Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Анн Джи пропищя от ММА боец: Завлече ме с пари

Ключови думи: Анн Джи, ММА боец, новини

MMA боец измами певицата Анн Джи, като и отмъкна с лекота хилядарка под предлог, че ще й уреди реклама в нета, ожали се пред „Телеграф“ самата тя.

Хубавицата се доверила на спортиста,  като го познавал отдавна. Двамата тренирали в една и съща зала и се движили в едно обкръжение. На мацката дори и през ум не и минавало, че е възможно момче, и то спортист, да прибегне до такава долна измама.

Изпълнителката получила предложение от спортиста Антонио Бушев, че той може да й помогне да развие рекламна кампания в нета. Момчето й обяснило, че има екип от хора, които много разбират от това, и така се договорили за конкретна сума, която певицата трябвало да преведе по банков път. Анн Джи не се усъмнила дори когато Антонио й дал сметка на трето лице, за да преведе сумата.

"Става дума за 1000 лв. Аз съм събирала тези пари специално, за да ги инвестирам в реклама, бяха предназначени за това, за мен това не са малко пари, за които да махна с лека ръка. Много жалко, че в българския MMA влизат такива слаби, без капка мъжко достойнство момчета“, жалва се певицата.

В момента, в който изпратила сумата, MMA новобранецът си изпарил, рекламният пакет, за който блондинката заплатила, така и не се активирал. След като се опарила негови съотборници разкрили на красавицата, че хитрецът всъщност се увлича по хазарта и парите и най-вероятно са отишли в тази посока, писа "Телеграф".

3
Коментара по темата
3.
*********
23.04.2022 17:09:41
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
2.
Бай hуй
23.04.2022 09:16:28
Пък аз си помислих, че е пропищяла заради малкия патлак на ММА боеца. Понеже Анжиту ги обича по-големи, от 11 см нагоре, а не такива по 3-4 см като на бойците.
1.
Ще ти остане поне.....
22.04.2022 22:13:46
Едно изплющяване за 1000 лв. Мн скъпо жиголо си си взела, аз щях да ти дам без пари.
  Добави Коментар
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Той даде на Беларус точно една седмица да изпълни искането Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии Най-романтичните зодиакални знаци – мечтатели и всеотдайни любими Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати Финансовият експерт сравни възнагражденията в Европа и посочи как добавките увеличават доходите в парламента
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06) Испания, Белгия, Аржентина, Франция, Португалия, Англия, Бразилия и Германия излизат в следващите дни Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини Внезапна смърт покоси собственика на „Пацони“ Пламен Здравков
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан Израел продължава да пречи на крехкия мир Скрит риск дебне Черноморието под земята Солената вода заплашва подземните сладководни пластове при суша, прекомерно водочерпене и сезонен туристически натиск
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ Американците не се отказват от пътуване, но избират по-близки дестинации, по-кратки престои и по-строг бюджет Гръцки остров пусна първия AI туристически гид Andros AI отговаря на въпроси за забележителности, хотели, плажове, транспорт и храна
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син Организатор и домакин на събитието е Регионална библиотека „Пейо Яворов“, а инициативата се реализира с подкрепата на кмета Димитър Николов и в партньорство с писателя Марин Трошанов АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията Тримата работници са от пътноподдържаща фирма и са били на терен за косене и почистване на отпадъци