Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Баба направи чай за зачеване на внучката си, но забременя и тя

Много ни беше хубаво, пак ще дам тайно на мъжа ми, хвали се баба Стана
Ключови думи:

Баба Стана от сръбския град Враня не можела повече да гледа как внучката й и мъжът й се мъчат да заченат дете и решила да им забърка изпробвана народна рецепта за увеличаване на мъжката потентност. Но нещо се объркало, предаде БГНЕС. Освен внучка си Стана успяла да забремени и себе си.
Тя направила чудотворния афродизиак от треви и чайове за своята внучка, но скришно решила да даде една чаша чай и на своя Дядо Свето, с който не се били "забавлявали" от години.

Той обаче продължил да пие от билките няколко пъти и не след дълго бабата получила всички симптоми на бременност. „Признавам, че дадох на мъжа ми афродизиака, след толкова години най-накрая и на нас ни беше хубаво”, споделила без срам възрастната жена.

Тя се съгласила със съветите на лекарите да прекъснат бременността, която е опасна за нейните години, които така и не се споменават. Дядо Свето простил на бабичката си, след като разбрал, че е бил измамен. След като разбрали , че внучката им чака бебе, двамата просто решили да забравят случката и да се радват на правнучето си.
1
Коментара по темата
1.
Важно
06.11.2015 18:40:13
На зелето се слага само сол! Не го разваляйте с всякакви репи, мамули, хрянове и други ненужни работи!
  Добави Коментар
Подпалиха колата на водещ политик Инцидентът се случи на германска земя Фатална катастрофа в България Отиде си 36-годишен мъж
Какво се случва с Покровск? Битката се ожесточава Обявиха Идеалния футболен отбор Впечатлява
Кой подаде българско знаме на Цеца в РСМ? Флаг по време на концерт разбуни духовете Венци Стефанов с тежък коментар за мениджъра на Насар "Същото направи и с един мой футболист", заяви босът на Славия
Пребиха български кмет Нападението стана в село Нова дръзка кражба в Париж Обраха магазин за бижута
Разтърсваща информация за верижната катастрофа в София Бивш шеф в "Автомагистрали" помел колите Ето кога се очакват геомагнитна буря да достигне Земята На 6-7 ноември изригванията могат да окажат влияние върху чувствителни и по-възрастни хора
Последната звезда от „Записки по българските въстания“ си отиде Илия Илиев оставя след себе си богато творческо наследство и десетки роли в театъра и киното Зуека продава своите картини по 800 евро Това е сравнително ниска сума за авторски живописни произведения, особено когато зад тях стои човек с име и биография като неговата