Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Двойките с най-много оргазми са...

Ключови думи:
Обширно изследване на фирмата за презервативи "Дюрекс" във Великобритания установи, че най-удовлетворяващ секс имат двойките, които живеят на семейни начала, като в 88 на сто от случаите те достигат до оргазъм поне веднъж седмично.

При женените двойки 58 процента достигат до оргазъм поне веднъж седмично, докато при незадомените процентът е 57 на сто.

Констатирани били доста големи разлики между мъжете и жените в национален мащаб. При мачовците били наблюдавани 3,5 оргазма седмично, докато при дамите - 2,1.

Освен това лондончани достигат по-често до оргазъм, в сравнение със средната норма за страната, пише в. "Метро".
Според събраните данни 71 процента от жителите на Лондон получават сексуална наслада поне веднъж седмично. В същото време средностатистическият процент за жителите на Великобритания е 62 на сто.
Но не всичко било цветя и рози в Лондон. В столицата се разигравали най-много симулирани дамски оргазми - 17 на сто от лондончанките доверили, че преиграват насладата поне веднъж седмично при средна норма за страната от 10 процента.

В същото време проучване, поръчано от компанията за презервативи SKYN, установи, че мъжествеността на средностатистическия британец се е удължила изненадващо с 2,54 сантиметра от 2015 година насам, съобщава в. "Метро".

От него проличало, че при мъжете на възраст между 18 и 34 години, при среден размер на пениса от 13,1 сантиметра през 2015 година, се е достигнало до забележителните 15.6 сантиметра в наши дни.

Проучването на компанията за презервативи обхванало 3037 сексуално активни мъже, като то се доверило на техните собствени измервания.

Нарастването на мъжките размери за толкова кратко време не може да намери рационално обяснение. Някои шегаджии го свързват с освобождаващото въздействие на Брекзита.

Други, по-скептично настроени люде, изтъкват обстоятелството, че анкетираните сами са предоставяли данни за своята мъжественост, при което те спокойно са могли да надпишат някой и друг сантиметър.
0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Актьорите във Великобритания се надигат срещу ИИ по модела на Холивуд Синдикатът Equity настоява за съгласие, прозрачност и справедливо заплащане при използване на изкуствен интелект Орбан: Спряхме Европа на ръба на война с Русия Премиерът на Унгария акцентира, че Будапеща настоява за мир и отказва да финансира Украйна
Уиз Калифа осъден на 9 месеца затвор в Румъния за притежание на наркотици Апелативният съд в Констанца отмени глобата и наложи ефективна присъда по строгия румънски закон за наркотиците ПП „Величие“ последна влиза при Радев, идва ред на мандатите Най-малката парламентарна група е последна в графика на държавния глава, след което започва решаващата конституционна процедура
Карлос Насар подкрепи Златев, но обжалванията го тласкат към Бахрейн Херкулес постави ултиматум за бъдещето си в българския национален отбор Астрономическата зима настъпва на 21 декември в 17:03 ч. - поздрав от Берлин с българска зимна приказка Най-късият ден от годината идва
Разнобой във федерацията: Шамил Мамедов ще се състезава за България въпреки Станка Златева Борец от Дагестан ще носи българския флаг, президентът на федерацията е категорично против Тревожно замърсяване на въздуха в София и Пловдив: Над 400 микрограма фини прахови частици Безветрие и мъгла създадоха опасна концентрация на замърсители в ниските слоеве на атмосферата
Владимир Мирков: Дом се купува сега - цените само ще растат, няма как да паднат Брокери и инвеститори очакват ръст на предлагането, но не и спад в цените на имотите Православният свят почита Св. Бонифаций - не давайте пари назаем и не прекалявайте с работата днес Ден за тишина и молитва: вярващите се обръщат към светеца за здраве и закрила
Ограничения за тирове по АМ "Тракия", "Хемус" и "Струма" в дните преди и след празниците АПИ въвежда временни забрани за движение на камиони над 12 тона по ключови трасета Прогноза за времето: Мъгла, слънце и слаби дъждове в края на седмицата Слънчеви часове след мъгливите сутрини, но неделният ден носи облаци и дъжд