Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Българин е загинал на фронта в Украйна

Ключови думи: българин, загинал, на фронта, украйна

Българин е загинал на фронта в Украйна, събщава БНР. Точната дата на смъртта на 50-годишния Владислав Младенов не е известна. Кончината му е потвърдена в официалната страница в социалните мрежи на Мемориала на украинските доброволци.

Сънародникът ни е бивш сержант от Българската армия, роден в Дупница. Има бивша съпруга и две дъщери.

Той е служил е в 61-ва Стрямска механизирана бригада. Преди повече от 10 години е напуснал армията. Заминал е за Украйна в средата на януари 2025 г. Воювал е в състава на Чуждестранния легион.

Младенов е бил затворен човек, но бившите му колеги заявиха, че нищо лошо не могат да кажат за него. Негов познат, който също е доброволец в Украйна, издирва роднини на загиналия, за да бъде пренесено тялото му и погребано у нас.

Кметът на Дупница Първан Дангов обеща да провери в архивите дали Младенов има роднини.

15
Коментара по темата
15.
Haha
02.07.2025 17:01:19
Такваз е съдбата на нихилиста, хахахаххаха
14.
Океееей
02.07.2025 11:49:24
"Представи си ме така, на брега на Одеса
със дупка в главата окееей,
лятно време по окопи стават чудеса"

хахахах затвореният човек, потайната психушка-фатмак, отишъл да стане курбан за маститите олигарски, които зорлем съсипаха усраина... сълза да пуснеш направо :D :D :D
13.
...
30.06.2025 10:28:12
Находим защото имаме пари. А тоз гладния за 2000 евро на месец отиде курбан да става. Сега немогат го приберат защото няма кинти.
12.
До 10
30.06.2025 09:51:46
Защо да ходим? Помощ ли им трябва? С козеебци от Кавказ и затворници използващи оръжия от втората световна си прибраха източна Украйна. Най богатото на полезни изкопаеми в европа. Трилиони долари . Та каква помощ им трябва? По скоро ти си хващай ебания гъз и заминавай за помагаш на хохлите и техните натовски партньори. Вижда се кой се нуждае от помощ. Тръгвай че и Одеса е на път да стане част от Руската федерация
11.
do 10
30.06.2025 09:25:26
има...има....ама руската пропаганда не ги огласява,траят си,зер нали са асвабадители,освобождават света о от нацизма.......
10.
Сту
30.06.2025 09:13:16
Как па една копейка, ваксиниран антиваксър, псевдо-патриот не отиде на фронта да помогне на асвабадитилити? Уж големи братушки, във фейсбука едни руски знамена си слагат, па един не отиде при тях? Нещо пуси пуси е работата.
9.
Въпрос
30.06.2025 08:02:55
Този дали е същия когото гледахме при Цанов малко преди да замине за Украйна? Ако да тоя пич беше пълно куку. Светът е пълен с ненормалници.
8.
Смятай колко работят в тези общини
30.06.2025 06:30:07
Имал 2 дъщери, но кмета щял да проверява за роднини?! Хахаха
7.
До 6
30.06.2025 06:07:12
Не му се връзвай на ТОВА. Утре, ако по ьТВ/НОВА/ФБ му повторят десетина пъти, че след 03.03.1878 г. Княжество България са го създали шопски граждани, ТО ще повярва и ще започне да го разпространява наляво и надясно. Само и само да няма общо Русия, сакън!
6.
"Ако
30.06.2025 05:58:36
не беше тъп бауш,щеше да знаеш колко украински граждани са участвали в Руско-Турската война"

Я, я, кажи, умнико, какви точно "украински граждани" е имало "в Руско-Турската[sic!] война" и откъде са се взели такива "граждани" през 1877-1878 г. Ммм?

Ако си мислиш, че невежеството ти е сила, тези, дето ти набиват в главата горецитираните глупости, са те излъгали. Както и за съществуването на каквито и да било "украински граждани" преди 1919 г.
5.
И
30.06.2025 05:46:33
Какви точно ги е дирил на фронта при укронацистите "българинът"?
4.
*********
30.06.2025 00:11:31
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
3.
До Гаднярката
30.06.2025 00:01:38
Ако не беше тъп бауш,щеше да знаеш колко украински граждани са участвали в Руско-Турската война!Но ти си копейка с ниска стойност
2.
Един гад
29.06.2025 23:02:46
По-малко!Тръгнал той ,гада,срещу тези,които са ни освободили от Турско робство!
1.
–/–
29.06.2025 22:45:46
Е и???? Кой квото си търси си го е намерил
  Добави Коментар
Емрах Стораро не се появи в студиото при Венета Райкова "Това си е чисто вързване на тенекия", не скри разочарованието си Венета в ефир  Допълнителни места за студенти в специалност „Медицина“ в БДУ Решението, взето от Министерския съвет е с цел подготовка на повече медицински специалисти за здравната система
Как Селена Гомес разби сърцето на майка си Според близки до семейството, майката на Селена - Манди Тийфи, останала дълбоко разочарована, след като 33-годишната звезда избрала дядо си Дейвид Корнет да я заведе до олтара вместо нея Фолклорни танцови клубове от цяла България ще се изявят в Морската градина в Бургас Петото издание на Клубен фолклорен събор предстои тази събота  
Чували ли сте за "Синдрома на самозванеца" Хора с подобен синдром омаловажават всичко, което могат и са постигнали, и смятат, че успехите им са плод на слаба конкуренция или на късмет Внукът на Симеон - княз Мирко започна работа като хирург Мирко наследи професията на татко си Кубрат, гаджето му е анестезиоложка
Вълнуващо пътешествие и градски приключения с мисия очакват бургазлии на 4-ти октомври Escape стаята в градски условия цели да повиши информираността за устойчивия начин на живот  Стефан Божков: Порт Прим Арт Фест представя най-доброто, най-новото, най-красивото от съвременната българска арт сцена в Бургас Събитията са премиерни за Бургас
Китайско пристанище спира да обслужва танкерите на Русия и Иран Вашингтон предупреди за възможно затягане на мерките, което предизвика безпокойство в Пекин относно стабилността на доставките Известна туристическа дестинация попари всички с шокираща такса Всеки ще плаща по 17,50 евро
ЦСКА: Повелителят на Острова 45 години от една от най-паметните победи на ЦСКА в евротурнирите Има ли резултат от нововъдените сурови глоби по пътищата? "Тол камерите вече следят и за средна скорост, което показва положителен ефект върху поведението на шофьорите", коментира главен комисар Ботева