Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Находка! Откриха съкровище на кораб, потънал преди 1600 години

Ключови думи:
Израелски археолози откриха бронзови статуи и 20 кг монети от търговски кораб, потънал преди 1600 години. Откритието е направено от двама водолази преди няколко седмици в пристанището от римско време Кесария в източната част на Средиземно море.

Намерена била още и бронзова лампа с лика на бога-слънце Сол, фигура на богинята на Луната и фрагменти от бронзови статуи, съобщи Нова тв.

Според учените корабът вероятно е попаднал в силна буря, докато е влизал в пристанището и е потънал, след като се ударил в скали.
2
Коментара по темата
2.
Dongying
17.05.2016 13:00:45
Флагман имат забрана за илюстративни снимки
1.
Мечо Кух
17.05.2016 12:51:15
Снимката е илюстративна .
  Добави Коментар
Направи гръмко изказване за Русия От Кремъл отдавна искат мир, твърди Лукашенко Новият папа е голям фен на... Лъв Четиринадесети е привърженик на италианския Рома
Много се харесват Памела Андерсън и Лиъм Нийсън - това ли е новата звездна двойка? Преследва я маниак Мъж тормози Анистън
Продават на загуба Бившата двойка иска да се отърве от имение Спират им парите? Скандал със Семен Новиков и Кирил Милов
Притеснителна информация за Варна Наркотици отведоха трима в арестите Извънредно: Крум Зарков се оттегля като секретар на президента Причината е идеята за референдум за еврото
Задава ли се потоп в областите Бургас и Ямбол  BG-ALERT с предупреждение за опасност Див екшън в Перник Четирима младежи са задържани
Голям проблем с водата в... Село Полковник Серафимово Гръмна бомба за него Ще води "белия балет"