Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Получи пръстен от Мартин, но му би шута заради по-богат

Ключови думи: Даниела, Ергенът, Мартин, новини, финалът на Ергенът, Даниела Рупецова, Мартин Елвиса

Грандиозен скандал разтърси риалити средите! Според сигурни източници на „Ретро“ Даниела Рупецова ще бъде победителката в „Ергенът“ и ще получи заветния пръстен от Мартин Елвиса. Но голямата изненада е, че след края на шоуто тя ще захвърли „любовта на живота си“ и ще се върне при бившия си любовник, който за разлика от псевдобогаташа Мартин е истински милионер.

Финалът на риалити предаването още не е излъчен, но според вътрешна информация Марто Елвиса поднася диамантен пръстен на Даниела, а тя с треперещ глас и сълзи на очи приема. Но както често се случва в бляскавите истории, зад кулисите истината е съвсем различна. Според запознати още с връщането си в България Даниела ще осъзнае, че Мартин не е този, за когото се представя. Носел фалшиви маркови часовници, купени от „Капалъ чарши“ в Истанбул, и вместо да се изръси с десетки хиляди за истински Hublot Big Bang, избрал евтини ментета за 1000 лв. Заведенията му от години работели на загуба, а обещанията му за охолен живот ще се окажат просто добре изиграна роля за пред камерите.

Даниела, която се надява, че новата ѝ любов ще погаси внушителните ѝ дългове от 120 000 лв., бързо ще го разкара, след като разбере, че „богаташът“ няма намерение да ѝ плаща сметките. Разочарованието ѝ било огромно, но не за дълго – хитрата красавица веднага започнала да мисли върху резервния си план.

Докато Даниела гради образа си на успешна писателка, тя винаги е държала на финансовата си сигурност. Още докато участваше в „Ергенът“, тя пишеше втората си книга „Игра на ходове“. Анонимен източник разкрива, че книгата ще бъде пусната в продажба точно на финала на риалити шоуто – стратегически ход, който да ѝ донесе максимални печалби. А за да привлече повече почитатели сред жадните за луксозен живот мързеливи момичета, предвидила и примамлива отстъпка.

Но докато чака приходите от новия си литературен „шедьовър“, Даниела трябва да живее с нещо. И то не какво да е, а живот, изпълнен с лукс! Затова веднага ще се върне при старото си златно резервно копче – милионера, с когото е била преди шоуто.

Бизнесменът, родом от Варна, е на 57 години, а Даниела – на 32, но разликата във възрастта не я притеснява, особено когато е заобиколена от скъпи подаръци, бижута и дизайнерски дрехи. Той не се скъпи за любимата си. Джипът Porsche Cayenne, който Даниела с гордост ще шофира из софийските улици, също е подарък от него. Разбира се, не е на нейно име, а е регистриран като актив в една от фирмите му.

Двамата са били заедно години наред, но се разделили малко преди началото на „Ергенът“. Според близки до двойката той така и не се примирил с раздялата, а Даниела използвала момента да се върне с разкаяние и сладки думи, което бързо стоплило отношенията им. Бизнесменът обаче бил наясно с дълговете ѝ и отказал да ги изплати.

Събирането на двойката веднага предизвика вълна от реакции в социалните мрежи. Някои обвиняват брюнетката в меркантилност, докато други я възхваляват за стратегическото ѝ мислене. „Тя е истински гросмайстор – винаги знае кой е правилният ход“, коментират в мрежата.

8
Коментара по темата
8.
Родопчанин
10.04.2025 12:13:27
Срам е, че тази най-грозна от момичетата в предаването е родопчанка. Срам за родителите отгледали това нахално и алчно създание! Срам и за Мартин, уж играч с опит! Кой направи подбора на тази грозотия?
7.
Марин
09.04.2025 17:29:52
Поне да беше хубава. Сякаш е маймунка, друг биолог вид.
6.
Мда
06.04.2025 22:07:48
Тя тази как си прави снимките, все едно не я знаем какъв чакал е...
5.
Миндил Кифльов
06.04.2025 21:19:31
“Даниела, която се надява, че новата ѝ любов ще погаси внушителните ѝ дългове от 120 000 лв., бързо ще го разкара, след като разбере, че „богаташът“ няма намерение да ѝ плаща сметките.“

Че да не е длъжен да ѝ изплаща кредита?????
Вахти смотаните мурви Артик!
Всичкото седи на калкулатора. И накрая сметките криви.
Като изкривените от операции и пластика физиономии.
4.
Ванчо
06.04.2025 19:37:58
Тая е толкова грозна,че ще е късметлийка ако някой изобщо и обърне внимание
3.
Хаха
06.04.2025 19:30:43
Е напишете че е Орлин на Хепи
2.
Как
06.04.2025 19:29:08
беше приказката за маймуната, която пускала клона само, когато се хванела за друг.
...., че и нейната работа.
Обаче е пълно с мъжки и женски, голокожи маймуни. Пълно е!
Кой реве, че нямало коя да "се грижи за него на старини"....
Коя, че "горката тя е толкова свястна, пък все са я лъгали бившите"...
Кои за бройката и перченето пред приятели...
Много б0клУк, много нещо!
1.
bai kosta
06.04.2025 18:28:58
Би му шута заради" по-богат" защото си е курволяк.
  Добави Коментар
На 131 години почина най-възрастната жена в Турция Тя има 7 деца и 110 внука Отиде си голямата германска спортистка Далмайер Тя бе едва на 31 години
Жандармерия пази къщите на евакуираните от Плоски, хората говорят за чудо след пожара Над 300 души са били принудени да напуснат домовете си и още не могат да се върнат в селото Кремъл осъди декларация на българския парламент Размяна на "любезности" между София и Москва
Японската "Баба Ванга" предрекла днешното цунами и коронавируса Ето подробности Олио или свинска мас: Коя мазнина да изберем за пържене? За готвене при високи температури експертите препоръчват да се използват мазнини с висока точка на димене
Куп комплименти полетяха към Лиз Хърли - фенове не могат да повярват, че е на 60 Известната дама се показа по леопардов бански костюм Певица бе убита от съпруга си при семеен скандал в Узбекистан, звездата имаше 3 деца Трагедия с Зебойи Жахон
Скрита функция на двигателя пести гориво Принудителната работа на празен ход с включена предавка е много полезна при спускане Масово нашествие от скакалци в Украйна Ситуацията се усложнява от много фактори
Гейминг оборудване за лятото: Как да пътуваш и да не изоставаш от играта Почитателите на електронните спортове - т.нар. eSports, имат верен помощник в залозите Чужденец държа 10 години скелета на майка си в тоалетната Стряскащ случай в Япония