Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Азис огладня, обикаля родните клубове с намален на 8 бона хонорар

Ключови думи: азис, участия, огладня

Азис все по-често започна да пее в български клубове, което до преди пандемията бе рядкост. Кралят на попфолка залагаше повече на задгранични участия и най-вече на мащабните си концерти в Турция. В бранша се говори, че хитовият певец отказвал да пее в родината си, защото нямало удобства.

Темата явно вече не е актуална, защото Азис все по-често започна да се изявява в клубове у нас. В началото на октомври Кралят на фолка пя в Пловдив, а дни по-късно вече репетираше за участие в столичен клуб. Дали пандемията и свързаните с нея ограничения са сред причините Азис да поднови сценичните си изяви в клубовете у нас, засега не е ясно. Факт е, че Азис вече приема покани за участия в дискотеки. Според запознати, той е редуцирал хонорара си и в момента иска 8000 лева за ангажимент. Преди пандемията изпълнителя не се съгласяваше на участие за под 20 бона, писа Уикенд.

 

10
Коментара по темата
10.
Добрия Манаф Муртаза
19.10.2020 05:14:38
Хубави цици има дали прави майчини чикии от наште турските с тях
9.
Наско циганина от поморие
18.10.2020 18:34:13
Искам да свърша в азис и да го мажа с баклава по гърбът
8.
Еми няма
18.10.2020 16:37:41
Народ който е готов да плати вход за да отиде на участие на този батман, за да може той да вземе 8000 лв за 2 часа " пеене " НЯМА как да се оправи.
7.
д-р Соколов
18.10.2020 16:12:35
Един съвет от мен към Аско! Да слага къса пола, дълъг жартиер и да си залюе местенце на северната тангента
в гр. София!
Няма да има проблем с "хонорара", а и работата ще му е хоби!
6.
Имах запек
18.10.2020 15:34:12
След като прочетох статията визуализитах че тропам в устата му изходих се спокойно и обилно. Благодаря азис благодаря флагман.
5.
????
18.10.2020 14:47:57
МИРИЗЛИВ ЦИГАНИНННННН!!!!
4.
Иван
18.10.2020 14:00:30
Този мазен, дебел, вонящ циганин още ли е жив?
Жалко!
3.
Български фолклор.
18.10.2020 13:43:07
Я по- добре му платете,да спре и да не ни занимава с този отвратителен жанр.С вашето изкуство осакатихте няколко поколения,като им промихте мозъците и се превърнахме в чалгарска държава или може би политиката е такава???
2.
Сикишев
18.10.2020 13:18:24
Като го видя и ми се повръща.
1.
този
18.10.2020 12:53:14
миризлив МАНГАЛ,го сравнявам със СЛАВЧA
  Добави Коментар
Направи гръмко изказване за Русия От Кремъл отдавна искат мир, твърди Лукашенко Новият папа е голям фен на... Лъв Четиринадесети е привърженик на италианския Рома
Много се харесват Памела Андерсън и Лиъм Нийсън - това ли е новата звездна двойка? Преследва я маниак Мъж тормози Анистън
Продават на загуба Бившата двойка иска да се отърве от имение Спират им парите? Скандал със Семен Новиков и Кирил Милов
Притеснителна информация за Варна Наркотици отведоха трима в арестите Извънредно: Крум Зарков се оттегля като секретар на президента Причината е идеята за референдум за еврото
Задава ли се потоп в областите Бургас и Ямбол  BG-ALERT с предупреждение за опасност Див екшън в Перник Четирима младежи са задържани
Голям проблем с водата в... Село Полковник Серафимово Гръмна бомба за него Ще води "белия балет"