Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Втори ферибот ще пътува между Бургас и грузинския град Батуми

За втора поредна година Конгресният център на Морска гара бе домакин на важен Международен форум, касаещ опазването на морската флора и фауна
Ключови думи: бургас, морски форум, ферибот, батуми, 4 юли, синьо бъдеще

Втори ферибот между Бургас и грузинския град Батуму тръгва от 4 юли. Това стана ясно малко преди открития днес втори международен морски форум „Синьо бъдеще – наша отговорност” в Конгресния център на Морска гара. Фериботът ще има капацитет от 150 товарни единици, както и пасажерси места и ще прави рейсове веднъж седмично.

Откриването на форума бе уважено от областния управител Стойко Танков, зам.-кметът по финанси, бюджет и икономика Красимир Стойчев. Встъпителна реч направи директорът на Пристанище Бургас ЕАД Деян Димов, с чиято подкрепа, както и с тази на Община Бургас, се организира форумът.
Фокусът на тазгодишното издание на конференцията е в областта на новите технологии, помагащи за по-чисто и екологично корабоплаване. В програмата на днешното събитие са предвидени два панела за дискусии – „Нови технологии за еко корабоплаване” и „Зелени пристанища – инфраструктура и услуги.

„За „Пристанище Бургас” ЕАД и за Община Бургас е чест за втора поредна година днешния ден да бъде отбелязан с международен форум. Благодаря от сърце на всички, които прегърнаха тази идея и се надявам така да продължи и в бъдеще”, каза директорът на „Пристанище Бургас” ЕАД Деян Димов, откривайки второто издание на „Синьо бъдеще – наша отговорност”.

Речи преди началото на първия панел и дискусията произнесоха и областният управител Стойко Танков, и зам.-кметът Красимир Стойчев, а председателят на Общинския съвет проф. Севдалина Турманова бе изпратила поздравителен адрес.

 

6
Коментара по темата
6.
*********
23.06.2022 17:19:51
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
5.
*********
23.06.2022 17:15:01
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
4.
КЬОСЕВ
23.06.2022 15:57:51
до 2-крадени автомобили(то това се носи и с първия)!)
3.
DEF до 1
23.06.2022 15:53:28
Ами играе го шпионин.
2.
освен за транспорт
23.06.2022 15:39:21
на наркотици, не мога да се сетя за какво друго
1.
АВС
23.06.2022 15:17:34
Този Димо Грудев какъв го играе на трибуната?
  Добави Коментар
Иран премахва таксите за преминаване през Ормузкия проток за 60 дни Според официално изявление на Висшия съвет за национална сигурност на Иран разходите за транзита през протока ще бъдат поети изцяло от иранската държава Черният рекорд на новия член: България оглави еврозоната по най-висока инфлация Докато в Швеция цените замръзнаха, на родния пазар преминаваме през класически транзитен шок
Уведомление по чл.18 от Наредбата за регулиране цените на водоснабдителните и канализационни услуги Водата на плаж във Варна е опасна за къпещите се, обяви РЗИ Според данните на здравната инспекция водата представлява риск за здравето на къпещите се в тази зона
Въвежда се временна организация на движение по ул. „Търговска“ Спазвайте временната организация, която ще бъде въведена на място Пес Патрул, Roblox, Мистър Бийн оживяват в Пясъчния град на Бургас Фестивалът на пясъчните скулптури е сред емблематичните летни събития на Бургас и е част от културните инициативи, които подкрепят кандидатурата на града за Европейска столица на културата 2032
Кирил Петков влиза в бизнеса с военни дронове? Той и мултимилионерът Калоян Данчев прекръстиха холдинга си и приеха името на украинската "Дженерал Чери" Преглед при лекар по морето между 30 и 100 евро Голяма част от кабинетите и медицинските центрове предпочитат да не сключват договори с НЗОК. Идват лекари от цялата страна, особено в Слънчев бряг.
Проф. Рачев: Времето е само за море, водата в Созопол стига 24 градуса Астрономическото лято настъпва в 11:24 часа в неделя Куба слага край на социализма? Хавана подготвя масова приватизация, допуска частни банки и строителство, за да спаси режима от пълен фалит под натиска на САЩ. Хавана разпродава държавните компании и разрешава частните банки, за да избегне фалит
Близо 1900 българи се завърнаха от чужбина Социалното министерство отчете над 463 000 евро изплатени финансови стимули за емигранти, избрали да живеят и работят в родината "Щастливи дати” за сватба, които обаче обещават бърз развод или труден брак Близо двеста двойки ще се врекат във вечна любов само в големите градове