Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Паркинг отмъщение в жк. „Възраждане”, вижте как бургазлия „спаси” автомобила на свой съсед

Вероятно колата е била паркирана на „чуждо място” или пред нечий вход
Ключови думи: паркинг, шипове, шип, борисова градина, възраждане, автомобил, бургас, флагман

Бургазлия буквално спаси автомобила на мъж, който оставил возилото си в близост до Борисовата градинка в жк. „Възраждане”. Пред гумите на МПС-то бил поставен метален таралеж. Вероятно става въпрос за отмъщение на някой ядосан гражданин, който е сметнал, че паркомястото е негово.

Тъй като вариантът с вдигане на чистачки отдавна вече не стряска никого, изобретателният неизвестен човек решил да постави шипове пред возилото,  за да може да се спукат гумите, когато потегли. Именно по този начин си е помислил, че ще даде урок на шофьора, който паркирал колата си там.

Благодарение обаче на бургазлията, който забелязал случайно металния таралеж и го махнал от возилото, автомобилът е „спасен”, а  отмъщението пропаднало. Каква обаче е причината шиповете да се озоват пред гумите на колата, остава загадка. 
15
Коментара по темата
15.
Възраждане
07.04.2018 14:35:15
Синя зона в целия комплекс..да ги видим гражданите къде ще си оставят каруците като ходят на пазара или на работа..
14.
До 12
07.04.2018 14:18:37
Ми гражданин,не идвай на село и не си паркирай каруцата там
13.
Smith
07.04.2018 10:10:07
Що за идиоти сте? Тези тънки телчета се слагат на места за да не кацат гълъби и да не кендзат. Ама то трябва и малко мозък да имаш да се сетиш, че дори и директно да мине през него, гумата пак няма да се спука...
12.
Karo
07.04.2018 03:57:16
Всички селянин живеят във Възраждане ,и се смятат за голяма работа
11.
Кънчо
07.04.2018 00:52:14
Ако това устройство успее да пукне гума,аз ставам "таралеж".Може и женски...
10.
21
06.04.2018 20:06:46
Какъв център пък е Възраждане ? Това е най-запуснатия комплекс. Тъмен, кален, мръсен, разбит, криминален.
Понеже на нас българите всичко ни е на обратно, докато в белите държави центъра е административна част, тук си мислим, че сме хванали бика за рогата, ако кажем че сме от "Центъра". Селящина.
9.
реалист
06.04.2018 19:37:45
тъпо е когато някой който 30 години си спирал пред дома си мисли, че мястото е ''негово'' защото когато той отиде в другия комплекс или квартал или другия град къде спира той тогава на нечие ''чуждо'' място и редно ли е тогава да му .................. колата
8.
Е. Йордан
06.04.2018 18:41:02
Хаха ‘метален таралеж’ много сте забавни. Знам че ако няма новини ще има майтапи тук. Това се казва АвиСтранд за превенция на птици. НОИ може и метален таралеж хахах
7.
Az
06.04.2018 18:00:54
И как аджеба тва нещо ще пробие гумата не ми става ясно? Някой в предните коментари писа че се ползват за да не кацат гълъби това по ми се връзва
6.
АЗ
06.04.2018 16:55:41
Да бе,как не се сетих,че гражданите живеят в Меден курник
5.
селянин съм бате
06.04.2018 16:37:55
В центъра са най-големите селяци . Реална случка от преди няколко месеца. Спирам си пред една кооперация около операта . Пращам си смс за синя зоня и някакъв ми чука на стъклото и ми вика "Спрял си ми на мястото " .Казвам как така ще е твоето място като това е синя зона ,а то ми вика аз живея от 30 години тук и винаги си спирам тук
4.
БЛА БЛА
06.04.2018 16:37:22
Тези шипове ги слагат на первазите или на външното тяло на климатика да не кацат гълабите !!! паднали са от горе някъде,
какви гуми какви глубости
3.
Right
06.04.2018 16:14:20
Аз си правя смес от цимент и каменит против шумни ремуси. Много добре уплътнява. След това колата става безшумна и адски икономична.
2.
АБЕ
06.04.2018 16:05:00
То не е редно ама ще се падне някой по луд ще изчака един два дена след като му направят мизерията ще си напълни едно шише литър и половина с блажна боя ще му напрай няколко дупки на капачката после щото е бесен тоя човек дето са му напрайли мизерия ще мине и ще ошари 30-40 може и повече коли да ги поукъпе с блажна боя и после да се спасяват ама за сега още няма толкова луда да го напрай освен този който е писал коментара ама не се плашете това ми е идея която няма да усъществя
1.
Бургас
06.04.2018 15:57:18
" Граждани " от " центъра " .
  Добави Коментар
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Той даде на Беларус точно една седмица да изпълни искането Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии Най-романтичните зодиакални знаци – мечтатели и всеотдайни любими Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати Финансовият експерт сравни възнагражденията в Европа и посочи как добавките увеличават доходите в парламента
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06) Испания, Белгия, Аржентина, Франция, Португалия, Англия, Бразилия и Германия излизат в следващите дни Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини Внезапна смърт покоси собственика на „Пацони“ Пламен Здравков
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан Израел продължава да пречи на крехкия мир Скрит риск дебне Черноморието под земята Солената вода заплашва подземните сладководни пластове при суша, прекомерно водочерпене и сезонен туристически натиск
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ Американците не се отказват от пътуване, но избират по-близки дестинации, по-кратки престои и по-строг бюджет Гръцки остров пусна първия AI туристически гид Andros AI отговаря на въпроси за забележителности, хотели, плажове, транспорт и храна
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син Организатор и домакин на събитието е Регионална библиотека „Пейо Яворов“, а инициативата се реализира с подкрепата на кмета Димитър Николов и в партньорство с писателя Марин Трошанов АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията Тримата работници са от пътноподдържаща фирма и са били на терен за косене и почистване на отпадъци