Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Нафтата се извини за позорната загуба от Литекс

Ключови думи:
Спортно-техническото ръководство и целият отбор на Нефтохимик поднасят извинения към всички привърженици на отбора за недостойната загуба от Литекс, във вчерашната домакинска среща.

Поемаме отговорност за безволевата игра и крайно лошия резултат и благодарим на всички, които вчера бяха на стадиона и въпреки всичко ни подкрепяха до края. Феновете на Нефтохимик са доказали през годините, че стоят зад отбора и в добри и в лоши моменти и не заслужават срама, който вчера изпитаха заради представянето ни.

Уверяваме ви, че ние също се срамуваме, но единственият изход от тази ситуация е да превъзмогнем поражението и да се концентрираме върху следващите мачове. Ще направим всичко по силите си, за да отстраним причините, довели до този обиден завършек на срещата с Литекс и за да не допуснем нови срамни загуби.
7
Коментара по темата
7.
до бат Ицо
12.04.2016 21:32:44
Бат Ицо, излез от алкохолното опиянение, какъв футбол, какви 5 лева? в този Мастер, който миналата година стана Третия Нефтокомик, нищо няма да стане
6.
Червен Изгрев
12.04.2016 21:30:50
Зелен Изгрев, от тебе само тръба в главата ще ни спаси...след 5 дни, нека забравиш и ще ти дойдем изненадващо на гости
5.
АнтиФлегман
12.04.2016 21:29:28
флегман, а вие как отразихте въпросното 0:6, което можеше да бъде и 0:9 без проблеми? Къде ви е текста?
4.
ИСТИНАТА
12.04.2016 17:13:31
Сега трябва много внимателно да се анализират нещата и да не се пребързва с крайни изводи . Ясно е че половината момчета нестават и за В група . Добре е че Диян Петков иска да работи с млади момчета но те трябва да са качествени а не игонени или отказани от отбори от А и Б група. Да може би от всички взети 1, 2 ще станат но това достатъчно ли е за сглобяване на боеспособен отбор за Б и после атакуване на А група. Нищо страшно не е станало просто трябва да се реже от кокала. Започвам да казвам нещата малко по отрано . Феновете искат наши момчета от региона само да играят в отбора . ОК ама те дали толкова много милеят за Нефтохимик . Нли обичат отбора и феновете си защо се продадоха за 200 лева повече и отидоха в Поморие , Созопол , Несебър . Е нали обичате и милеете за Нефтохимик защо не направихте компромис и когато ви поканиха Диян Петков и Димчо Ненов не дойдехте в Нефтохимик . Не ви прави чест а и мисля че вече няма да имаме нужда от вас защото новия спонсор заедно с г-н Бошнаков ще правят ЧИСТО НОВ отбор който да е боеспособен в А група и да не се явявя някаква боксова круша . Ние феновете знаем как стоят нещата - тези момченца взети от на майната си незнаят какво значи НЕФТОХИМИК и си мислят че са тук да ходят на плаж да чукат Бургаски момиченца като им се плащат около 1000 лева и им се осигурява квартира . Стоп може да ви се стъжни живота когато следващия път ви извикаме пред феновете да давате обяснение и да сте с наведени глави . Според мен нетрябва да се пипа на този етап тренерския екип . С тези момченца толкова . Чест и почитания на г-н Бошнаков за парите които налива и много добре знае че никога няма да си ги върне . Трябва да се коригира обаче екипа който ще бъде и ще се занимава с отбора . Трябва да е човек любимец на феновете дал много за отбора в славните му години . Трябва да се покани Митко Трендафилов . Трябва да се махне най после Николай Тодоров който е недолюбван от половината фенове на отбора . Няма място в ръководното тяло . В новата А група ще участваме с нов и боеспособен отбор с интересни имена и водещи в отбора . Тогава и хората ще се върнат по стадионите и ще плащат и 10 лева за билет защото знаят че ще има футбол , спектакъл , желание за игра , хъс , спортна злоба , себераздаване , гонене на победата до последната секунда . Ето тогава стадиона ще се пълни и ще идват по 5 ,6, 7 000 човека на стадиона . Сега прощаваме тази тежка загуба но НЕ Я ЗАБРАВЯМЕ . С уважение от един болен фен на НЕФТОХИМИК .
3.
ZELEN IZVERG
11.04.2016 20:36:15
Пак ще ядете тукати смешни шаранчета! И жалбите няма да ви спасят. ;)
ПС: ПОЗДРАВИ ОТ GREEN FIGHTERS
2.
АКУЛИ- ЮНАЦИ
11.04.2016 17:02:21
МНОГО ПОЗДРАВИ ОТ ЧЕРНОМОРЕЦ БС
1.
гмо -отбор
11.04.2016 17:00:18
скапани селяни измислени
  Добави Коментар
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие Курорите дори отчитат ръст през юни спрямо същия месец на миналата година, отсече той Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone Доставчик е Samsung Display
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“ Те нападнаха семейство преди дни в опит да го оберат Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“ Вътрешният министър обяви, че разпитите разкриват как длъжностни лица са си затваряли очите пред незаконното строителство, докато прокуратурата във Варна води шест производства
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов Авторът на бестселъра „Мамник“ и критикът Десислава Желева представят мистичния свят на романите „Аждер“ и „Караеврен“ Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция Представители на съдилища, прокуратури и съдебна охрана в града дадоха личен пример за солидарност и гражданска отговорност
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско Инцидентът е станал на пътя между Айтос и Карнобат заради движение с несъобразена скорост ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“ Владислав Горанов обяви безусловна подкрепа за кадровите решения на Румен Радев, осигурявайки липсващите гласове за квалифицирано мнозинство
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография Елис Тунджай Айнур заслужи престижното отличие на Ротари България с впечатляващ резултат от 449 точки КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло Продукт, представян като „масло“ „Deutsche Markenbutter“, съдържа над 95 процента немлечни мазнини
Падаща противоградова ракета подпали житен масив във Видинско Бързата намеса на пожарникарите спаси десетки декари готова за жътва пшеница след инцидент по време на буря Откакто научих тази рецепта за запеканка, вече не пържа тиквичките Няма месене, няма втасване и няма сложни техники