Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Само във Флагман.бг: Бопаджии атакуваха стриптийз бар в Слънчев бряг, има задържани

Има поне трима арестувани в нощното заведение, наемателят му не е известно име в ъндърграунда
Ключови думи: Мулен руж, Димо Флорината, акция, проверки, стриптийз, новини, Флагман

Мащабна акция на ГДБОП и ОД на МВР в Бургас е реализирана снощи в Слънчев бряг, научи Флагман.бг от изключително достоверен източник.

Едно от местата, които са проверявани е бившият стриптийз клуб на Димо Флорината – „Мулен руж“, който се намира във вътрешната част от поредица нощни заведения по главната алея.

„Качулките“ са атакували около 02:00 часа след полунощ. Задържани са поне 3 лица по обвинение за сводничество. Сред изведените от заведението били и няколко разкрепостени момичета по оскъдно облекло, на видима възраст 20-22 години, които по първоначални данни трябвало да бъдат разпитани като свидетели, но не е изключено да бъдат привлечени и като обвиняеми.

Иззети са пари и ценоразпис с услугите на момичетата.

Спецчасти нанесоха тежък удар на платената любов в Слънчака, напълниха ареста с проститутки

Стриптийз клубът доскоро се стопанисваше от Димо Петров-Флорината, който е добре познато име в подземния свят, а в момента се държи от мъж с малко име Николай. Той не е известен на широката общественост. За разлика от него Флорината е легенда в ъндърграунда. През 2019 година Димо Петров бе арестуван за сводничество в Слънчев бряг, а през 2018 година в Банско.

Впоследствие КП КОНПИ му запорира имущество за близо 370 хил.лева, за което той не успя да докаже произхода на парите си. Впоследствие се разнесе слух, че се мести в Холандия, но наши източници разкриха, че в момента отново е в Слънчев бряг…като турист.

Сводникът-баровец Димо Флорината остава без имущество, Комисията на Цацаров го скастри с над 370 бона

Може би е съвпадение, но през последните няколко седмици, при различни полицейски разработки са „ударени“ точно заведенията, които преди време стопанисваше Флорината в курорта.

*Снимката е от акцията, реализирана в "Мулен руж" през лятото на 2019 година

15
Коментара по темата
15.
Аз
02.08.2021 01:19:49
Че има ли още прости к'рви,които да работят за умрели български сводници!?
14.
А.П.А.
01.08.2021 22:15:49
Аз съм граничен полицай от гп царево...бия и рекетирам длъжници на бързите кредити и съм неуловим
13.
Бай флагман
01.08.2021 12:50:14
Няма ли да ни кажете кои мутри този път са ги арестували? Митьо очите е пуснат под домашен арест и веднага акция. Интересно…
12.
Бай Иван мустака
01.08.2021 03:18:45
Тия в ъва районно могат да пасат овце само. Отдавна истинските полицаи ги няма
11.
До 10
01.08.2021 00:08:48
Мангал, какво си нарисувал бре?
10.
KOKO
31.07.2021 19:57:26
ETO,TOVA E SL.BRJAG-KURVI,MUTRI,SELJANDURI,PROSTOTII....HODETE TAM BALGARI,AKO STE TOLKOVA PROSTI
9.
АЙДЕ.....АЙДЕ
31.07.2021 17:23:49
Все от курви се оплаквате,ма все при курви ходите.......
8.
Отговор
31.07.2021 17:18:06
След такива акции, като тази ходим там да се опипваме с колегите.
Нещо като teambilding по странджански.
7.
Партакала
31.07.2021 17:04:29
Мачкайте.
6.
Чапая
31.07.2021 17:02:06
А циганите сютеньори от Шумен и т.н които печелят от тъпи Български момичета,кога ще ги запука МВР и тях??!Купуват с парите на кухите парчета БМВета апартаменти а са без един ден трудов стаж!!!
Айде малко по сериозно!
5.
Бай хУйиии
31.07.2021 16:41:04
Абе лакомото дупе кръв сере.
Стара поговорка, има и нов вариант.
4.
Въпрос
31.07.2021 16:32:16
А пееп шоу Бургас кога, тая дупка от години се занимава с най- долните проститутки известни на целия град. Но там чадъра е голям явно. Браво на полицията но докато акциите са целенасочени никога няма да върнете доверието на хората, чисто и просто показна акция за разчистване на сметки! От два бърдака в Бургас единия беше затворен за проституция а в другия сигурно продават цветя хахахахах силно се надявам че скоро като се сменят някой началници , за всички прасета ще дойде Коледата!
3.
Козлето
31.07.2021 16:28:32
Опааа някой май настъпи котето и ще се размирише на фекалии
2.
Запознат
31.07.2021 16:23:42
Някой май усеща, че неговите покровители няма да са дълго на власт и бърза да натрупа лев.
Много активно чистят бизнесите за някой дарител на бургаския клон на полисията.
1.
Бопаджия
31.07.2021 16:18:01
Тя най голямата жрица на платената любов там ги предизвиква тези работи.
За да може да вади пари от тази дейност без да има конкуренция.
  Добави Коментар
Храните в хладилника трябва да бъдат подредени така Правилната организация на хладилника е не само въпрос на естетика, но и на безопасност, икономия на средства и улеснение в ежедневието Булката и кетъринг фирмата си разменят обвинения след масовото натравяне на сватба в Котелско Над 100 души натровени на сватба, булката и кетърингът си разменят тежки обвинения
Ако посещавате тези страни, внимавайте с правилата, за да не отнесете солени глоби Ще промени ли това начина, по който хората почиват? Отървете се незабавно от тези 5 неща, те привличат нещастия в дома ви Ако напоследък усещате, че всичко върви наопаки и не можете да се отървете от неуспехи, е време да се огледате внимателно в обстановката у дома.
Технологичен магнат пострада тежко при катастрофа с АТВ на Миконос Том Грийнууд е изпълнителен директор на технологичната компания Velocity и основател на Volt ЕС и САЩ публикуваха съвместно изявление за търговията и инвестициите Брюксел и Вашингтон поставят основа за нова ера в трансатлантическата търговия
Бургаската търговско-промишлена палата обсъди нови възможности за сътрудничество с Китай Китайска делегация и Бургаската търговско-промишлена палата обсъдиха сътрудничество в енергетика, туризъм и индустрия Преиграва ли? Мария сравни сватбата си с тази на Джеф Безос. Открийте 10-те разлики Тя публикува колаж в Инстаграм
Глория публично се отрече от гаджето си наркотрафикант Връзката ни приключи дълго преди ареста, чувствах се зле в тези отношения, признава фолк дивата Този бабин трик с 3 съставки ще кажете сбогом на лошата миризма в мивката Много хора посягат към скъпите и агресивни химически препарати от магазина, но те често са само временно решение, което натоварва бюджета
Задържаха двама шофьори за наркотици след скандал за отнето предимство Двамата са изпробвани с техническо средство за употреба на наркотици, като при по-възрастния мъж са отчетени опиати, а при по-младия - амфетамин Яли ли сте черни яйца? Изключително са полезни! Ето една вкусна и ефектна рецепта за черни яйца със соев сос, базирана на оригиналната версия от Simply Recipes, съчетана с информация за полезните качества на ястието