Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Извънредно! Треньорът на Левски се бори за живота си

Състоянието на Славиша се е влошило в последните два дни
Ключови думи: Славиша Стоянович, новини, Левски, ковид, коронавирус

Изключително лоша новина за състоянието на треньора на Левски Славиша Стоянович, обявиха сръбските медии, цитирани от Блиц. В западната ни съседка се позовават на информация на една от фенските страници на Цървена звезда.

Според източника, 51-годишният специалист се намира в тежко състояние и е поставен на изкуствено дишане заради заразяване с COVID-19.

Стоянович се радва на голяма популярност сред феновете на Цървена звезда.

Под негово ръководство „звездашите“ спечелиха шампионската титла на Сърбия през сезон 2013/14 и прекъсват доминацията на Партизан. Славе, всички сме с теб, дръж се! Желаем ти бързо оправяне“, написаха от Red Star Belgrade на профилите си в социалните мрежи.

В Славиша Стоянович бе настанен в болница след положителен тест за коронавирус. Той бе в стабилно състояние и е приет лечебното заведение по лекарска преценка, за да бъде по-лесно наблюдението му. Сега явно заболяването му се е влошило.

Стоянович се прибра в Сърбия заради паузата в българското първенство заради световните квалификации и парламентарните избори.

При завръщането си в България обаче даде позитивен резултат на направено изследване с PCR. Както е известно, с положителни тестове за COVID-19 в Левски са още Симеон Славчев, Мартин Петков, Насиру Мохамед и докторът на отбора Стамен Илиев.

Имаше информация, че Здравко Димитров също е заразен, но от "Герена" съобщиха, че резултатът от изследването му е отрицателен.

6
Коментара по темата
6.
Дори
13.04.2021 08:20:20
напълно разобличена лъжа преди повече от седмица продължава да дреме и плаши гаргите на първа страница!
5.
И фалшиви новини
05.04.2021 17:30:52
Че те кога нещо друго са разпространявали...? Дори самите те бяха пуснали друга статия, че не било тикви, ами кратуни, но нея са я скрили и са оставили тази да продължава да плаши гаргите.
4.
Doni Brasco
04.04.2021 13:27:56
И фалшиви новини ли започнахте да разпространявате?
3.
Rincewind
04.04.2021 12:38:11
България е в ТОП10 по смъртност, задминала отдавна огнища като Кралството, Италия, Франция е САЩ. Мутрата се справя отлично с облекчаването на пенсионната система.
2.
Бот
04.04.2021 10:02:38
Едно от малкото симпатични добичета. Дори не знам как попадна там и даже се върна втори път. Дано да се оправя бързо и да се маха от говедата по - бързо.
1.
Пуснете
04.04.2021 09:46:30
коментарите за гласуването на Валери ! А иначе тренера да се оправя!
  Добави Коментар
Седем от осем деца, които са с морбили са без ваксина Здравните власти отчитат обхват около 90 процента, а за сигурен контрол на заразата е нужен минимум 95 процента Повишаването на цените при основните храни влияе на семейния бюджет и все повече хора свиват покупките Ръстът при цените на едро, по-скъпите плодове и зеленчуци и увеличенията на горивата засилват усещането за поскъпване в магазините
Тутманик, който се къса на конци - рецепта стъпка по стъпка Ароматно сирене и уют от домашната фурна Лора Христова се завръща в България след историческия бронз в Милано-Кортина 22-годишната биатлонистка пристига у дома след олимпийски медал, силен край на сезона в Световната купа
24 часа остават до изтичането на срока на Тръмп към Иран за Ормузкия пролив  Ако Техеран не се съобрази, президента на САЩ заплаши, че ще бъдат напълно унищожени електростанциите в страната Самолет се удари в пожарен автомобил на летище Ла Гуардия в Ню Йорк Инцидентът затвори временно летището, а по последни данни има четирима ранени 
Washington Post: Унгария е предавала чувствителна информация на Русия от срещи на Съвета на ЕС Доналд Туск заяви, че Полша отдавна е имала подозрения, а Петер Сиярто отхвърли твърденията като политическа атака Какво е състоянието на майката и бебето след ужаса край Момин сбор, колега на загиналия шофьор бие аларма "За 26 населени места е само една линейка", каза Иво Колев, той е в шок 
Георги Клисурски предлага компенсация за тока на бизнеса и запазване на тол таксите без ръст от 1 април Цените на тока са свързани с горивата и инфлацията Проливни дъждове взеха най-малко 81 жертви, язовирни диги на косъм от скъсване Бедствието в Кения показва колко крехък е човешкият живот
Божидар Саръбоюков направи нещо, което никой български мъж не бе постигал от 1991 година, но остана разочарован Младият атлет е максималист, ако се опази от контузии го чака бляскаво световно бъдеще Църквата почита двама мъже с тежки съдби, имен ден празнува нежно женско име Може да поздравите Лидия, ако познавате такава дама