Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Икономист за доклада на ЕС: България е отличник на Балканите, целият свят съди за еврозоната по нас (ВИДЕО)

Затова и изискванията към нас са малко по-високи, поясни експертът
Ключови думи:
Отдалечи ли се България от еврото през последната седмица след доклад на Европейската централна банка и Европейската комисия, който казва, че сме готови по формалните критерии, но се поставят допълнителни условия.

„Според мен този доклад е най-добрият досега, който сме имали. Всъщност отличникът по всички параметри спрямо другите страни е България”, коментира в „Събуди се” финансовият анализатор Кузман Илиев в ефира на Нова телевизия.

„България е прецедент. Финансовият свят гледа накъде ще върви еврозоната чрез нашата страна. Затова и изискванията към нас са малко по-високи”, поясни той.

Относно притесненията за увеличение на цените след въвеждането на еврото, Илиев коментира, че повишаването няма да е нещо мащабно, защото цените са функция на паричната маса.

„Няма самото влизане в еврозоната да промени това особено и няма от какво да се притесняваме”, допълни Кузман Илиев.


8
Коментара по темата
8.
Професор Каручков
29.05.2018 17:39:19
Цял свят назе гледа :-) Ние сме мерилото, ние сме мащабът! От какво се оплакваме и за какво се притесняваме?! Казва го човекът : няма да поскъпнат заради еврото. Те и без него си поскъпват. Ако нещо е 2лв. , ще стане 2 евро и готово. (Само заплатите не.) Отличници сме, първенци! Бравос!
7.
Гришата
27.05.2018 10:04:49
Най много мигранти минават от тука
6.
Еха
27.05.2018 07:03:24
Този явно не си е пил хапчета преди ефир или си мисли, че тези които гледаме телевизия сме малоумници!!!
5.
ALF
26.05.2018 23:49:12
1986г. Р.Рейгън публикува обява, че заменя две крилати ракети за двама икономисти от Бг- "със същият разрушителен ефект."
4.
Как?
26.05.2018 16:09:42
Как допускат такива малоумници в ефир...? Нищо читаво ли не остана в тая държава???
3.
А.
26.05.2018 14:32:19
С такъв умен премиер няма как да не сме първи!!!Цъфтим и връзваме отвсякъде.Направо могат да ни завиждат.
2.
Психолог
26.05.2018 13:26:49
Този го изпуснахме от лудницата и не можа да си изпие хапчетата....
1.
Георги
26.05.2018 12:36:57
На тия либералчета с талибанските бради, зализаните перчемчета и големите очила (средство да убедят всички колко са умни) не им вярвам и думичка. И думичка.
  Добави Коментар
Пакистан започна военна операция срещу Индия Съседните страни водят боеве помежду си от три десетилетия насам 10 знаменитости, за които се говори, че не са добри в леглото Понякога сексът с актриси е като… буквално да спиш с диван
Направи гръмко изказване за Русия От Кремъл отдавна искат мир, твърди Лукашенко Новият папа е голям фен на... Лъв Четиринадесети е привърженик на италианския Рома
Много се харесват Памела Андерсън и Лиъм Нийсън - това ли е новата звездна двойка? Преследва я маниак Мъж тормози Анистън
Продават на загуба Бившата двойка иска да се отърве от имение Спират им парите? Скандал със Семен Новиков и Кирил Милов
Притеснителна информация за Варна Наркотици отведоха трима в арестите Извънредно: Крум Зарков се оттегля като секретар на президента Причината е идеята за референдум за еврото
Задава ли се потоп в областите Бургас и Ямбол  BG-ALERT с предупреждение за опасност Див екшън в Перник Четирима младежи са задържани