Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

България си има нов милионер

Ключови думи:
Падна джакпотът в играта „Лото 6 от 47” на Националната лотария. Късметлия спечели 2 милиона лева. Освен това ще получи къща, спортна кола и 10-дневна почивка за двама в Дубай, съобщава Нова телевизия.  Джакпотът отново е презареден и очаква следващия късметлия. 

Печелившите числа в тегленето са: 2, 3, 7, 11, 28, 33, а щастливата комбинация е пусната в Благоевград.
0
Коментара по темата
  Добави Коментар
10 знаменитости, за които се говори, че не са добри в леглото Понякога сексът с актриси е като… буквално да спиш с диван Направи гръмко изказване за Русия От Кремъл отдавна искат мир, твърди Лукашенко
Новият папа е голям фен на... Лъв Четиринадесети е привърженик на италианския Рома Много се харесват Памела Андерсън и Лиъм Нийсън - това ли е новата звездна двойка?
Преследва я маниак Мъж тормози Анистън Продават на загуба Бившата двойка иска да се отърве от имение
Спират им парите? Скандал със Семен Новиков и Кирил Милов Притеснителна информация за Варна Наркотици отведоха трима в арестите
Извънредно: Крум Зарков се оттегля като секретар на президента Причината е идеята за референдум за еврото Задава ли се потоп в областите Бургас и Ямбол  BG-ALERT с предупреждение за опасност
Див екшън в Перник Четирима младежи са задържани Голям проблем с водата в... Село Полковник Серафимово