Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Смениха началния час на Черноморец-Литекс, мачът почва от 20.00

Черноморец и Литекс ще играят в събота не на дневно осветление, а на лампи
Ключови думи: Черноморец Литекс

Спортно-техническата комисия към БФС направи днес няколко промени за предстоящия кръг в „А" и „Б" групите. Един от най-интересните двубои - този между Черноморец и Литекс, ще се играе в събота вечер от 20:00 часа, а не както бе първоначално предвидено от 15:30.

Изходът от двубоя на „Лазур" е от огромно значение за разпределението в челните позиции и местата, даващи право на участие в европейските клубни турнири наесен.

От футболната централа преместиха с един ден двубоя между Калиакра и Миньор. Двата тима ще се изправят в съ6ота от 16:00 часа. Стана ясно също, че столичният Локомотив ще приеме Лудогорец на стадион „Българска армия".

0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Все повече случаи на западнонилска треска в Гърция, седем са починали Топлото време създава условия комарите да пренасят вируса Кметът искаше от мен пари за кебапчета и ракия, отказах му и той ме натопи, твърди собственикът на "Валентина Касъл" Не вярвам на очите си какво е писал господин кметът. Познаваме се с него. Вчера беше тук на моя хотел. Говорихме, но аз с пръст не съм го докоснал, твърди Валентин Четрафилов
Германец направи голяма глупост в Свети Влас Шофира адски пиян и катастрофира Бургас посреща елита на ринга: Турнирът „Купа Бургас“ 2025 обещава три дни зрелищен бокс Боксов клуб Роял и Община Бургас канят всички любители на бокса на входа свободен в зала „Бойчо Брънзов“
Опасни инциденти с тротинетки в Бургас и Слънчев бряг За щастие не се стигна до фатален край Екшън пред НС: Делян Пеевски и Асен Василев се сблъскаха челно (ВИДЕО) Днес ще се гласува вот на недоверие, напрежението в НС е огромно
Младежи потрошиха луксозна кола в Пловдив за TikTok слава Собственикът на автомобила подозира нова опасна мода в социалните мрежи, при която тийнейджъри скачат върху скъпи коли и се снимат за клипове онлайн. Този бургазлия днес празнува Той става на 53 години 
Българи са на тръни - може ли с 30 литра ракия да изкара годината цяло семейство? Според някои хора това няма как да се случи 19-годишна красавица бе убита, след като избра да прави интимни неща за пари Ана Велосо се срещна с крайно опасен мъж, обещал й 130 долара. Запознанството завърши по фатален начин
Въвеждат нова 24-часова електронна винетка от февруари 2026 година Шофьорите ще могат да купуват еднодневната винетка за 4,09 евро и да я активират веднага или до 30 дни след покупката Петков за Борисов и Пеевски: Дебелаци, които трябва да свикнат да се движат между хората Бившият лидер на Продължаваме промяната смята Бойко Борисов и Делян Пеевски за "супермутри"