Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Кошмар: 72-годишен айтозлия помете двама младежи на входа на гимназията по селско стопанство

Отново на зебра, но в Айтос!
Ключови думи: 72-годишен, айтозлия, катастрофа, пешеходна пътека, Айтос, младежи, новини

72-годишен айтозлия помете двама младежи на входа на Професионалната гимназията по селско стопанство (ПГСС) „Златна нива”. Инцидентът е станал на 21 февруари около 12 часа на ул. “Славянска” срещу входа на гимназията.

Астрата на възрастния айтозлия, който се движел с несъобразена скорост,  буквално налетяла на двама младежи. Те пресичали на пешеходна пътека, която се намирала в района на училището.

Единият от тях е 19-годишен от село Пещерско, а другият – 17-годишен от руенското село Разбойна.

 Младежите са получили охлузни рани, прегледани са и освободени за домашно лечение

12
Коментара по темата
12.
до 11
22.02.2019 16:10:21
отивай да си пасеш кравата
11.
Карнобатски До 7
22.02.2019 16:03:15
Педро кога лятото стават задръствания. Преди 15 години преди та отворят магистралата от Бс до Карнобат беше така. Но АПИ осъзна че вие Айтошките селяндури не моете да се оправите с кръговото и ви го остави. Баси и смешното уж градпе сте честно. Имате се за голяма работа Айтоскуте бекове но това минава само за пред селяните. Макар гледам че по коментарите селяните са се образовали доста за разлика от вас.
10.
Tokmakof
22.02.2019 15:41:14
Zashto v komentarlte ne se obelva l edna duma za 72 godishniyat dhofyor?Aaa sega se setih zashtoto shofyora ne e tsiganin i ne e vzimal naskoro shofyorska knishka.Ako beshe taka sega shteshe da valyat LAYNA naporaziya.
9.
до 8
22.02.2019 12:23:28
като вземат слабоумни деца в училища за нормални и като им връчат дипломите как да не вземат и книжки после.След това се чудите защо ви съдят слабоумни ,ми на затова ,защото законът им позволява .И такива ще ви решават съдбата майко мила.
8.
Това не може да продължава
22.02.2019 12:09:43
Въведете горна граница за шофиране, като след 60 години да ходят за медицинско всяка година. Зрение, реакции, всичко да се диагностицира и ако не е в ред да се отнема право на управление. Куцо, кьораво, сакато управлява автомобили. Едните не могат да четат и пишат, съответно не могат да прочетат една табела, знаците не знаят, а другите са с реакция на къртица над земята
7.
до 5
22.02.2019 11:33:22
Малоумен светофара е сложен заради натовареното движение през летния сезон ,когато задръстването стига до разклона за Пирне/8км/,един плиткоумен като теб как да си го обясни това? Добре че си останал в пещерата.
6.
до 5
22.02.2019 11:25:13
аслъ там от където идваш има само една голяма река и светофар не ви трябва.Една дъска с два пръта да гребете ,за да ходите на гости у родата.
5.
Пещерняк
22.02.2019 11:17:32
Абе Айтоски селядури. То имате един светофар в селското ви градче. И то забележете на кръгово светофар. Баси и тъпите селяндурските граждани на кръгово светофар!!! Явно капацитета ви е толкова че не можете да преминете през кръговото и са ви пляснали светлинна уредба. Боже опази ни от такива кандидат граждани.
4.
ахаххаха
22.02.2019 10:43:54
селтаци прости като ви знам умствения капацитет едвам ви стига мозъчето да пазите равновесие, чували са те за светофар или пешеходна пътека, дейба кривите грозни рязани тикви, всичките еднакво криви по калъп правени
3.
Пещерско
22.02.2019 10:19:34
То па един град. Само селяндури има в града ви. Селяните в Пещерско са трудолюбиви. Ти вземи да блъснеш някой от село ти еб.м майката. Тук и керемидите бият.
2.
do Peshtersko
22.02.2019 09:52:31
marsh na selo ve mursha, preebahte ni hubaviq grad, ba maikata
1.
Пещерско
22.02.2019 09:43:52
Ей мършиии. Ще го бием следващия който не спре на пешеходната.
  Добави Коментар
Трагедия в Лайпциг: Кола се вряза в пешеходци, двама загинаха, има и тежко ранени Шофьор с признаци на психично заболяване е задържан след инцидент, при който автомобил с висока скорост връхлетя пешеходци в центъра на германския град Мъртви делфини изхвърлени от морето край Варна и Слънчев бряг Експерти изследват новите случаи, търсят причините за тяхната смърт
„Движение в цвят“ по улиците на Бургас Djiro d’Italia Изкуството и спорта се срещат в морския град Бритни Спиърс се призна за виновна за опасно шофиране след алкохол и наркотици Певицата споразумя се със съда и ще отговаря по по-лекото обвинение след инцидент в Калифорния
Три жертви на хантавирус на круизен кораб, СЗО уверява: Рискът за общественото здраве остава нисък СЗО предприема мерки, но няма нужда от паника Гласуват разчетите, условията и лимитите за уреждане на бюджетните отношения Те ще са до приемане на бюджета за 2026-та. Предвидено е подпомагане на филмова продукция за живота, спортната кариера и високите постижения на Христо Стоичков
Какво се случва с парите ни, ако банката фалира Скритата защита, за която малко хора знаят: до 125 000 евро допълнително Светофарът на ключово кръстовище в Бургас ще бъде извън строя заради ремонт Временно прекъсване на работата на светофара на ул. „Демокрация“ ще затрудни движението утре
75 000 автомобила излизат от София за Гергьовден: Огромен трафик по основните автомагистрали Въвеждат ограничения за тежкотоварни камиони през почивните дни Панорама на средното образование в Бургас: Представят най-актуалните специалности Двудневно събитие представя иновативните специалности в бургаските гимназии и насочва кандидат-гимназистите към бъдещите им кариери
Варненските пожарникари почетоха героите си и поискаха по-добра защита На Международния ден на пожарникаря огнеборците си спомниха за Илия Дончев и пожара на танкера Ерма, спасил Варна от бедствие Дадоха ход на делото срещу Станимир Хасърджиев за наркотици, порнография и сексуални престъпления Четиримата обвиняеми, сред които и актьорът Росен Белов, отговарят по сериозни обвинения, свързани с насилие, наркотични вещества и порнографско съдържание