Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Спилбърг подготвя сериал, който ще се гледа само нощем

Сериалът ще се излъчва онлайн по бъдещата платформа Quibi
Ключови думи: стивън спилбърг, нов сериал, новини

Американският сценарист и режиьсор Стивън Спилбърг подготвя нов сериал в жанра на ужасите. Този път Спилбърг ще се възползва от някои от възможностите на технологиите, като чрез тях ще въведе условия кога поредицата може да се гледа, съобщава Engadget.

Сериалът ще се излъчва онлайн по бъдещата платформа Quibi, която ще може да се използва само през мобилен телефон. Освен това приложението ще използва допълнителни данни, за да знае кога залязва Слънцето в района, където се намира всеки даден потребител.

Едва след залеза, потребителят ще има достъп до сериала, който за сега е с работното заглавие Spielberg's After Dark. Спилбърг планира да има 10-12 епизода през първия сезон на сериала, като вече е написал половината.

Ако потребителят се опита да гледа сериала през светлата част на деня, ще вижда само броят, който отброява часовете до залеза. И обратно, когато започне изгревът, достъпът до епизодите отново ще се спира до следващия залез.

Епизодите ще са кратки, около 10 минути. Те са съобразени с цялостната концепция на Quibi, която предвижда, че потребителите са в движение, когато използват телефоните си и искат да могат да гледат нещо кратко, например докато се возят в градския транспорт. Quibi най-вероятно ще тръгне през април 2020 г., като до тогава ще е готов и целият сериал на Спилбърг.

2
Коментара по темата
2.
nedevbs
16.06.2019 17:40:17
При сегашното положение в България, икономическо или както и да го погледнеш, ужасите не са ли напълно достатъчни, мисля, че даже ни идват в повече.
1.
baihui
16.06.2019 13:28:49
Малоумни евангелисти !
  Добави Коментар
90 лева станаха 90 евро, а първа линия се пази с тениски: Турист разказа за почивката си в Бяла Семейството платило две такси за паркиране, но се оказало нежелано на най-хубавите места на плаж „Шами“ Пожар край АМ "Тракия", шест екипа гасят Полицията е в готовност да спре трафика, ако димът обхване магистралата и видимостта стане опасно ниска
Осигуряват допълнителен паркинг на ул. „Булаир“ за SPICE MUSIC FESTIVAL На 7 и 8 август, петък и събота, пространството на Морска гара - Бургас ще събере хиляди фенове, за да ги срещне с едни от най-емблематичните имена на поп и евроденс музиката, клубната електронна сцена и латино ритмите Билет за „Мръсното копеле“ може да ви спечели вечеря за 200 евро в Dock 5 „Вярваме, че добрата кухня и добрата театрална постановка си приличат – и двете изкуства създават емоции, които остават дълго след края на вечерта. Те имат силата да събират хората, да срещат идеите им и да ги вдъхновяват за нови, затова с удоволствие подкрепяме подобни инициативи“, споделят организаторите.
Педофил ли е убитият на Младежкия хълм в Пловдив Това е основната версия на разследването  Ще се върне ли Натали Трифонова в bTV още през септември Водещата вече направи първите си професионални стъпки след раждането на Арън, но засега поставя майчинството пред телевизионния екран
На Преображение морето показва най-коварното си лице: Как да оцелеем в мъртвото течение „Мъртвакът“ може да отнесе навътре дори опитен плувец, а най-опасната грешка е човек да се бори с него и да плува право към брега НАП удари заведенията по морето: 700 нарушения при 2100 проверки 25 обекта по Черноморието са под постоянно наблюдение, а при част от тях оборотът скача с над 100%
Опасно над Вашингтон: Marine One на Тръмп премина твърде близо до пътнически самолет FAA потвърди моментна загуба на изискваната дистанция и започна проверка на действията на авиодиспечерите Задържаха тийнейджъри заради убийството на Младежкия хълм Разследващите проверяват дали мъжът от Кричим е бил примамен на предварително уговорена среща, сред версиите е и престъпление от омраза
Украински дронове удариха за втора нощ една от най-големите руски рафинерии Мащабен пожар избухна в обекта край Ярославъл, разположен на над 700 км от границата с Украйна Фабрика за смърт: 10 кг фентанил на ден се равняват на 5 млн. токсични дози Експерти виждат сигнал за промяна на наркотичния пазар, но предупреждават срещу прибързани изводи