Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Касапница в Хан Юнис! Седем израелски войници убити, а техни бойни другари изчезнаха безследно

Бронетранспортьор бе взривен с взривно устройство от бойци на „Ал-Касам“
Ключови думи: ЦАХАЛ, убити Хан Юнис, убити израелски войници, Ал Касам, Газа

Седем израелски бойци са убити в Хан Юнис, а още 15 са ранени, пише Борис Рожин в своя телеграм канал. „Милитарист“ пък публикува видеоклип, на който се вижда как бронетранспортьор на ЦАХАЛ избухва в пламъци, след като боец от „Ал-Касам“ прекрепил взривно устройство на превозното средство. 

Съобщава се за тежки сблъсъци във втория по големина град в Ивицата Газа. 

Все още има войници, които са в неизвестност от боевете и се издирват, пише пък военният анализатор Юрий Иванов в своя телеграм канал „Време напред“. 

Най-малко 5 въздушни удара са извършени по центъра на Хан Юнис, докато силен картечен огън от хеликоптери продължава да покрива израелските сили на земята.

 Освен това, бронетранспортьор на израелски инженерен корпус е бил ударен от снаряд и  гори, докато спасителните операции са продължавали. 

Това е може би най-значимият боен акт в Газа след възобновяването на войната, коментира Иванов. 
 

32
Коментара по темата
32.
ХХ
26.06.2025 17:06:40
ХХ-ристинка съм. Па прав е Шършил. Цялото СССР трябва штане картонена нива. Fuck.t.
31.
XX
26.06.2025 17:03:25
ХХ-ристинка съм. Шъбудих ше от шледобедна дрямка, ижпърдях ше ждраво и почнах ш мойте штуротии. От вшишко рагбирам. Най-много от политика. Па прав е Шършил. Мойте любими еврейшита начело шъш Шуломончух Паси. Па така си е.
30.
243
26.06.2025 16:29:18
Пак ще има пърлени чалми и рев, ама що така ни трепят ! Бой до дупка по чалмите и азиатските съюзници от калната москоска клоака. !
29.
Limburg
26.06.2025 16:09:11
Някой е пазарувал бутикови руски стоки.
28.
XX
26.06.2025 15:26:53
ДО 21

"Прав е бил Съра (Чърчил) че София ,не ами цялото БГ-е трябва да стане картофена нива....!!!!" - напълно съгласен!

След като англосаксите са пускали играчки-бомби по дядовците им, а те гласуват да им слугуват - такъв матрял не заслужава да съществува.
27.
Свинско без Зеля, без Зеля
26.06.2025 14:20:02
Това е добра новина. Израелците са евреи като Зеля. Всичко правим за пари, това е техния девиз. Те са злобно и неблагодарно племе, разпнали дори Исус Христос ... За пари естествено.
26.
победа и здраве
26.06.2025 12:58:05
Поздрави за всички убедени Хитлеристи! Адолф е баща, син и дух на Народа. Той винаги ще е с нас и ще ни донесе Победата.
25.
Пиночет
26.06.2025 11:21:29
Най добрата новина за днес! Много красиво горят свещте наречени чифути! Това трябва да продължи до последния гнусен чифут, докато се сбъдне мечтата на чичо Анди !
24.
A дали е така?
26.06.2025 10:38:21
Точно на флегмите и технитв господари руснаците на които те им излъскват дирника с ези всяка сутрин ше повервам.
Ватенките кво да кажат досега като бити гъзове мълчаха .
Сега пробват обаждат се едвам едвам да няма пак бомби у сирийската им база
23.
Пусть всегда будет Солнце
26.06.2025 10:31:00
Днес борят комунизма. И аз съм го борил. Подскачал съм като пъдпъдък по площадите в столицата. Сега вече не го боря, защото не мога да се вредя. В момента най-яростно срещу комунизма се борят децата на бившите комунисти. Всъщност, комунизъм няма и никога не е имало. Но борци има защото борбата им е доходоносна професия.
22.
Ах
26.06.2025 10:30:46
Флегми,не пишете тъпотии!!!Каква касапница?15 жида умрели,голям проз!!!Пишете за касапницана над палестинците!!Колко души убиха жидовете??над 50000!!Колко деца ,жени и старци умират заради долните гнусни ционисти?!Това е касапница!!!Касапница е убийствата в бежанските лагери Шабра и Шатила когато жидовете избиха 100000души !!!Спрете да защитавате тая гнусна сган!!Може пък и да ви плащат с еврейски шекели да пишете хвалебни статии!?
21.
до 18
26.06.2025 09:38:20
Прав е бил Съра (Чърчил) че София ,не ами цялото БГ-е трябва да стане картофена нива....!!!!
20.
ХХ
26.06.2025 09:37:16
В други медии пишат как израелските заселници нападнали местните палестинци и ги гонели.
Дано скоро и в Бургас гонят продажните евроатлантически журналисти.
19.
XX
26.06.2025 09:31:03
Па това е Fuck.t.
18.
XX
26.06.2025 09:30:23
Па прав е Израел да атакува палетинците. Па защото те са тесосисти. Па това е всеизвестно Fuck.t.
17.
Иван
26.06.2025 09:09:31
Въй въй избиха десетки хиляди палестинци и почти не беше отразено, а сега врява до небесата. Защо ли?
16.
Възраждане Максуда
26.06.2025 09:08:47
Чудо голямо! Руснаци и бг копейки са в телешки възторг от невероятното постижение мангасарските им братя да са неутрализирали 1 бронирана машина. Естествено утре отново ще почнат да квичат и да ронят сълзи, като израелците за тези 7 човека избият 700 тарамбуки.
15.
ХХ
26.06.2025 08:45:29
Фарумният матрял дет гласува за ЕС на урсулата заслужава единствено да бъде разчистен!
Факт.
14.
ХХ
26.06.2025 08:43:57
А какво казва ЕС на урсулата? Има ли мандат на ООН?
Сега в таза, дано скоро и у нас нахлуят израелските танкове да разчистват територията за еврейски селища!
13.
12
26.06.2025 08:28:18
12
Проверил си а? Напълно изкукал, освен че си и прост.
12.
Сайтчето
26.06.2025 08:21:32
До 777

