Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Шок и ужас: Ковчези и кръстове в центъра на село Светлина

Шокирани жители на село Светлина са заснели струпаните в центъра ковчези. Снимка СредецНюз
Ключови думи: Средец, село Светлина, кмет, Община, секретарка,

Ковчези и надгробни кръстове, струпани в центъра на село Светлина, Община Средец,  шокирали местните жители. Часове наред траурните атрибути са стояли без надзор до кметството и предизвикваха недоумението на хората.  До там се е стигнало заради неразбирателство между бивши и настоящи служители на кметството, заради които част от помещенията стояли заключени и нямало как ковчезите да бъдат прибрани. За да не стоят зловещо на площада обаче се наложило да бъдат съхранявани в зала, която е редовно посещавана от жителите на селото, съобщи сайтът Средец Нюз.
В момента село Светлина все още е без кмет, в кметството работи секретарка, която обаче днес беше невъзможно да бъде открита на работното си място.
Какви са битките в село Светлина, довели да зловещата гледка - очаквайте подробности
16
Коментара по темата
16.
vania
19.01.2012 11:43:26
Абе хора като не сте запознати защо си чешете езиците?Чета ви коментарите и чак ми става смешно.хихихих
15.
ГЕРБЕР
19.01.2012 11:35:58
Дръжте се другари смело Петър е нашия човек!!!!!
Той ще ги оправи всички!!!!!!
14.
do pita6
19.01.2012 11:19:28
namira se do sredec ama ne vi savetvam da si kupuvate ka6ta tam za6toto do parvata sedmica 6te bade okradena ot ba6 horata na seloto
13.
nqkoi
19.01.2012 11:15:32
izvinete loqlnite xora na seloto za6to ve4e ne si zatvorite ustite 4e stanaxte mnogo jalki v opitite si da opluvate xorata koito sa napravili ne6to za tova selo.Predniq kmet na seloto va6iq idol kakvo e napravil osven da vi prekriva mizeriite aide molq vi se da ne si vadim bakiite na pokas.
12.
Питащ?
19.01.2012 11:12:34
Извинете къде се намира това село?
То там май кипи голям обществен живот .
Може ли да си купи човек къща или всичко е продадено?
11.
do mima
19.01.2012 10:39:04
nai loqlniq za6toto za6titava horata koito ograbvat ka6tite na seloto i na izborite im hvarli po nqkoi lev a za gospodin Jabov ne vi haresva za6toto ne nazna4i jena mu ili maja na lubovnicata mu ta nali i toi be6e kmet na tova selo i vidqhme kakvi gi var6e6e
10.
Мима 1,2 и т.н.
19.01.2012 10:38:09
Петър е един достоен ПРЕДАТЕЛ. На такива хора не може да се разчита, щом гледат само собствения си интерес. Ако имаше достойнство или мъжество, щеше да е излязъл от ГЕРБ, след като се подиграха с него. Явно намериха начин да му запушат устата.
9.
До Димо
19.01.2012 07:49:14
Какво като е бил от БКП или некаква Левица . Нали сега е гербаджия .Спрете да завиждате на хората.А и по време на изборите той организира най много хора да гласуват за герб. Това го знам защото и аз бях едина от тези 10 човека.Оставете го човека на мира строи си къщата требват му пари.
8.
Мима 2
19.01.2012 07:29:25
Ние сме от светлина и много сме отчаяни как може такова нещо? Нашият идол Петър Ангелов ни обеща че ще назначи жена си за кметски наместник а то кво става ? Той е един достоен човек и затова трябва да го поткрепим в неговото право роднинско дело.А и жена му е с дългогодишен стаж и може да се справи като кмет.
7.
Dimo
19.01.2012 02:11:46
Da Petar e bivsh voenen i e mnogo izrqden 4ovek.Edno vreme e bil ot BKP sled tova e bil v Evro levicata i sled zakrivaneto i e minal kam GERB. A vie ne bihte li si smenili rabotnoto mqsto ako zakriqt staroto ?
6.
