Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Двама българи изхвърчаха от мост в Белгия и загинаха

Ключови думи: българи, катастрофа, белгия

Двама млади българи са загинали при тежка катастрофа в белгийския град Гент, съобщава сайтът Hin.be. 18-годишната Мелиса Симеонова и 24-годишният Вадет Хюсеин, който живеел в малкото градче Еевргем, пътували заедно в колата си, но на един от завоите автомобилът излетял от пътя и паднал от моста „Сейнт Джорд“ в река Лейе.

Четирима полицаи без колебание се хвърлили във водата, за да ги спасят, но Мелиса и Вадет не успели да излязат от автомобила и се удавили.

Мелиса е родом от Разлог, но от години живее е Белгия с родителите си, които държат няколко заведения в Гент.

"Въпреки мъката си, искаме да благодарим на органите на реда в Белгия, че положиха усилия да ги спасят", написаха близките на загиналите.

8
Коментара по темата
8.
*********
16.06.2020 16:33:47
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
7.
Язък
14.06.2020 17:03:31
Бехлюл и Беркет
6.
Kоджакафалията
13.06.2020 18:35:55
Много тъпи лапета .Прав беше Борисов материала е калпав.Това е трагедия за сумати хора бе .Какво значение има от какъв произход са.Само тъп примитивен мангал може да побликува идиотски коментари,при такава новина.Съболезнования на блиските.
5.
Били
13.06.2020 08:11:44
Мелиса и Вадет, българи?
Бог да ги прости.
4.
До #3
12.06.2020 13:52:47
Колкото в Кърджали има...
3.
Е ЧЕ ТО
12.06.2020 13:06:38
В ГЕНТ ИМА ЛИ ,,БЪЛГАРИ,,
2.
Греда
12.06.2020 13:03:08
Двамата българи са турския сводник с труженичката му.
1.
Тоест
12.06.2020 13:01:04
Мусайбе и Исайбе
  Добави Коментар
Докога продължават проливните дъждове у нас Стихията утихва Родното участие на Олимпийските игри по дни и часове Още в неделя може да спечелим медали, асовете ни в сноуборда ще гонят слава
В България изхвърляме огромно количество храна Стряскащ анализ Йоханес Клаебо е абсолютната звезда на Олимпиадата - знаете ли какъв рекорд гони? Клаебо отива в Италия за 6 златни медала, но и 4 ще го направят най-успешният зимен олимпиец
Костадинов предяви териториални претенции към Русия Той изреди българските държави по света: Татарстан, Кабардино-Балкария, Чувашия, все руски републики В дома на варненец са открити 5 вида наркотици Мъжът е криминално проявен
Стряскащ порой в община Кирково, няма достъп до две населени места Валежите активираха свлачището в село Орлица Футболистите на ЦСКА като космонавти - вижте какво се случва в клуба Барокамера, криостая и куп екстри за възстановяването на играчите
Тази красавица може да е звездата на Олимпиадата Виерер е сред фаворитките в биатлона Близка на Ивайло Калушев: Сигурно е убит и заровен Жената пожела да запази анонимност
Знаете ли колко медала има България от Зимни олимпийски игри - броят се на пръстите на ръцете Отличията са общо 6, медалистите 4 Динамиката на автентичния стил и манията по втората употреба, която ни обединява в това да сме си ние От бабиния гардероб до бутиковите витрини, как пазаруването на употребявани дрехи вече не е нужда, а философия отвъд модата