Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Стана ясно колко са пострадалите при двата сблъсъка в Ришкия проход, чакат Динко от Ямбол да изтегли цистерната

Вероятно 55-годишният водач е заспал зад волана на товарното возило
Ключови думи: динко от ямбол, цистерна, флагман, ришки проход, катастрофа

Флагман.бг узна подробности за двата инцидента, затапили Ришкия проход в частта от Бургаска област. Влекачът с полуремарке цистерна, който се преобърна в участъка между сунгурларските села Подвис и Прилеп, е превозвала азот. Шофьорът е 55-годишният Росен Ф. от Варна. Мъжът е в съзнание, с рана на главата в областта на тила. Той е прегледан от медицински екип. Взета му е кръв за химичен анализ.

Една от версиите за инцидента е, че шофьорът е заспал зад волана, тъй като участъкът е прав, без завои.

Извънредно! Цистерна с газ се преобърна на Ришкия проход, отцепиха пътя заради теч

Както вече съобщихме, цистерната контролирано се изпуска. Видимостта в района е почти нулева. 

Все още не е ясно кога ще се отпуши пътя. По информация на Флагман.бг на място чакат Динко Вълев от Ямбол, който да изтегли товарната машина със своя влекач.

Втората катастрофа стана малко по-нагоре в прохода. Наш източник съобщи, че лек автомобил е самокатастрофирал. Вероятно шофьорът е загубил управление над возилото заради хлъзгавата настилка. 

От последните минути: Втора катастрофа на пътя Карнобат-Шумен, хвърчат линейка и пожарна (ВИДЕО)

Той се е ударил в крайпътно съоръжение при завой и в момента е затиснат в колата. По първоначални данни не е тежко пострадал. 

11
Коментара по темата
11.
Глупости
18.04.2022 07:05:25
Не е прав участъка, цистерната се обърна веднага след почти 80 градусов завой
10.
Перун
18.04.2022 00:51:43
Иван трябва да е горд с такъв баща!
9.
България
17.04.2022 20:07:46
Тоя шматарок беше на летището в Бургас . Прави се там на голямото добро утро а на излизане се опита да избяга без да си плати паркинга . Объркал се мишок...
8.
Ямбол
17.04.2022 19:22:33
Ей Флагман стига му дигайте акциите на този боклук. Елате една вечер в нощните клубове на Ямбол и го вижте, какво лайни е
7.
Bzzzz
17.04.2022 19:00:22
Ей няма да спрете да му правите реклама на тоя примат
6.
Държавата
17.04.2022 17:49:13
Каква държава ве? Щом бозльо ви оправя проблемите по пътя? Мърши!
5.
Я
17.04.2022 17:29:16
Не може да няма замесени руснаци в двете катастрофи,нещо не сте разследвали добре.Оправете си новините,че от ЕС ще се сърдят,как така?Може поне гумите на камиона да са били руски и заради тях да е пострадал горкия шофьор с украинско потекло.
4.
Боклуци
17.04.2022 17:09:22
Добре че е тоя селяндур.
Бати умрялата държава
3.
хахаа
17.04.2022 16:59:33
Тоя Динко уж имал 3000 камиона и изкарвал милиони , а постоянно напред назад с тази пътна помощ ... кой ли му вярва вече ! Филмар!
2.
Кукерово
17.04.2022 16:59:28
Имам чувството ,че ако го няма Динко няма да има държава
1.
Селтаки
17.04.2022 16:44:13
Туй Динко от Ямбол звучи много селско.Нека да е -Техника,от лицензирана фирма. По европейско ми се види.
  Добави Коментар
Проговори за раздялата (ВИДЕО) Фейгин признава, че егото ѝ е било наранено след като е била заменена броени дни след края на връзката ѝ с Георги Всички си мислят, че съм взела този турски бюрек от пекарна, а рецептата е толкова елементарна, че я правя всяка събота Имам рецептата от изселничка
Зрители негодуват - „Бригада Нов дом“ ремонтира жилище на хора с пари Трима души в това семейство работят, а Бригадата им направи ремонт без пари, недоволстват фенове на формата Това са най-уравновесените зодии В компанията им винаги ще се чувствате комфортно, казват астролозите 
Зуека прибира 50 000 лв. хонорар за финала на "Капките" След тригодишна пауза актьорът се завръща на сцената – за една вечер и срещу солидна сума Задържаха македонец и българин за опита за убийство на Димитър Стоянов-Митко Русия и сина му Престъплението беше извършено на 1 септември 2024 г.
Грабвайте велосипедите, Greenburg+ ви канят на велотур на 18 май Целта на събитието е да насърчи използването на велосипеда като устойчив, екологичен и здравословен начин на придвижване Мария Елена прави най-вкусните и здравословни кюфтета от тиквички С тази диета отслабнах с 10 кг за един месец, споделя тя
Съдбовните години в живота на всяка зодия, след тях никой никога не е същият Важните години в живота на човек могат да бъдат изпълнени както с добри и приятни събития, така и с трудни и разрушителни, казват астролозите Безсмъртният полк премина по центъра на Бургас по случай Деня на победата Днес се навършват точно 80 години от краха на Нацистка Германия
Приключвала с публичните демонстрации на... Никога повече не искам да говоря публично за мъжа в живота ми, отсече Светлана Каза тежки думи Косара не е на себе си от ревност