Мима
19.01.2012 02:08:04
Родителите са Вида и Петър Атанасови, а общинският съветник от Светлина, Петър Ангелов е единственият лоялен и достоен човек в Герб-Средец. Показа го на третото заседание на общинският съвет, предполагам че ще го покаже пак на 20 този месец.Селският тарикат Жабов е на светлинни години зад този човек. Помещението наистина се ползва от ловджиите без да се плаща някакъв наем или ток което е в ощетяване на държавата и съответните истанции могат да се заемат с разрешаването на този и другите конфликти в с.Светлина
5.
Do 12345
18.01.2012 20:25:28
ma toj ot koi be6e , 4e ne6to ne mi se vryzwa? maj be6e BSP a posle EWRO LEVICA?A USTATA NQMA KAK DA MU Q ZATWORITE TOJ MAJ E BIV6 VOENEN?
4.
12345
18.01.2012 18:35:52
Нали имате от селото общински съветник,защо не се намеси.Или и на него запушиха устата с някакви там декларацийка за лоялност.Какво значи лоялност,да виждаш нередностите и да мълчиш да не им стане нещо на гербаджиите.Поне той няма какво да губи.
3.
Светлинец
18.01.2012 17:08:12
Много са нагли тия родители.Как се каэват?
2.
Нели
18.01.2012 16:32:14
Да, помещението се ползва от ловджиите но без да се дава един лев. А ключове се държът единствено от майката на бившият кмет. Това не е редно ключове трябва да има и секретарката. Хората не толкова против бившият кмет Атанаска Шивачева колкото против родителите и и тяхната наглост.
1.
Петър Плитката най важния в Беймахле
18.01.2012 12:07:39
Всеки един от селото знае ,че ключовете са при ловджйите.В това помещение е на ловната дружинка от селото инвентара .
Секретарката на селото е запозната със случая и няма нищо такова което се пише.А анонимния съм аз или Иван Айрянов:)))))
  Добави Коментар
Тръмп изригна срещу Техеран: Още една грешка и заличавам Ислямската република от картата! Острият тон на Белия дом последва масирани американски въздушни удари, на които Иран отговори със светкавични ракетни нападения Как да използваме климатика през лятото, за да пестим енергия и да не се развали Heпpaвилнoтo изпoлзвaнe и пoддpъжĸa нa ĸлимaтиĸa пpeз лeтнитe мeceци нaй-вepoятнo щe дoвeдe и дo виcoĸи cмeтĸи зa eлeĸтpoeнepгия
Практични съвети срещу лед във фризера: Как да го размразите бързо и да го запазите чист по-дълго Един от най-лесните и ефективни методи за бързо справяне с проблема е комбинацията от гореща вода и солен разтвор Вижте как шофира този безразсъден водач Водачът кара по трасе с висока скорост, кракът му е извън купето на колата, върху страничното огледало за обратно виждане
Имотният октопод във Варна е огромен, имаме три следи за Пепи Еврото: Проговори главният секретар на МВР Схемата е функционирала благодарение на общински служители, които съзнателно са си затваряли очите пред нарушенията Онлайн пазаруването в ЕС поскъпва: Влиза мито от 3 евро за малките пратки Реформата за малките пратки започна през 2021 г., когато отпадна необлагаемият праг от 45 евро
Вдигнаха въздушна линейка за мъж, паднал от 4 метра височина Той е в много тежко състояние Направих бисквитена торта – вместо да редя бисквитите, ги сложих прави във формата: Стана нещо уникално! Основата се прави от смлени бисквити, масло и кафе, а средата се подрежда с цели квадратни бисквити и богат шоколадов крем
„Миризмата на смърт вече се усеща“: Адът във Венецуела няма край: Над 50 000 души са в неизвестност По последни данни най-малко 1430 души са загинали, хиляди са ранените Жълт код за опасни горещини за цялата страна в понеделник Очакват се температури от 39 градуса
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100 Очаква се скоро да излезе продължението на култовия му филм "Космически топки" 18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота Автомобилът им се преобърнал в речното корито на река Смядовска