Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Гери-Никол напуска България! Иска да направи яката дупара световно известна

Ключови думи:
Гери-Никол обмисля да лиши българите от безценното си творчество и да емигрира в САЩ, откъдето звездният й блясък ще може да огрее целия свят. Наскоро певицата се върна от Ню Йорк и вече мисли за следващото си заминаване за страната на неограничените възможности – този път за постоянно.

За варненската тийнейджърка България е тясна. Тя драпа за световна кариера и още през пролетта обяви, че ще кандидатства в американски университет, където ще учи музика. За пътуването си до Америка миналия месец тя каза, че е било по повод седмицата на модата в Ню Йорк.

Говори се обаче, че истинската причина била съвсем друга. Гери и майка й били в САЩ, за да уреждат бъдещото образование на момичето там и да търсят евентуални продуценти, при които да развиват кариерата й. Седмицата на модата била само десертът към истинската работа, която двете имали да свършат.

„Въобще не ми се връщаше в България! Стана ми мъчно, като кацнахме тук, споделих това с мама”, призна момичето, когато стъпи отново за родна земя. То обяви, че амбициите му са много големи и далеч не се заключават в правене на регионални хитове като „Яката дупара” и „Направо ги убивам”, нито в кълчене по нощните заведения, където потни чичковци да му пъхат банкноти в пазвата. 

Гери искала творчеството й да блесне на световно нито, а това няма как да стане, ако действа от България.

Ето защо много скоро се очаква тя да се пресели за постоянно в САЩ. Оттам нататък не е ясно какво ще се случи с кариерата й. Варненската тийнейджърка обаче се готви да изгрее в световните музикални класации и да прави концерти като на Бионсе.

Само до преди няколко месеца тя се колебаеше дали да замине за САЩ или за Великобритания. След дълго мислене и обсъждане с майка си и баща си, решила, че Америка й подхожда повече. Преди да вземе това решение, прекара няколко седмици в Лондон, а сега – и в Ню Йорк.

Голямата ябълка й харесала много повече и до няколко месеца се очаква Гери окончателно да се пресели там. Не е изключено поне на първо време с нея да пътува и майка й, пише в. "Уикенд".
4
Коментара по темата
4.
......
13.10.2017 01:00:52
А така Гери. То тук какво е?!? Решиш да разпуснеш с малко беличко и няколко момчета на куп и хоп на следващият ден цяла България знае. Там поне никой няма да те знае какви ги вършиш.
3.
Факт
12.10.2017 21:21:59
Пожелавам й да отива в Америка и да не напомня за жалката си самоличност повече.
2.
МНОГО ЩЕ МИ ЛИПСВА !!!
12.10.2017 19:57:41
.
1.
Ха
12.10.2017 18:58:19
Ами кво да прави в БГ?
Но там сам неграмотници и некадърници останаха. Свестните хора ги няма. В това число слагам и себе си.
  Добави Коментар
Фортуна се усмихна на Левски, ЦСКА и Григор Димитров Футболните отбори с преодолими съперници в Европа, Гришо ще бъде част от Уимбълдън 13-месечно момченце бе убито, 10 трагични пропуска на системата Смрязаващ случай във Великобритания
Защо Gen Z плаща за тишина Това е отговор на свят, в който закупуването на жилище, създаването на семейство и дългосрочната сигурност изглеждат трудно постижими Туристическият бранш на спешна среща с АПИ. Стана ясно кога приключват ремонтите на АМ "Тракия" За улеснение на трафика до приключване на ремонтите на АМ „Тракия“ всеки петък от 16 ч. до 23 ч. и в неделя от 15:30 ч. до 22 ч. ще се ограничава движението на тежкотоварните камиони
Община Бургас ще подмени стари и опасни дървета по ул. „Оборище“ Експертна комисия е обследвала дърветата и е установено, че голяма част от дърветата са с нарушена коренова система КУБ с официална позиция: Не сме анклав или престъпна групировка Цялата дейност през 2023–2026 г. е изцяло потвърдена с официални документи
Ще има ли зоополиция и ефективни присъди срещу насилието над животни Според активиста Явор Гечев липсват работещи механизми за прилагане на законите „Двигателят на времето“ събра иновативни училища в Бургас! Регионален образователен форум по Национална програма „Иновации в действие“ обедини образователни институции, университети и ученици в тридневна среща за обмен на добри практики и модерни решения в обучението
Европарламентът затяга мерките срещу изкуствения интелект Повечето от разпоредбите на Закона за изкуствения интелект ще започнат да се прилагат на 2 август 2026 г След палежа: Скопие уверява, че насилието няма да бъде толерирано Задържан е 44-годишен мъж, а разследването продължава
България е сред страните с най-добро качество на водите за къпане в ЕС Оценката и интерактивната карта, изготвени от Европейската агенция за околна среда (ЕАОС) в сътрудничество с Комисията Автомобил блъсна 4-годишно дете до площадка в Девин Водачът е тестван за алкохол и наркотици - пробите са отрицателни