Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Reuters съобщи печална новина! Родители отишли да приберат децата си от арена "Манчестър" и намерили смъртта си!

Ключови думи:
Полският външен министър Витолд Вашчиковски съобщи, че семейна двойка от страната е загинала при самоубийствения атентат в Манчестър, предаде Reuters, цитирана от Блиц.

„Родителите са отишли след концерта да приберат дъщерите си и за жалост получихме информация, че са загинали. Децата са в безопасност“, съобщи Вашчиковски в ефира на местна радиостанция.

Министърът добави, че още един полски гражданин е ранен при взрива и е подложен на операция.

Припомняме, че вчера в Лондон е арестуван предполагаем съучастник на атентатора Салман Абеди.

В съобщение, публикувано днес на официалния сайт на Скотланд Ярд, се казва, че задържаният във вторник вечерта е трябвало да се качи на самолет, пътуващ за Турция. Операцията е проведена заради възможното му преминаване в Сирия. След задържането мъжът е бил отведен в полицейски участък в южната част на британската столица.

В момента полицията извършва обиски на два адреса в Северен Лондон. В съобщението се посочва, че задържането е свързано с терористичната атака в Манчестър.  
0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Тайсън Фюри скърби след трагедията с хора от щаба на Джошуа Вълна от съпричастност към Антъни Какво да не правим в новогодишната нощ, ако искаме щастлива година Две популярни поверия, които обещават по-добра година, ако ги спазите
Владимир Кличко: Сърцето ми е с Антъни Джошуа Вълна от съболезнования към Ей Джей В името на Испания: Раул Гонсалес свали напрежението от Ямал Легендата не бърза да товари младока с прекалени изисквания
Медведев със смразяваща фраза за Зеленски "Трябва да се крие до края на живота си", твърди руският висш политик Созопол посреща 2026 под звездите с музика, шампанско и морска магия Морският град ще отброи последните секунди на 2025 година с празничен концерт, фойерверки, шампанско и традиционно Дунавско хоро под звъна на обновената часовникова кула.
Трент извършва огромно предателство? Твърдят, че го искат 3 гранда от Англия, Ливърпул не е сред тях Три зодии започват новата година с неочакван късмет Още в първите дни на януари ще усетят промяна, която ще им даде силно начало и увереност
Дженифър Лопес отказва да ходи на интимни срещи Попдивата се наслаждава на самостоятелния си живот и не търси нова връзка Какво ще се случи с пазара на недвижими имоти след Нова година "Ще има забавяне на темпа на ръст на цените, а през следващите 2-3 години се очаква той да бъде умерен", коментира председателят на УС на Националното сдружение на недвижими имоти Бочев
Звънът на джамалите ще събуди Сакар – Орешник посреща Новата година с древен ритуал Мъжете от тополовградското село ще облекат овчи кожи и ще обиколят домовете в първите часове на 2026 година, за да прогонят злото и да благословят новото начало. Жена блъсна мъж на пешеходна пътека пред куп полицаи Пострадалият е приет от спешна помощ със сериозна травма, но е в стабилно състояние