Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Нищо ново! Волен Сидеров вилня среднощно в центъра на София

Ключови думи:
Лидерът на „Атака“ Волен Сидеров стана главно действащо лице в шумен среднощен скандал пред магазин за алкохол и цигари. Според информация на репортер на bTV Волен Сидеров и Десислав Чуколов спрели пред "клекшопа" в близост до НАТФИЗ и заявили, че вътре има наркотици.В този момент мъж и жена се спрели, за да си купят цигари. Сидеров хванал жената за ръката и взел телефона ѝ. От Театралната академия излезли много хора и станал скандал. След това на мястото пристигнали и много полицаи.

По първоначална неофициална информация, той е ударил полицейски служител, съобщава Нова тв. На мястото на инцидента са пристигнали шефът на СДВР Младен Маринов и главният секретар на МВР Георги Костов.

Сидеров е подсъдим в дело за хулиганство заради инцидента на летище „Варна“ от миналата година. По време на полета от морската ни столица към София възникнал скандал между Сидеров, депутати от „Атака“ и френската дипломатка Стефани Дюмортие. Ситуацията не се успокоила и след като самолетът се приземил, а на летището Сидеров ударил полицай.

Лидерът на „Атака“ твърди, че този процес е политически и има за цел да му попречи да се кандидатира за президент. Това не е единственият подобен случай, в който се Сидеров или членове на неговата партия се замесват. През пролетта на миналата година мъж твърдеше, че е бил тормозен от политика в столичен ресторант. Политици от „Атака“ крещяли в лицето на мъжа въпроси дали ще гласува за партията им, а накрая той бил и физически нападнат.

Може би най-известен обаче е скандалът на Сидеров от септември 2013 г., когато той и членове на партията му вилняха в белгийски ресторант. Към края на вечерта, недоволни от обслужването, те се държали агресивно, а накрая опитали да си тръгнат, без да си платят сметката.

През 2010 г. Сидеров участва в друг „самолетен“ скандал. По време на полет от София до Франкфурт той обиждал обслужващия персонал. Заради инцидента във въздуха при кацането на самолета бил посрещнат от полицаи, които обаче също били обиждани от българския политик. Германската прокуратура започна разследване, което впоследствие беше прекратено.

Съвсем наскоро Волен Сидеров стана баща за първи път. Синът му - Волен Сидеров-младши, се роди преди по-малко от месец, на 17 септември.
7
Коментара по темата
7.
мдааа
10.10.2015 13:58:58
Вината е в нас, че гласуваме за подобни боклуци! Сега да видим какво ще направи Цацаров - трябва да действа бързо и строго, както с Пиже. Този е същия боклук като него, но облечен и в депутатски имунитет се мисли за недосегаем!
6.
офф
10.10.2015 11:12:37
Ама и ние българите сме такива овце. Ще дойде някакъв си дрисльо да ме блъска и аз няма да се защитя, защото видиш ли, имал депутатски имунитет. Такива като Сидеров и Чукулов затова не отиват в махалите да се правят на мъже, защото там на никой не му пука, че са депутати и ще ги ступат без да се замислят.
5.
Батко
10.10.2015 10:27:45
ТАКА Е, БЕЛОТО С ДЕПУТАТСКО КАЧЕСТВО НЕ ПРОЩАВА !!!
4.
Garo BAro
10.10.2015 10:27:32
От години наред сме виждали уважаемият г-н Сидеров в не един или два конфликтни в случая, в които парадира с неадекватното си поведение, също така не веднъж се е опрарвал в пресата и новинарските емисии за проблема си с наркотиците от преди години, а както казва 3. вярно докосне ли жена ми, кампанията ще я види само и единствено от МБАЛ Бургас
3.
!!!
10.10.2015 10:06:34
Ако на мен се случи това да докосне жена ми ще се умори да припада,ще изкара кампанията в гипсово корито
2.
5kof
10.10.2015 09:52:43
Бях се хванал на бас, че Волен Сидеров ще се сбие с някой десетина дни преди изборите. Изтриха му се номерата.
1.
Хахаха
10.10.2015 09:07:07
Това неговото стана клоуниада вече, да започне да си пие успокоителните, време е. А колкото до другия, явно са си зедно, половинката му!
  Добави Коментар
Колосалната сума от 300 бона инвестира Рачков за нов салон на Виктория Изгората на Рачков търси и нови служители, защото вече не смогва сама да се справя с обслужването на клиентите си  Влади Въргала: „Изгубих пари, но не и вярата – фалитът не е провал“ Актьорът разказа в „Преди обед“ за двете си финансови катастрофи, предателствата по пътя и уроците, които са го научили да различава загубата от истинския провал
Хамас предаде тялото на убития български заложник  Сахар Барух е с българско гражданство и бе отвлечен от кибуца Беери Боряна Петрова и Емил Йорданов блестят в „Лебедово езеро“ в Бургас Спектакълът на „балета на балетите“ по режисура на проф. Хикмет Мехмедов е на 3 ноември от 19 ч. в залата на Бургаската опера 
Бизнес за милиарди подари Рамзан Кадиров на дъщеря си Айшат стана горд собственик на фабрика за облекла, склад и общежитие за работници Разрева се и избяга след провала в бТВ Близки до водещата разкриват, че раздялата не е била по нейно желание и я е засегнала дълбоко
Отново се търси изпълнител за довършване на Концертната зала в Бургас Втора обществена поръчка за ремонта в рамките на година остава без желаещи Срещу 7 хиляди пуснаха на свобода собственика на дома на ужасите в Ягода От обвиняемите шестима - никой от тях не е задържан под стража
Кой е този мъж, залепен винаги до Меган Маркъл Съпругата на принц Хари се отрече от много близки, а в социалните мрежи дори се появи терминът "Марклинг“, който означава, че когато някой вече не ти е полезен, просто започваш да го игнорира Ето къде приеха задължителен коледен бонус от 639 евро Така наречената "Зимна празнична надбавка" ще бъде в размер на половината минимална работна заплата  в Словения
Храм „Св. Пимен Зографски“ в кв. Крайморие отбелязва своя празник с духовна и културна програма Празненствата ще започнат в неделя вечер с литературно четене и ще продължат с вечерна служба и представяне на нова духовна книга Защо военните вземат с 1000 лева по-високи пенсии За високите пенсии на военни и полицаи е, че при тях три години действително изслужено време се зачитат за пет години осигурителен стаж от трета категория