Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Полицаи със скъсани обувки пазят границата, служат в катуни

Граничните полицаи работят при нечовешки условия.
Ключови думи: гранични полицаи, граница, условия, катун,

Полицаи със скъсани обувки пазят българската граница. Граничните полицаи работят при нечовешки условия, разкри зрител на Нова телевизия, пожелал анонимност. Снимките, които той е изпратил, са потресаващи.
„В катуни се служи по 15 часа при – 17 градуса. Вижте обувките, дрехите и оръжията, с които се пази границата! Нека се замислят всички, които твърдят, че българските полицаи са неблагодарни! Дори и през 1944 г. са имали по-добри условия за работа“, коментира възмутеният гражданин.
Как българските полицаи да гонят нелегалните имигранти, като нямат дори обувки?
13
Коментара по темата
13.
предател
13.02.2016 15:07:37
Изпратете скъсаните кубинки на вътрешната министърка за да ги залепи.
12.
ееееееееее
13.02.2016 11:19:58
те пък големи кокони станаха тия вече . ми да са станали аптекари въшлювци
11.
ai siktir
12.02.2016 15:39:06
Do nomer 8!
Abe ne se pravi na mnogo otvoren be!Maxai se,prav ti pat smeshnik takav,laino mirizlivo.Ot vasheto pazene 4e cqla bg palna s bejanci,golqma rabota ste!Ai kato si mnogo otvoren otivai da rabotesh v drug sektor,bez trudov dogovor,bez da polu4avash 20 zaplati,bez da se pensionirash na 45 godini,bez da pribirash rushveti,bez da spish po cql den,bez da se vozish na slujebni avtomobili,bez da kradesh slujebnoto gorivo,bez da patuvash bezplatno v grackiq transport,bez da imash bezplatni zakuski.......Kak ne Vie sram izobshto da si otvarqte ustite be?!!Xaide da si priznaete kolko savestno si varshete rabotata i na kolko bejanci pribraxte parite i gi pusnaxte v stranata koqto VI plashta za da NE GI PUSKATE!SRAM,SRAM,I PAK SRAM!
10.
До 8
12.02.2016 13:31:09
Защо Бг е пълна с такива злобари и хейтъри ??? Ок , ще се махнат всички от системата на МВР и ти ли ще пазиш границата бе горд Българино дето само се криеш зад телефона и плюеш ???
9.
Do 7
12.02.2016 08:52:58
Sega vi puska my klipove do flag man da gi publikuva
8.
aaaaaaaaaaaaaaaa
11.02.2016 23:41:54
Izobshto ne gi jalete tiq mrasni pomiqri,koito si napalnixa gushite pokrai bejancite!Kato ne VI xaresva,iz4ezvaite ot sistemata be bokluci takiva...Za obuvki pari nqmate ama ina4e upravlqvate avtomobili za po 10000lv?!Vie da ne iskate da ste na kurort,da imate djakuzita i da se pe4ete na slanceto do baseini?!Kato spite po cql den i lapate parite na danakoplatcite nedeite se oplakvaite!Vsi4ki neshtastnici i nekadarnici sabrani v MVR!
7.
Raik
11.02.2016 19:38:52
Мартине е*и си майката неблагодарна гад мръсна...по думите ти разбирам,че ти на границата не си стъпвал....само кавал като теб, който си лежи на топло вкъщи може да говори така
6.
Martin
11.02.2016 12:30:41
Elate na granicata da vidife Kak se Pazi granicata , Cialden den piat I ebat cigankite shoo goliamo I Samo iskat da I'm vrashtat Pari po 50 leva
5.
ДОБАВЕТЕ КОМЕНТАР
11.02.2016 11:40:50
Добре нямат условия служат в мизерия,имам един въпрос тогва.Защо тогава куцо кюраво и сакато ще си счипи краката да влиза в системата на МВР в всичките му форми отговорете ми? Имам поне 5 познати който вече са в системата. Аз за една работа като знам че няма условия не е добре заплатена и тем подобни се оглеждам за друга.
4.
jdjdjd
11.02.2016 09:04:06
до Сънчо- не излизат на протест-защото нямат това право. Ако прочетеш и се поинтересуваш малко ще разбереш /може би/.Крайно време е да върнат казармата и всичкото това нещо, което се води МЪЖЕ и се шляе по улиците друсано, мърляво и се чуди как да му мине времето и да направи простотия да бъде ангажирано. Но.... то само по документи е мъж, иначе и те не знаят какви са- как ще пази границата????
3.
Сънчо
11.02.2016 08:49:44
Ами спете още. Като се събуждате само за 20те заплати.
Защо не излезете на протест за условията на труд? За премахване на корумпираните и изчистване на името? Явно така ви е добре- да си чакате заплати и да се оправдавате.
2.
Лидия
11.02.2016 08:00:33
Фирмата доставчик не дава ли гаранция? Като дете (през социализма) нито веднъж не ми се разлепих обувки. От какви материали и лепила ги правят сега, един сезон ме могат да изкарат. А си купувам уж български и скъпи, не китайски за 10 лв.
1.
TOP
11.02.2016 07:01:07
Значи пари за обувки няма но за предизборната кампания на Агента БОКОВА има милиони. Но не ви ли прави впечатление че никой не ебе да ни пита даже. Ще и правят щаб , ще хвъркат с самолети ,хотели и въобще ЖИВЕЙ ЖИВОТ а после каквото дойде.
  Добави Коментар
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна Министърът на отбраната Виктор Хренин предупреди за нарастващ натиск върху Минск Голям астероид преминава близо до Земята в събота Обектът няма да застраши планетата, но ще може да се наблюдава с телескопи и мощни бинокли
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър В момента в клуба тече подготовка за две състезания в Япония От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни На 27 юни още от ранната вечер любителите на музиката ще могат да изберат между няколко различни събития
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни МВР закрива "паразитно звено", част от пенсионерите в системата ще бъдат освободени Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова Проектът се счита за приет от Камарата на депутатите заради изтекъл срок
България остава сред най-евтините държави в Европа... според европейците Евростат отчита цени у нас с около 40% под средното равнище в ЕС Гърция върна на Египет древни статуетки, открити случайно в контейнер за боклук в Атина Необичайната история на шестте теракотени артефакта приключи с официална дипломатическа церемония
ДАРА ще участва в кампания на Министерството на туризма за представяне на България пред света Министър Илин Димитров: Страната ни има нужда от звездните си лица, за да научат милиони хора за нейната история и красота Айтоският стрелец Иван Георгиев спечели бронз на националния турнир - влезе във финалната шестица за състава на България Въпреки тригодишно прекъсване, вицеевропейският шампион от ЛРС - Айтос демонстрира отличен мерник на състезанието „Компак Спортинг“ 2026 край Велико Търново
Цигарите поскъпват от август, след това и от март догодина Правителството предвижда да увеличи ставката за акциза Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година Отличието се определя изцяло от потребителския вот и отличава марките, които са най-разпознаваеми и ценени от хората