Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Доналд Тръмп с първи емоционални думи за мощния удар с "Майката на всички бомби"

снимка: Reuters
Ключови думи:
Държавният глава на САЩ Доналд Тръмп заяви, че "много, много горд“ от военните на Вашингтон, които детонираха в източната част на Афганистан най-мощната бомба, с която разполага американската армия, предава информационната агенция toloNEWS, цитирана от "Канал3".

"Много, много се гордея с тези хора. Още една много успешна мисия. Гордея се с нашите военни“, заяви Тръмп след ударите в провинция Нангахар от късните часове на четвъртък, в резултат на които бяха ликвидирани 36 членове на близкоизточната радикална групировка "Ислямска държава“. 

Коментирайки бомбардировката с "майката на всички бомби“, Тръмп подчерта, че е дал "пълно разрешение“ на американските военни командири да извършат операцията, допълвайки, че в това отношение е демонстрирал "огромна разлика“, в сравнение с политиката на администрацията на предходния президент Барак Обама.
6
Коментара по темата
6.
Арманд Хам
14.04.2017 22:12:46
Arm and hammer . Липсва му само чука. Стар комунистически плакат.
5.
фон Браун
14.04.2017 18:10:28
Тъпо е най-мощната конвенционална бомба да се хвърля насред нищото. Къде-къде по-интересно щеше да е да пуснат 5-6 насред Манхатън. Ей тъй, от любопитство. Да видим какви ще са пораженията и реалната и мощ. А те кво? Един кратер на майка си в гъза и само 36 мангала в небето. Излагация!
4.
morukutu
14.04.2017 18:09:55
Съгласен, тоя Тръмп е простак на 100 процента. И да не се радва много, руснаците имат АВБПМ, "бащата на всички бомби ", четири пъти по мощна от американската!
3.
654
14.04.2017 16:24:58
Не може да се очакват правилни ходове от неуравновесени хора! Политиката на Обама остава непроменена и при Тръмп!
2.
do1
14.04.2017 15:55:28
Напротив! Точно един такъв луд трябва да оправи нещата! Видяхме ги наще моралисти от Европа до къде я докараха, атентати ежедневие....
1.
o==)====>
14.04.2017 15:41:09
Ей тоя издухан старец ще запали света. Пуши пура, седнал върху буре с барут
  Добави Коментар
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата Евростат отчита ръст от 33,9% у нас през май 2026 г. спрямо май 2025 г. Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми Звездата от Top Gear вече шофира по-бавно, ходи повече пеша и яде вегетарианска храна
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете Жертвата е 33-годишният Кайл Беван, който е посегнал на 2-годишно Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна Софийският градски съд е вписал прекратяването с решение от 26 май
Сигнал до Флагман.бг: EVN ни тероризира! Токът в жк "Възраждане" постоянни спира, уредите ни гърмят! От половин час на ул. "Цар Самуил" нямаме ток, никой не ни дава обяснение защо и кога електрозахранването ще бъде възстановено, алармират хората Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище Депутатът Константин Проданов бе категоричен, че не целят да ударят никого, а да има по-голяма справедливост
В Русия се подиграха на Стармър, предложиха му да коси трева Захарова мупредлага работа на половин работен ден Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен Дамите на възраст между 54 и 77 години от СКХГ „Черноморец“ покориха публиката с фолклорния си танц „Нестинарки“
Цените на дизел и бензин почти се изравниха Някои бензиностанции вече продават горива за под 1.50 евро за литър Наберете тези вълшебни билки по изгрев на Еньовден, за да отключите лековитата им мощ! Еньовден е един от най-обичаните и мистични български празници. Той се отбелязва на 24 юни и е свързан със слънцето, росата, здравето, пречистването и силата на природата
35-годишната звезда от “Шербет от боровинки” починала след тежък запой Екранната Ъшъл се депресирала и алкохолизирала през 2025-а, когото огромен зъл пес убил на улицата паленцето й Пучи Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента Очаква се тя да бъде разгледана и гласувана от народните представители в пленарна зала през тази седмица