Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Пътничка намери споделен превоз за Ловеч през Фейсбук, но й се случи случка в сива „Хонда Сивик“

Ключови думи: споделено, пътуване, луд, шофьор
Пътничка, избрала да пътува чрез споделено пътуване по Фейсбук от София за Ловеч разказа, че по тази линия пътува младеж със сива „Хонда Сивик“, който не спазва никакви правила, пише „Телеграф“.

„Постоянно караше с превишена скорост, на остри завои се влизаше с газ, все едно сме на състезание. Ограничения никъде не се признаваха. Пътувам със споделено пътуване от години, но такъв ужас не бях изпитвала“, разказва пътничка, избрала да се прибира към родния си град не с автобус, а чрез уговорка в социалните мрежи.

Повечето клиенти, избиращи този тип услуга, я предпочитат, защото последните автобуси за Ловеч например са в 17 часа, а масово хората работят до 18-19 и ги изпускат.

„Ще продължа да ползвам услугата, но вече се старая да се возя при по-улегнали и познати шофьори“, коментира още пътничката.


3
Коментара по темата
3.
Комбала
11.04.2017 07:12:31
Беше грозна,дебела и нахална,постоянно се хващаше за скоростния лост и нарочно го бъркаше с друг такъв,затова човечеца бързаше да махне този кошмар от колата си.
2.
Geto Burgas
10.04.2017 21:54:52
Yavno che kmeta ne spodelia che triabva transport za Sofia.
1.
Emo
10.04.2017 21:46:06
Това е много тъпо, споделени пътувания глупости, ако не е със познати, да се радва че е жива или че не са спряли някъде да я правят нещо риск за 5 лева да спестиш не си заслужава.
  Добави Коментар
Грабвайте велосипедите, Greenburg+ ви канят на велотур на 18 май Целта на събитието е да насърчи използването на велосипеда като устойчив, екологичен и здравословен начин на придвижване Мария Елена прави най-вкусните и здравословни кюфтета от тиквички С тази диета отслабнах с 10 кг за един месец, споделя тя
Съдбовните години в живота на всяка зодия, след тях никой никога не е същият Важните години в живота на човек могат да бъдат изпълнени както с добри и приятни събития, така и с трудни и разрушителни, казват астролозите Приключвала с публичните демонстрации на... Никога повече не искам да говоря публично за мъжа в живота ми, отсече Светлана
Каза тежки думи Косара не е на себе си от ревност Дарява космическа сума "Хората ще казват много неща за мен, когато умра, но аз съм решен "той умря богат" да не е едно от тях", написа Бил Гейтс
Румен Радев: Отдаваме почит към саможертвата на милиони хора Днес е Деня на Европа Червена боя на входа на Министерството на културата, има задържан Не са ясни мотивите за вандалския акт
Стрелба в София Нарушилият закона е пуснат под домашен арест Брутално провинение във Варна! Полицаи са били принудени да... Служители на реда оставят автомобила си и догонват пеша кола с мъртво пиян шофьор
Издирват 16-годишния Виктор Семейството на момчето е разтревожено Млад мъж погази закона в Айтос Открадна чантата на 32-годишна жена