или гаджали! Не знам дали Тато е погребан с гъза нагоре, но вече със сигурност се е обърнал! Жалко за милата ни родина!
6.
777
13.08.2025 10:04:50
Малоумникът със сигурност е някой тийнейджър, и още днес ще го заловят. Има толкова много камери, че няма къде да се скрие.
5.
5
13.08.2025 09:58:16
Бягат защото нямат страх от законите и не им пука за хората.
Съда и прокуратурата не ги съдят , а ги галят като машини детенца.
Не виждате ли колко често има протести против съда и прокуратурата.
4.
Батката
13.08.2025 09:34:34
Като изоглавени са тази година туристите.
Пък и не само.
Шофират така, сякаш смърдящото на фекални тръби море ще им избяга.
3.
111
13.08.2025 09:25:24
Абе те ще го намерят, проблемът е, че ще го пуснат следващия ден с условна присъда и глоба от 32 лв!
2.
Ай на бас,че
13.08.2025 09:12:25
Докато тече огледа много от преминаващите ще снимат с телефоните и все някой ще се блъсне.
1.
пет
13.08.2025 08:59:31
къде ще избяга на тези всички камери, абсолютни малоумници още на кръговото има 10 камери
  Добави Коментар
80 години от създаването на Веспа Това е истинско бижу, което се превърна в емблема за Италия Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ Споразумение за мир между САЩ, Израел и Ливан бе подписано на 26 юни във Вашингтон 
Почина бивш депутат Последното сбогом с Юлий Славов ще бъде утре, 28 юни, от 12:00 часа в църквата на Централните пловдивски гробища С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас Ако има трайно примирие в Близкия изток, цените може да паднат в разгара на лятото, прогнозират от петролната и газова асоциация 
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас  Бурак редовно играе срещу най-големите имена в муай-тай включително мач за титлата на RWS Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд „За Бургас е чест и привилегия да бъде домакин на едно такова страхотно състезание", каза кметът Димитър Николов
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето От ръководството на клуба, в лицето на председателя на Управителния съвет Пламен Николов и изпълнителния директор Михаил Атанасов, благодариха на всички фирми и компании, подали ръка на клуба в тежките моменти Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче След завръщането си от фолклорния фестивал в съседното село Юпер, кметицата получава сигнал за изпаднало в беда щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца Според прокуратурата има опасност обвиняемият да се укрие Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца Николай Попов от движение „Сияние“ взриви мрежата с разкрития за тежък конфликт на интереси и опит за замитане на истината на пътя
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас В Бургас са извършени проверки в предприятие и склад Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност Управлението на риска започва от държавата – ако няма оценка, няма и безопасност, заяви директорът на ИПБ