Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Закачиха свинска глава пред офис на ДПС в София

Ключови думи:
Отрязана свинска глава е била закачена на входа на офис на ДПС в София.

Провокацията на улица Козлодуй в столицата е забелязана от случайни минувачи тази сутрин. Пред OFFNews от полицията съобщиха, че нямат подаден сигнал за хулиганска проява.

До момента липсва коментар от ДПС.
10
Коментара по темата
10.
турчин
03.01.2016 20:33:08
То чист българин има ли? Ако има трябва да се търси някъде в Русия в Б-я едва ли ха-ха-ха...
9.
Права и свободи
03.01.2016 19:45:49
Всеки има право да си закача свински главички където си пожелае... Хахахааааааааааа!
8.
До 7
02.01.2016 22:05:59
А чист Българин има ли? То чист Германец няма и ми говорите за Турцитв. Всички сме Африканци.
7.
xaxo
02.01.2016 21:48:55
К'ви турци бе.
Т'ва са продажници.Също като дедите си, чисти българи сложили феса от страх да не им отсекът главите.Верно, от Османската империя са се преселили доста турци навремето но после са се върнали почти всичките.В България чисти турци почти няма.Който се пише за турчин да си покаже родословното дърво.

п.п. Трябваше да им украсят офиса с бахур и сланина.
6.
Гтгт
02.01.2016 21:27:31
Продължавйате да се подигравате с турците и ромите,те са търпеливи хора.
5.
Шиши в насипно състояние ...
02.01.2016 20:29:32
Ами да си хапват амуджите и те са български граждани, не можем да ги пренебрегваме. Вижте даже и пушена по заводски начин Глава са им занесли. Пък ако нема са я хапват, да я предадат на бедните хорица с малко варен оризец и кисело зеле.
4.
Дъбникчанин
02.01.2016 17:36:31
Това е подаръка на Путин за Пеевски. А какъв ли е подаръка за Доган можем само да гадаем, може да е някоя яхта или остров...
3.
Heisenberg
02.01.2016 17:34:21
тия боклуци от дпс и свинско лайно не заслужават...
2.
А
02.01.2016 17:07:46
Боклуци долни..
1.
TOP
02.01.2016 16:58:29
Е хайде сега глупости , Каква хулиганска проява бе хора , това е новогодишен подарък , вие да не искате и вино да им оставят
  Добави Коментар
България представи в Анкара възможностите си за СПА и здравен туризъм През 2025 г. регистрираните турски туристи в местата за настаняване в България са над 295 000, което е с 61% повече спрямо предходната година Употребата на алкохол повишава опасността от онкологични заболявания с до 50% Мащабен метаанализ на над 800 проучвания потвърждава, че напълно безопасна доза няма, а най-силна е връзката при рака на фаринкса
Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите Мащабният проект обхваща 12 острова в Егейско и Йонийско море с цел привличане и задържане на ключови специалисти Наша плеймейтка претърпя тежка катастрофа, показа последиците Жанета Осипова сподели стряскаща снимка с шина на врата
За какво се харчат парите от глоби и фишове Стотици милиони левове във Фонда за пътна безопасност стоят неизползвани или се разходват за странични дейности България пак ще прави автомобили! В завода в ловешкото село Баховица ще започне производството на новия модел GWM Ora 5
Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия Сред най-очакваните събития в програмата са и двете творчески ателиета, които ще срещнат участниците с богатите традиции на португалската керамика Соня приготви пица по тази рецепта у дома и никога повече не поръча от ресторант Вкусната домашна пица не трябва непременно да бъде сложна
Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол Товарният автомобил излязъл вдясно от платното на 317-и километър в посока Бургас Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон Случаят отново поставя на дневен ред опасната практика млади хора да рискуват живота си в търсене на атрактивни снимки и видеоклипове за социалните мрежи
50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я Полицаи от Четвърто районно управление спрели за проверка „Форд Фиеста“ с бургаска регистрация Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия Не налагаме вето, но когато вредят повече на нас, отколкото на Москва, имаме резерви и ако те бъдат взети под внимание, пакетът ще бъде приет, каза външният министър