Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Бургаска батка се размина с пробация за кървав екшън в мол “Галерия”

Мъжът нокаутирал двама охранители в търговския център
Ключови думи: побой, екшън, нокаут, юмруци, охрана, мол, Галерия, Бургас, присъда, пробация, меле, задържане, районен съд, Флагман
Бургазлия получи пробация за див екшън в мол „Галерия” през май 2014 г. Подсъдимият Н.М.А. ще трябва да се подписва два пъти седмично при пробационен служител през следващите 1 година и 6 месеца. Районният съд призна за виновен бургазлията за побой над двама охранители в търговския център.

Н. А. буквално нокаутирал младите мъже, които се опитали да го задържат поради съмнения за кражба от магазин. Той обаче оказал сериозна съпротива. Нанесъл няколко удара в главата на гарда В. З., след което подкарал и колегата му Г. Ц.

Двамата охранители са разминали с леки телесни повреди и все пак успели да задържат освирепелия бургазлия с помощта на свои колеги. Екшънът е запечатан от видеокамери в МОЛ-а. Записът от тях е приложен като доказателство по делото.

Н. А. ще трябва да плати 158 лв. за изготвени експертизи и 5 лв. разноски по процеса. 

Решението на магистратите от Районния съд подлежи на обжалване в 15-дневен срок.
19
Коментара по темата
19.
Rad
24.01.2025 20:12:52
В меле затвор!
18.
Маняка 2
29.02.2016 12:10:51
Тази статия трябва веднага да бъде изтрита поради ред причини,които ще се изяснят в най кратък срок от време.
17.
Маняка
28.02.2016 22:33:26
Тая чичка много си взе. Флагман пак не знаете и пишете. Дори не посегна :)
16.
wur3fnc8
28.02.2016 15:04:46
нали преди 2 години в галерията двама се сбиха и единият изкара нож и намушка другия и като дойде полицията заварила охраната скрити в офиса с камерите .На въпроса от ченгелите "момчета защо не ги разтарвахте " те казали "за 400 лв заплата няма да умираме ".Та поскоро охраната е неадекватна ,млада и неопитна.
15.
123
28.02.2016 10:42:19
Tazi snimka e ot druga sluchka v drug mol daje v druga datjava!
14.
Ха ха ха
28.02.2016 10:33:12
Баси охраната. Ама като ги вземат някакви пешкешчета, така ще е.
13.
ХХ
28.02.2016 10:20:34
ДА ВИ ЕБА КОРУМПИРАНИЯ СЪД И ПРОКУРАТУРА ПОКРОВИТЕЛИ НА ПРЕСТЪПНИЦИ
12.
lajlivi
28.02.2016 09:30:02
VIE V 4AS LI STE BE PREZ 2013 GO BQHTE POBLIKUVALI 4E TOVA E V в голям търговски център в Прага !!! SEGA BILO V BURGAS KVI STE MALOUMNI SAMO LAJITE HORATA
11.
az
28.02.2016 08:19:11
с анцуг в МОЛ?Типичен бургадидашки сйелянин
10.
Do 666
28.02.2016 08:13:19
Ей селяк аз нося само анцузи които ти не можеш да си позволиш палячо. Един анцуг ми струва колкото твои 5 чифта дънки ... Охлюв
9.
Kiro
28.02.2016 01:39:41
мол и МОЛ са много различни неща
8.
-
28.02.2016 00:23:56
И аз искам адреса на насрания съдия, искам да разбия неговата куха кратуна и тези на малоумното му семейство. Имам заделени 1000 лв.
7.
Бс
27.02.2016 23:47:00
Някога имахме групировки които ни рекитираха, сега си имаме политическа мафия и корумпирана съдебна система... Нищо не се е променило.
6.
До Крумов
27.02.2016 23:08:53
крумов, снимката е илюстративна, кви сини анцузи, кви адидаси? Ти в час ли си?
5.
Chenheto na mola
27.02.2016 23:02:37
To tva e ot drugade snimka onq pianica beshe s nekvi skasni kirlivi danki
4.
666
27.02.2016 22:40:11
Kav seliak sini ancung ujas.ei kato vidq xora s ancuzi mi se povra6ta...xora ancunga e za sport i za vka6ti
3.
Крумов
27.02.2016 22:04:46
Хахах! Тая отрепка сигурно е гепил нещо от магазина на Адидас. Няма кво друго да се е опитал да краде. Само като му видя клошарския син анцунг и става ясно.
2.
Питам
27.02.2016 22:01:44
Моля за името и адреса на съдията по делото. Смятам да го/я пребия от бой, готов съм да се разписвам 1 година и 6 месеца, ще платя и 200-та лв., явно толкова струва един побой.
1.
Ochevidec
27.02.2016 21:59:09
Nikogo ne e nokaaltiral taikato beshe seriozno pian i bukvalno ne mojeshe da stoi na kraka ne pishete laji i ne e batka a nai obiknoven pianica na sredna vazdrast koito odavna e klient na raionoto
  Добави Коментар
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Разследващите органи изясняват какви са били отношенията между загиналия и тримата арестувани Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Разследващите органи изясняват какви са били отношенията между загиналия и тримата арестувани
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски Кремъл обвини Киев в агресивна заплаха срещу Беларус Заблуди, които държат хората в нещастни връзки Много хора вярват, че токсичната им връзка е резултат от собствените им недостатъци
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия Халфът на Арсенал разкри, че се бори с проблем в подколянното сухожилие от началото на годината БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми Ректорът проф. д-р Сотир Сотиров обсъди разработването на съвместни програми и двойни дипломи с президента на ASOMI College of Sciences
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“ Басистът е сред създателите на групата, която оставя следа в българския блус през 90-те години България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата Евростат отчита ръст от 33,9% у нас през май 2026 г. спрямо май 2025 г.
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми Звездата от Top Gear вече шофира по-бавно, ходи повече пеша и яде вегетарианска храна Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете Жертвата е 33-годишният Кайл Беван, който е посегнал на 2-годишно
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна Софийският градски съд е вписал прекратяването с решение от 26 май Сигнал до Флагман.бг: EVN ни тероризира! Токът в жк "Възраждане" постоянни спира, уредите ни гърмят! От половин час на ул. "Цар Самуил" нямаме ток, никой не ни дава обяснение защо и кога електрозахранването ще бъде възстановено, алармират хората