Не, няма ги тука. Най-вероятна са при майка ти и жена ти
11.
ХХ
26.06.2025 08:15:13
До1

"Винаги е добре за света, когато умират евреи..."
Когато пожелаваш смърт на други нали знаеш, че ще ти се върне тъпкано до 10то коляно на цялата ти рода ве копелдак миризлив?
10.
Холокоста приключи
26.06.2025 08:15:08
Цвайн чифуткен на керемидкен--вундаба
9.
777
26.06.2025 08:00:22
До 7
Руснаците сега при теб в стаята ли са?
8.
До 6
26.06.2025 07:46:10
Че М.Рудник е гоуем,бе оууу
7.
Сайтчето
26.06.2025 07:39:58
Нямаме нищо общо с Рожин,Мутрофанкова,кремълската психушка и коментарите под статията,но все пак Слава на Иран,Слава на Кадиров,Слава на Тръмп,Слава Расийката!
Бой по рускоговорящите 2 милиона израелци !
6.
Пусть всегда будет Солнце
26.06.2025 07:37:18
Могучая ционистка армия вече 2 години не може да превземе Газа, която е с размерите на Медеан Рудник.
5.
оффф...
26.06.2025 07:36:05
По същия начин "великите" сили на Нагло-Саксонците са чоплети семки по време на Арменския геноцид, по време на Баташкото клане както и много други.
Юдеите изклаха 100000+ палестинци - нито дума.
Умрели 15 ИДФ - клане. Ай холан!
4.
Хм !
26.06.2025 07:34:17
Газа за 3 дни ?
Без ПВО, без бронирана техника, без редовна армия, без воени помощи за палестинците и без да са санкционирани.
Третата най-добра и втората най-технологична армия в света срещу отряди с леко оръжие.
Газа е колкото Софийска област.
3.
Самозабравили се чифути
26.06.2025 07:33:14
След като си влязъл с танк в чужда държава-с единствената мисъл да убиваш -естествено че ще си получат обратното -"Рестото"--- както се казва)
2.
SS 101
26.06.2025 07:14:35
Музика за ушите... демилитаризирани уроди неземни....останалите хора като нас били "гои" според тяхните правила.... деееебъъъъ и експерименталната територия.....същите боклуци като мюслитата..... чакали ги незнам колко си девици...... дееба и фанатици и заблудени добитъци.....яжте сега демокрацията на англо-саксонските прасета....Амин.
1.
Бойкот на алчния сайт О.Л.Х.
26.06.2025 07:03:50
Винаги е добре за света, когато умират евреи...
  Добави Коментар
Шефове на агенции със заплати като председателя на Народното събрание Дават 6565 евро на ръководители на ведомства и 6142 евро на заместниците им Сочна лятна торта с кисело мляко, която всеки може да направи за нула време Супер нежна, лека и без скъпи продукти, даже детето ви може да я приготви с лекота
Поредно меле с тир и три автомобила Няма жертви, но са нанесени значителни щети на превозните средства Алибегов: Когато видите цени, които не ви изнасят, правите две крачки вляво и сядате в друго заведение Бизнесът отчита сериозен скок в разходите -наемите по морето са се увеличили с над 30%
Шок на пътя: Плащаме по 5 евро за обществена тоалетна, КЗП подпука „миризливия“ бизнес Според институцията всяка цена трябва да бъде съобразена с предоставяната услуга и да не представлява нелоялна търговска практика Катар покри всички разходи на феновете си за Световното Гражданите на Катар са получили пълен пакет услуги, включващ самолетен полет, настаняване в хотелски комплекс
Новите „патриотични паспорти“ на САЩ са с лика на Тръмп (СНИМИ) До момента нито един действащ американски президент не е фигурирал върху официалните паспорти на страната САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток Малко преди ударите американският президент Доналд Тръмп обвини Техеран в грубо нарушаване на мирното споразумение
Путин призова за преговори Докато петролни рафинерии горят, а ключови мостове към окупираните територии са подложени на атаки, руският президент отправи призив за възобновяване на преговорите с Киев Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920 САЩ и Великобритания вдигнаха военни самолети и кораби за Каракас, докато ООН се опитва да координира спасяването на оцелелите
Ваксината срещу варицела у нас става задължителна от 1 юли Промяната е изцяло съобразена с Наредбата за имунизациите Най-голямата сензация на Световното! Кабо Верде написа футболна приказка и се класира на 1/16-финал Никога досега за тази фаза не се е класирала толкова малка държава