Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Безработен открадна два автобуса, не стана транспортен бос, а влиза в затвора

Ключови думи:
Безработен открадна два автобуса, но не успя да стане транспортен бос, а си изпроси наказание „Лишаване от свобода" за срок от една година. Наказанието следва да се изтърпи при първоначален общ режим в затвор или затворническо общежитие от закрит тип, гласи решението на съда в Кърджали, съобщава 24rodopi.com.

На 5 май т. г. Ю.Х.М. при условията на продължавано престъпление в Кърджали и Черноочене противозаконно отнел чужди моторни превозни средства: автобус, марка „Фолксваген", собственост на „Онер транс", на стойност 13394 лева, и автобус, марка „Мерцедес", модел „Спринтер", собственост на „Вирджиния-Н" ЕООД.

На същата дата той е проникнал и в автобус, марка „Рено", собственост на Вирджиния-Н", откраднати са вещи. Два дни по-късно пък чрез разрушаване на прегради, здраво направени за защита на имот, направил опит да отнеме чужди движими вещи от хранителен магазин, намиращ се в Кърджали, кв. „Възрожденци" пред бл.62. След това откраднал пари, цигари и алкохол от друг хранителен магазин в града край Арда.

Съдебното следствие протекло в присъствието на преводач, извършил превод от български език на турски език и обратно.

Ю.Х.М. е роден в Момчилград, български гражданин е, но постоянно живее в Турция и заявява, че не владее добре български език. Има основно образование, женен е, вече е бил осъждан.
0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Самолетът на испанския премиер кацнал принудително в Анкара Причината е технически проблем Синоптици: Седмицата започва със слани, но се гответе за... Започва истинската пролет
Сол в канала: защо е полезно Евтин домашен метод Омлет с лапад и сирене: лесна пролетна рецепта за 10 минути Свежа комбинация
Отиде си Красимир Лаков Той бе дългогодишен журналист Мони Николов преподаде и в Русия! България с атака там, където Ганев, Николов-старши и дори Казийски не успяха Предстои Волейболна лига на нациите и "лъвоете" ще атакуват исторически първи медал в нея
Двойна драма с пътната обстановка Обходният маршрут на пътя Смолян - Пампорово също е предизвикателство Пълнени чушки с кайма и ориз: тайната им Класическо ястие с богат вкус, което винаги събира семейството около масата
Проф. Огнян Герджиков: Аз съм убеден, че това управление на Румен Радев ще бъде успешно и ще настъпи стабилност "Радев има нужните качества", каза бившият председател на НС  Време за "Бангаранга": Дара тръгна за Виена Певицата ще представи родината ни на "Евровизия"
Учени преобърнаха представите за гибелта на цивилизацията на маите Досега се смяташе, че продължителни засушавания между VIII и IX век са довели до изоставянето на големи градове Сериозен успех за отбора на "Бургас" В борбата