Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Анорексията ще я погуби, вижте на какво е заприличала Мис България 2019

Ключови думи: Радинела Чаушева, Мис България 2019, новини

Състоянието на „Мис България“ 2019 – Радинела Чушева, е повече от притеснително. Прави впечатление, че през последните месеци е отслабнала толкоз драстично, че вече прилича на ходещ скелет. Вече няма съмнение, че брюнетката страда от аноресия, но очевидно не предприема каквото и да било лечение.

Нейни почитатели се чудят няма ли миската близки, които да й помогнат в този труден момент. Макар Чушева никога да не е била закръглена, от известно време насам човек може направо да преброи кокалите й отдалеч.

Според запознати драстичното й отслабване започнало след раздялата й със застаряващия бизнесмен Коста, който й бе дългогодишен спонсор и любовник. След като се разделили тя изпаднала в дупка и не знаела как да продължи живота си. Към днешна дата не работи.

Дори не се изявява като инфлуенсър, както правят повечето й колежки. Най-страшното е, че отказва да се храни, а в редките случаи, в които хапва нещо, не задържа храната.За бившия й вече любовник се знае, че е около 65-годишен със строителен бизнес. Той не само има семейство, но и внуци, което обаче очевидно не му пречеше да демонстрира публично връзката си с Чушева. Така и не става ясно каква е причината за раздялата на миската със заможния й любовник.

В светските среди се носи мълвата, че Радинела е принудена да си търси нов спонсор, защото старчокът й секнал кранчето на финансите. Напоследък той самият го закъсал в здравословен план – измъчвали го проблеми, типични за възрастта му.

За никого не е тайна, че Чушева се нарежда сред скандалните носителки на титлата „Мис България”. Когато спечели конкурса през 2019 г., тя си навлече гневните коментари и обиди на мнозина, според които не притежавала необходимата визия и естествена красота. Тя пък на свой ред смело заяви, че не се притеснява от нападките на зложелателите. Едрогърдата брюнетка не крие, че е почитателка на пластичната хирургия и е преправяла бюста, устните и носа си.

Радинела набра популярност покрай предаването „Господари на ефира”, където се изявяваше като адреналинка. В свои интервюта е споделяла, че шоуто й помогнало да се държи по-освободено пред камера. Участието й в конкурса „Мис България” дойде малко по-късно. След като спечели титлата, хубавицата заряза телевизията и се отдаде на почивки и луксозен живот. Освен това според твърденията й, докато била адреналинка, Васил Василев – Зуека я бил ухажвал. „Не ме оставяше на мира!”, посочваше миската за похотливите мераци на актьора и тв водещ, който впоследствие емигрира в Испания. Той пък на свой ред я обвини в лъжа.

Източник: Уикенд

4
Коментара по темата
4.
Гьотферен
13.08.2023 10:29:21
Как може да избират мис с изкуствени цици? М'чи то тогаз и някой ханъм ефенди самурай може да си тури цици и да спечели кОнкурса
3.
Хойчев
12.08.2023 22:56:31
Ами така е! Защото набляга предимно на чушлетата, а избягва техния бял сос накрая. А сосът храни!
2.
Койчо
12.08.2023 20:41:31
На кой му пука за тоз катър
1.
Оха
12.08.2023 17:45:25
Аз бих я наебал много сериозно
  Добави Коментар
Селски, разкарай си колата оттук, за да не останеш без гуми! . Пловдивчанин реагира с остър, но изключително точен коментар, след като откри на предното стъкло на автомобила си анонимна бележка със заплахи от съсед, припознал обществената земя за своя бащиния От 20 лева на 20 евро: Магическото превалутиране, което прати плаж „Кабакум“ в историята Заради солени цени и тотална липса на хигиена, дългогодишни туристи се заричат никога повече да не стъпят там
Всички нащрек! Бургаска област е най-проблемната зона на огнения фронт у нас Нарастващата опасност от сухи обекти и високи температури в региона изисква от жителите и гостите на Бургас и близките курорти абсолютна бдителност и повишено внимание Истинско футболно чудо: Как Малага възкръсна от пепелта и се завърна в Ла Лига След 8 години съдебна администрация, източване на милиони и трета дивизия, андалусийците пренаписаха историята
Случаите на ебола в Конго вече са 956, загинали са 247 души Властите продължават мерките за ограничаване на разпространението на вируса Дете загина при тежка катастрофа край Разград Инцидентът е станал около 23:15 часа
Картина на Пикасо изплува при наркоакция край Париж Четирима отиват на съд Сменят ръководството на Информационно обслужване Ще свикаме съвсем скоро ново общо събрание, на което ще има промени в ръководството на Информационно обслужване, каза министърът
Издигат паметник на култовия вратар на Кюрасао Стражът на ФК Маями направи 15 спасявания - рекорд на Мондиалите в рамките на 90 минути Страхотно! Втори българин ще заиграе в академията на Милан Родният защитник е сред най-перспективните в Европа
Значителен спад на цените при повечето зеленчуци тази седмица Най-значително е поевтиняването при доматите - с 22,79 на сто до 1,26 евро за килограм, и тиквичките - с 21,52 на сто до 0,70 евро за килограм Цените на горивата тръгват надолу Най-масовият бензин А95 вече върви по 1,50 евро