Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Шокиращо! 11-годишни момичета се състезават коя ще сложи първа кондом на макет на мъжки член и да експериментират в орална и анална любов

Снимката е илюстративна
Ключови думи: Washington Examiner, момичета слагат презервативи върху изкуствен член, новини от Калифорния

Има моменти, когато културната пропаст между традиционалистите и погрешно наричаните „прогресисти“ е толкова голяма, че вероятно е безполезно дори да се опитваш да убедиш последните в нивото на неуместността на техните методи. За съжаление, в това за замесени деца, така че усилията са необходими, пише консервативният американски ежедневник Washington Examiner в материал, представен без редакторска намеса.

Такъв е случаят с жестокостите, които се извършват върху децата в Калифорния заради щатския Закон за сексуално образование от 2015 година. Най-стряскащи са новините, че няколко училища са спонсорирали „състезания с кондом“, в които 10 и 11 годишни момиченца се надпреварват коя ще бъде най-бърза в слагането на презерватив на анатомично правилен модел на мъжки полов орган. Плюс, според лидера на група от засегнати родители, ученици на 11 години са обучавани да експериментират с орален и анален секс с техните „партньори“.

Ако не разбирате защо тези неща са ужасно погрешни - ако не сте отвратени от тях - вие сте безнадеждни. Хиперсексуализацията на учениците в такава възраст е нищо по-малко от малтретиране на деца.

Възрастните, които се занимават с такова „обучение“ на деца, не трябва да могат да се крият зад идеята, че това е „образователно“. Те са за затвора.
Извън училищната обстановка, това същото поведение ще бъде на или над границата на неприлично поведение с малолетен. В други щати с по-традиционни нрави, това всъщност може да предизвика съдебно преследване. И напълно правилно.

Нещо повече, както съобщава Christian Post, „Новото ръководство за обществените и частните училища на щатско ниво е първото в страната, което изисква учениците да получават уроци на трансджендър теми, като с тях се започва от детските занимални (преди детската градина – бел. прев.) и детската градина. Докато родителите могат да избират дали техните деца да ходят на часовете по сексуално здраве, те не могат да извадят децата си от клас, когато се преподават уроци по „флуидността на половете“ и еднополовите бракове“.

Ако родителите искат да учат децата си за „половата флуидност“ на толкова ранна възраст, това не е въпрос, в който държавата трябва да се намесва. Някои от нас биха си помислили, че са лоши родители, но това е несъществено. Но ако някой извън дома си позволи да сексуализира децата по подобен начин, това е просто порнография (obscene – гнусно, покварено, скверно... – бел. прев.). Още по-лошото е, че тази „инструкция“ идва със санкцията на държавата и, на практика, се прилага под дулото на пистолета.

Ако служителите в училищата искат от 10 годишни момичета, докато момчетата гледат, да слагат кондоми и да разказват на 11 годишните за предполагаемите наслади на оралния секс, светът е полудял. Осъществителите на тази перверзна лудост не трябва да бъдат оставяни да се измъкнат.

Превод и редакция: Иван Христов, агенция Фокус

4
Коментара по темата
4.
ХХ
18.06.2019 18:54:55
@3
защото ако е вярно, заради такива отворковци като теб, ще дойде и у нас.
Затова.
3.
Какво ми насаждате някакви глупости
15.06.2019 15:35:43
Дори и да е вярно се случва някъде другаде, в друго общество, локален проблем, ако въобще им е проблем(щом за го разрешили, едва ли е насила).
Вие за какъв чеп го публикувате!? А? Какво целите, каква ви е идеята?
Ми то и в Индия се продават деца.. и у нас раждат 13годишни(по няколко пъти).. нима Азис не вдигна тежка сватба с Китаеца едно време и всички му се радвахте.. курви-певици вървят по няколко "музикални телевизии" и кво!? Ся ще се възмущаваме, че еди къде си нещо си..
2.
Abc
15.06.2019 15:09:53
Fake!
1.
trundafor
15.06.2019 14:33:04
Ще го плюнчат явно от малки.Баси либерастията.
  Добави Коментар
ЕК активира евро механизма за защита на вота в България преди изборите на 19 април Системата за ранно предупреждение ще действа до 26 април НАП започва всеки ден да публикува средните цени на дизела и бензин А95 Данните ще се изчисляват от фискалните бонове, а при цена от 1,60 евро за литър в три поредни дни част от гражданите ще имат право на месечна компенсация
Мадуро се чувства добре в затвора в Ню Йорк и тренира всеки ден Това заяви сина му, преди новото съдебно изслушване в САЩ  Разбиха печатница за фалшиви евро в Румъния след арестите в София Властите удариха международна група за фалшифициране на пари, а при акцията са иззети над 1,2 млн. фалшиви евро
Дете на 14-години е било принудено износи близнаците на майка си и приятеля ѝ И двамата са обвинени в сексуално насилие над дете 4386 дела са постъпили в Окръжния съд в Бургас през 2025 г., повече от 75% са приключени Окръжен съд Бургас отчете стабилни резултати и висока ефективност през 2025 година
Никола Цолов получи премия от 25 000 евро Държавно признание за силния сезон на пилотът във Формула 2 връчи министърът на младежта и спорта Моджтаба Хаменей дал благословията си за сделка със САЩ Арагчи е уведомил Уиткоф, че аятолах Моджтаба Хаменей му е дал своето "съгласие и благословия"
КЗП затвори заведение в Бургас Комисията напомня на всички търговци в туристическия сектор, че предоставянето на услуги без необходимото удостоверение за категоризация представлява сериозно нарушение и води до незабавни административни санкции Отличиха най-добрите във втория творчески конкурс в Несебър Проявата бе насочена към ученици от 5. до 12. клас, разделени в две възрастови групи и в нея взеха участие възпитаници от различни училищата на територията на Община Несебър
Два медала за СК „Бушидо“ на държавните първенства по карате в Несебър Александър Тетевосян спечели сребро и бронз при силна конкуренция в зала „Арена Несебър“ Орбан: ЕС няма пари, но тегли милиарди за Украйна Италия се справя фантастично, десницата е впечатляваща“, а италианският вицепремиер Матео Салвини е най-силният управляващ фактор на патриотите в Западна Европа. Но италианските патриоти са принудени да правят непрекъснати компромиси с Брюксел, каза той