Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Кошмар на пътя! 21-годишен шофьор на микробус се вряза в дърво край Карнобат (СНИМКИ)

Ударът е бил сериозен, предницата на возилото е смачкана
Ключови думи: катастрофа, карнобат, микробус, тежка, пострадал
Тежка катастрофа с микробус прати в болница млад мъж. Инцидентът е станал на Хаджигергиевата чешма край Карнобат, съобщават читатели на Флагман.БГ. По първоначална информация микробус, разнасящ месни продукти, е излязъл от пътя и се е ударил в дърво. На място са пристигнали екипите на Пътна полиция и пожарна, които се опитват да установят причините за инцидента и да извадят возилото от канавката.


Флагман.БГ узна, че пострадал при самостоятелната катастрофа е 21-годишен мъж. Той е откаран в УМБАЛ-Бургас с множество счупвания. Младежът е настанен в отделението по ортопедия и по-всяка вероятност ще му бъде извършена операция.
19
Коментара по темата
19.
Бай Недял
28.08.2017 11:35:53
Къде видя тая злоба,че съм изливал?Написах само,че младите не могат да шофират???При мен лошото се случи....жена ми са проеба на стари години.А колкото до "брата" олигофрена пръв тръгна да обижа.Аз говорех в множествено число,като цяло за шофьорчетата в канафки!!!Заболекарче да го туря и на твоита майка!!
18.
Dentist
16.08.2017 20:41:58
Бай Нидял ли си, не те знам какъв си и откъде си, но ще ти кажа, че няма ненаказано зло на този свят. Злобата, която изливаш по сайтове, говори за теб, че си много комплексиран и се храниш със чуждото нещастие. Хора, като теб рано или късно ги застигат много по- лоши неща. Осъзнай се и вместо да злостовиш по хора, които нищо лошо не са ти направили, обърни внимание на семейството си защото утре може да се случи същото на твоите близки. Хора като теб заслужават да им се случи нещо лошо, за да осъзнаят през какво минават хората.
17.
Brata
13.08.2017 19:45:32
Kak sa kazvash dai fb e pedal nasran da te pogreba pri maika ti i bashtati
16.
Brata
13.08.2017 19:42:25
Koq aleq kade kaji e da ti eba maikata v groba ot kade si umirash mishka smeshna az sum v bs kaji kade pokrit smeshnik sigurno si 12 kila napikan shssshta izqm koga i kade halei kaji koq
15.
Бай Нидял
13.08.2017 14:09:26
Смешник в Халеята съм.Ела да го туря на майка ти...мн обичам.
14.
Aàaaa
13.08.2017 07:03:58
Каква е тази дата петак 13 август 2017
13.
Brata
12.08.2017 20:32:28
Da se vidim e bai nidql mishka pokrita smurt bokluk shte eba az teb jenati dushtqrq ti maikati i bashta ti bokluk chakam te koga i kude da izcheznesh mishka pokrita anonimna zaradi takiva kato teb sme na tva deredje parazit chakam te koga i kude....
12.
Do7
12.08.2017 15:04:02
Kak e shte se opravi li
11.
....
12.08.2017 15:02:42
Kak e tenio shte se opravi li? Dano se opravi...
10.
До бай Недял
12.08.2017 14:36:47
Бай Недял ли си, бай Мангал ли си не те знам. Само един съвет чадо ще ти дам. Смени си дилъра и стой повечко на сянка, че с тоз' акъл ....следващото дърво е за теб запазена марка.
9.
Rumi
12.08.2017 12:04:28
Тенч, днес целия цех те говорим и се молим за теб. Пожелаваме ти всичко да мине успешно и скоро пак да се върнеш сред нас жив, здрав и вечно усмихнат.
8.
Бай Нидял
12.08.2017 10:06:31
Много обичам да черпя хора на,които еба жените!!!Но това не означава,че моята трябва да се запуква....Аз еба тя седи !!
7.
Silviq
11.08.2017 23:19:59
Не ви пожелавам да ви дойде такова нещо на главата на вас и на вашите родители защото сега обиждате и се подигравате ама колелото се върти днес е той утре ще си ти :) Ако ще бъдете съпричастни към него пишете ако вечерта ви е скучна и сте дошли тук да се забавлявате няма да стане
6.
Kameliq
11.08.2017 23:18:35
Are sprete da si pishete maloumnite anonimni komentari glupaci moje li edin pat da ne obsujdate bez da znaete kvo e stanalo shibanqci pishete kat e za nqkoi vash blizuk smeshnici
5.
Silviq
11.08.2017 23:14:57
Аз съм приятелката на момчето тъпите си излишни коментари ги избивайте някъде другаде . Нито знаете какво е станало за да обиждате нито нищо .
4.
Brat mu
11.08.2017 22:39:48
Maika vi da eba miski anonimni dano hubu da ne vidite gadove
3.
Бай Нидял
11.08.2017 20:02:23
Там също върлувам аз.Научете се да карате тъпаци!!!Цял живот учи иби Матковца ;)
2.
ххх
11.08.2017 18:50:24
Ако беше настанен в кардиология байпас ли щяха да му слагат? Пак тъпи флегмански съждения....
1.
пот
11.08.2017 17:29:46
язък за Суджуците
  Добави Коментар
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии Най-романтичните зодиакални знаци – мечтатели и всеотдайни любими
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати Финансовият експерт сравни възнагражденията в Европа и посочи как добавките увеличават доходите в парламента Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06) Испания, Белгия, Аржентина, Франция, Португалия, Англия, Бразилия и Германия излизат в следващите дни
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини Внезапна смърт покоси собственика на „Пацони“ Пламен Здравков Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан Израел продължава да пречи на крехкия мир
Скрит риск дебне Черноморието под земята Солената вода заплашва подземните сладководни пластове при суша, прекомерно водочерпене и сезонен туристически натиск Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ Американците не се отказват от пътуване, но избират по-близки дестинации, по-кратки престои и по-строг бюджет
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид Andros AI отговаря на въпроси за забележителности, хотели, плажове, транспорт и храна "Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син Организатор и домакин на събитието е Регионална библиотека „Пейо Яворов“, а инициативата се реализира с подкрепата на кмета Димитър Николов и в партньорство с писателя Марин Трошанов
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията Тримата работници са от пътноподдържаща фирма и са били на терен за косене и почистване на отпадъци Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ „Ако го затворите, няма да имате държава“, каза Тръмп