Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Гавра! Родоотстъпниците от Българският хелзинкски комитет смятат, че погромът в Харманли бил манипулация, за която са виновни българите!

Ключови думи:
Българският хелзинкски комитет (БХК) разпространи изявление до медиите, според което бунтът в Харманли на мигрантите, погромът и палежите, били организирани от патриотичните партии в България, за да извлекат политически дивиденти.
Ошамареният наскоро в София председател на БХК Красимир Кънев очевидно не е забелязал, че обитателите на бежанския лагер държаха с часове полицията и жандармерията на нокти, крещяха и мятаха железа и камъни по служителите на реда и раниха 24-има от тях, палеха и рушаха държавното имущество.

Според Кънев обаче, сигурно това не се е случило реално и някой искал да натрупа предизборни дивиденти от малко кръв и много медийна истерия.

Самозабравилите се „пазители на европейските ценности“ от БХК, радетели за правата на убийците и изнасилвачите, както и грантово зависимите „протестъри“ и присъдружните им медии от кръга „Капитал“, вече разпространяват в социалните мрежи фотографии на бити мигранти и твърдят, че горките хора били нападнати от полицията, докато мирно стояли в стаите си.

Може би хората в Харманли, живеещи от месеци в страх и непрестанно сигнализиращи за проблемите с бежанците – повечето от тях млади и здрави мъже, заслужават поне уважението, пред тях да застанат лично Красимир Кънев и активистите му от БХК, заедно с журналистите Татяна Ваксберг, Полина Паунова и адвоката Николай Хаджигенов и прочие „либерални“ персони, които да им обяснят, че мигрантите са жертва на манипулация?
3
Коментара по темата
3.
Ротшилд
25.11.2016 22:22:32
На този предател Красимир Кънев му пожелавам децата му да бъдат брутално изнасилени от група емигранти.Или,ако няма такива да хванат и изнасилят него.Долна продажна соросойдна курва!
2.
Митко
25.11.2016 16:47:51
Тези от БХК докато не ги осъдят за антибългарска и антидържавна дейност няма да мирясат!
1.
Георги
25.11.2016 15:41:40
Малко го биха тоя плужек. Трябваше да му смачкат зализаната главица.
  Добави Коментар
Млад мъж погази закона в Айтос Открадна чантата на 32-годишна жена Бургазлийка реши да краде, полицията я сгащи Извършителката върна задигнатата вещ
Празник е! Могат да почерпят хората казващи се... Летен Никулден е Първият папа Лъв е изключителна личност Успява да се разбере с Атила, спасява Рим
Интересно време днес Слънчево през деня, много валежи вечерта Обиди политици от Украйна и Западна Европа Медведев с краен изказ
Състоянието му се влошава Твърдят, че Бийбър е в секта и е загубил огромно количество пари "Честито, Кирчо" Станка Златева лаконична в разговор с Милов след триумфа му, разкри борецът
Не е добре със здравето "Мич" от сериала "Спасители на плажа" се подготвя за операция Хвана си 2 пъти по-младо гадже, но... Твърди се, че Александър май се задява с по-млади жени
Хвърли голяма бомба В спорта... Руши се завръща на сцената в Бургас – клубен концерт на Морска гара с хитове, класа и парти до зори DOCK 5 няма аналог в морския град – и точно затова вечерта с Руши ще бъде не просто концерт, а култово събитие